Deda Mraz

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Ja sam kao deda mraz!
I ispunjavam vam kao jednu zelju.Naravno ta zelja je prevozno sredstvo.
Vasa zelja je zelja.netrebaju vam nikakvi okviri samo zelja ali i cinjenica da taj auto sami morate da izdrzavate.
Pa narode koji auto bi ste pozeleli da imate.
 
Bustura:
... ali i cinjenica da taj auto sami morate da izdrzavate.

to me posebno brine...znaci da svi moji ameri sa predimenzionisanim motorima ( bar za sad ) ispadaju iz igre jer bi mogao da ih provozam samo jednom ili dvaput mesecno... :-(
ok, u tom slucaju Porsche 356 Speedster ( zaista ne znam sta mi je ) ali kitom na motoru... :wink:

0,1020,464161,00.jpg
 
Voleo bih jednog pasata 2002-2003god ili golfa IV. Bio sam dobar cele godine, sve ocene su mi dobre, nisam imao ni jedan udes, platio sam samo 17 kazni (cuo sam da deda mraz tolerise do 20kazni :-))...
 
HEMI 426:
ako si placao kazne ne znaci samo da si bio dobar, nego i da si bio glup! :shock:
nemoj placati kazne pa ces skupiti za pristojnog guzatog Golfa.... :wink:
pozdrav!
Cuti nisam priznao za gooooomilu neplacenih tj izbegnutih kazni (na foru student, kolega...) ali ne mora deda mraz sve da zna :-)
 
Acko924:
PS

pitanje za Bustura
kolika je cena BMW koji prodajes godiste i gde se nalazi

Ma prodajem ga.ali je zayebancija bila ovo za krstaricu.mislim da je decembar 2001 m3 cabrio 330iNegde oko 225 ks.Sa kozom i naravno svim sto bavcarci mogu u njega da ukrcaju.A Cena negde izmedju 15-17000 eur
 
A jel ovo kao stvarno ili... ako nije necu da se igram :lol:


Ok, ako cemo realno... ono realna zelja koja ce posle biti i vozljiva, a ne da obrnem dva kruga mesechno... onda bih jedan Citroen C4 2.0 HDi... za ponet... mislim odvesti (:

Ako cemo i shiroko i duboko onda... hmmm... najradije BMW E39 M5 '98-'03 ;)
 

Back
Top