Tražim jedan rečnik

Moljac64

Elita
Poruka
16.586
pre mozda 7-8godina kupio sam jedan recnik na slaviji par njih srpsko engleski srpsko italijanski srpsko nemacki ali nije bilo za reci nego citave recenice. recimo imaju situacije kada si u hotelu kada si u restoranu pa pisu recenice na srpskom i prevod na taj jezik. sad sam ih izgubio a hteo bih opet da uzmem pa me zanima ima li ih negde na internetu da ste videli ili da ima da se uzme negde. ja sam nasao neke ali to je sve za reci pojedinacno a ne za recenice i situacije.
 
pre mozda 7-8godina kupio sam jedan recnik na slaviji par njih srpsko engleski srpsko italijanski srpsko nemacki ali nije bilo za reci nego citave recenice. recimo imaju situacije kada si u hotelu kada si u restoranu pa pisu recenice na srpskom i prevod na taj jezik. sad sam ih izgubio a hteo bih opet da uzmem pa me zanima ima li ih negde na internetu da ste videli ili da ima da se uzme negde. ja sam nasao neke ali to je sve za reci pojedinacno a ne za recenice i situacije.
Пробај ово: www.knjizare-vulkan.rs/engleski-kursevi-gramatika-recnici
Али најпре их позови и реци им тачно шта тражиш!
 
na benzinskoj pumpi, mislim omv da ima tih sa rečenicama

- - - - - - - - - -

ovakav..evo ima i u vulkanu

Screenshot_20190407-235624_Firefox.jpg
 
na benzinskim pumpama imaju one male letke samo ako se ne varam a i kosta dosta vise nego u knjizari.
u cemu se razlikuje ovo nemacki za svakoga i nemacki za sve prilike?

- - - - - - - - - -

ovaj za svakoga je upola jeftiniji.
 

Back
Top