Sve prosecni sa dobrim ribama

DeckicBg

Početnik
Poruka
7
Juce sam bio na novoj godini , na jednoj zurci.
Primetio sam da su sve lepe devojke sa komotno bi se moglo reci fizicki inferiornijim momcima od njih.

U cemu je tu fazon???

A to vidim i po ulici. Retko kad cete videti lepog momka (zaista lepog) sa lepom devojkom.

Obicno ide prosecan momak - lepa devojka, lep momak - prosecna devojka.
 
DeckicBg:
Juce sam bio na novoj godini , na jednoj zurci.
Primetio sam da su sve lepe devojke sa komotno bi se moglo reci fizicki inferiornijim momcima od njih.

U cemu je tu fazon???

A to vidim i po ulici. Retko kad cete videti lepog momka (zaista lepog) sa lepom devojkom.

Obicno ide prosecan momak - lepa devojka, lep momak - prosecna devojka.

gadno je vreme doslo
 
DeckicBg:
Juce sam bio na novoj godini , na jednoj zurci.
Primetio sam da su sve lepe devojke sa komotno bi se moglo reci fizicki inferiornijim momcima od njih.

U cemu je tu fazon???

A to vidim i po ulici. Retko kad cete videti lepog momka (zaista lepog) sa lepom devojkom.

Obicno ide prosecan momak - lepa devojka, lep momak - prosecna devojka.
manjak iskustva niko nije prosečan neko ima spoljnu a neko unutrašnju lepotu i u tome je fazon. :wink:
 
DeckicBg:
Juce sam bio na novoj godini , na jednoj zurci.
Primetio sam da su sve lepe devojke sa komotno bi se moglo reci fizicki inferiornijim momcima od njih.

U cemu je tu fazon???

A to vidim i po ulici. Retko kad cete videti lepog momka (zaista lepog) sa lepom devojkom.

Obicno ide prosecan momak - lepa devojka, lep momak - prosecna devojka.
Ne trpa lep i zgodan nego uporan.
 
DeckicBg:
Juce sam bio na novoj godini , na jednoj zurci.
Primetio sam da su sve lepe devojke sa komotno bi se moglo reci fizicki inferiornijim momcima od njih.

U cemu je tu fazon???

A to vidim i po ulici. Retko kad cete videti lepog momka (zaista lepog) sa lepom devojkom.

Obicno ide prosecan momak - lepa devojka, lep momak - prosecna devojka.

Imam elaborat na 50 strana zashto je to tako...Mora chovek kratko recheno da postoji
ravnoteza...Lepo sa lepim ne ide...
 
Gazdarica:
Da, da, kod mene je ovako --- ja prosjecna, oni lijepi... 8)

Moze mi se, sto bi rekli neki... :P

Luciferko, jesi li to ti? :roll:

Nisam...
Evo me....
Kazi sta ti treba.

Decko:

Vidi ovako da ti to strucno objasnim. Ziveo sam napolju i putovao i znam kako to napolju funkcionise. Napolju je veza izmedju momka i devojke asnovana na jednom iskrenom odnosu u kome vladaju ljubav i paznja, gde on nju voli i ona njega voli ali iskreno, gde se o svemu dogovaraju. Na zalost u Beogradu je sve to poremeceno. Zasto??? Nije stvar u devojkama ili momcima, problem je dublji. Problem je u poremecenim stavovima i kriterijumima. Stvar je u tome sto ce tog PROSECNOG ili RUZNOG moci da vuce za nos, i kad joj dosadi ima da ga sutne na takav nacin da ce mnogo da ga zaboli. Lepi momci imaju EGO, po meni suvise izrazen (spadam u tu grupu, i svestan sam da sam nekih svojih stavova), njih devojke ne mogu da motaju oko malog prsta, nece da slusaju naredjenja. Umesto da ko u celom svetu tragamo za paznjom i ljubavlju mi gledamo ko ce koga da ponizi, povredi , ko ce nad kim da dominira. Jednom recnu ko ce da bude gospodar/gospodarica a ko papucic/papucarka. Generalno da se ne lazemo zene vode. Obicno je varijanta dominantna riba i papucic. Nase devojke ce radije izaci njih 5 u kafic i celu nos zajebavati momke koji im prilaze i ponizavati ih , ismevati pred celim klubom (NESTO STO TI SE NIKAD U INOSTRANSTVU NECE DESITI), nego da nadju momka koji ce da ih voli i sa kojim ce da imaju iskreno odnos. Dakle nije tu samo stvar u devojkama i momcima nego generalno u poremecenim vrednostima i potrebi za dominacijom, povredjivanem i unistavanjem.
 
Luciferko-Acabg82-Deckic82.......zar zaista mislis da smo toliko glupi i da te ne izvaljujemo
Mislim daj...dosadan si vise, sta ti znas o musko-zenskim odnosima kada verujem ribu nisi imao u zivotu. Po cemu su prosecni, jesi li im zavirivao u gace da vidis da li su prosek?
 
DeckicBg:
Juce sam bio na novoj godini , na jednoj zurci.
Primetio sam da su sve lepe devojke sa komotno bi se moglo reci fizicki inferiornijim momcima od njih.

U cemu je tu fazon???

A to vidim i po ulici. Retko kad cete videti lepog momka (zaista lepog) sa lepom devojkom.

Obicno ide prosecan momak - lepa devojka, lep momak - prosecna devojka.
Lepi tipovi su jako istripovani i puni mana,pre svega su nezadovoljni sobom a ni jednoj ribi to ne treba.Verovali ili ne lepi tipovi su puni kompleksa,a ni jedna riba ne zeli da leci tudje komplekse...
 
ancina:
Lepi tipovi su jako istripovani i puni mana,pre svega su nezadovoljni sobom a ni jednoj ribi to ne treba.Verovali ili ne lepi tipovi su puni kompleksa,a ni jedna riba ne zeli da leci tudje komplekse...
Zakljucujem da su ti svi momci ruzni.
Zelim ti lep zivot i jos lepsu decu.
c008.gif
 

Back
Top