umocicu

Hop-cup poskočitju...lepi cooru umočitju....

- - - - - - - - - -

Imam i previse svojih rituala, a svaki radi protiv mene. Volim da zapalim cigaru, da popijem neku zestinu, da jedem slano, masno. Da razmisljam o totalno nebitnim glupostima. Skoro da sam siguran da nisam normalan.
Inace, tema umocicu me je podsetila na najtuzniji crtani film ikad, kad brat i sestra umacu hleb u vodu jer nemaju sta da jedu.
Jel neko gledao taj crtani?

Jok, samo Klin čorbu... od x era... ( :

Imam rituale...razne....trenutno ne mogu da se setim da nabrajam..
 
uhvatim danas sebe kako pijem caj i kako cajni kolutic umacem u vrucu tecnost sa posebnom paznjom i ocekivanjem
kako procenjujem sa nestrpljenjem trenutak koliko kolutic da zadrzim u toploj tecnosti da bi se reakcija -e******, pretvorila u uzitak zbog rastapanja natopljenog komadica u ustima
taj ritual mi u toku dana pricinjava posebno zadovljstvo
nekako nebitna stvar mi svaki dan (kad umocim keks na pravi nacin i sa pravom merom) onako bas ulepsa
da li imate vi neke svoje na prvi pogled nebitne rituale, ali koji vas bas usrece :)

na poslu pijem 3 in 1 kad stignem na poso i pre polaska kući...a pošto ja to ni ne računam za kafu jer znam da je čista hemija i otrov, prava kafa se pije kući
druge štaznam rituale neam, ako ne računamo redosled radnji nakon ustajanja
 
uhvatim danas sebe kako pijem caj i kako cajni kolutic umacem u vrucu tecnost sa posebnom paznjom i ocekivanjem
kako procenjujem sa nestrpljenjem trenutak koliko kolutic da zadrzim u toploj tecnosti da bi se reakcija -e******, pretvorila u uzitak zbog rastapanja natopljenog komadica u ustima
taj ritual mi u toku dana pricinjava posebno zadovljstvo
nekako nebitna stvar mi svaki dan (kad umocim keks na pravi nacin i sa pravom merom) onako bas ulepsa
da li imate vi neke svoje na prvi pogled nebitne rituale, ali koji vas bas usrece :)

nemam naviku sa tim umakanjem
ali volim vruću crnu kavu, kad joj je vreme i to mi je baš bitan deo dana, a posebno kad imam priliku popiti je u prirodi ili u bašti nekog finog kafića a pri tom ne moram da žurim negde
 
:think: nego mene zanima..jel postoji neka posebna tehnika tog ..umakanja za veci uzitak prilikom konzumiranja istog? :think:

Зависи од личних афинитета...неки воле тврђи, неки мекши...кекс, кад умоче.
 

Back
Top