Muzeva porodica

Jagodica565656

Početnik
Poruka
1
Verovatno ce me mnogo, mozda čak i svi osuditi, ali ja ne Mogu da podnesem muzevu porodicu. Nije tu bilo nekih velikih sukoba, ali je bilo pokusaja mešanja sa njihove strane, što je i dovelo do toga gde smo. Mi inace ne zivimo u Srbiji pa ih srećom i ne vidjam često, ali i to malo u meni izaziva bes koji ne Mogu da iskontrolišem. Muz i ja nemamo nikakvih drugih nesuglasica Osim eto te jedne,jer on ih posmatra očima sina i brata, ja ih gledam na drugi način , sa sve manama, koje on pa ne zeli ili neće da vidi. Da se razumemo, ne vole ni oni mene, muz to u zavisnosti od situacije ili opravdava ili negira
 
Verovatno ce me mnogo, mozda čak i svi osuditi, ali ja ne Mogu da podnesem muzevu porodicu. Nije tu bilo nekih velikih sukoba, ali je bilo pokusaja mešanja sa njihove strane, što je i dovelo do toga gde smo. Mi inace ne zivimo u Srbiji pa ih srećom i ne vidjam često, ali i to malo u meni izaziva bes koji ne Mogu da iskontrolišem. Muz i ja nemamo nikakvih drugih nesuglasica Osim eto te jedne,jer on ih posmatra očima sina i brata, ja ih gledam na drugi način , sa sve manama, koje on pa ne zeli ili neće da vidi. Da se razumemo, ne vole ni oni mene, muz to u zavisnosti od situacije ili opravdava ili negira

p ne vidjas ih cesto sta kukas,zajebavaj ih sarkasticno
 
Ja te ne osuđujem, šta više savršeno te razumem! Za mene nisu takoreći ni postojali, ali kada dođu deca stvari se promene.Glupo mi sad da kažem, ali decu je svekrva čuvala više od moje majke.Za decu je ona "zakon".To sam vremenom naučila da poštujem.Sad,zavisi...sve od ljudi i situacije.
 
Ми смо наше "проблеме" решили брзо и ефикасно. Ни на памет ми није пало да ћутим док ме неко запишава будући да знам ко сам и колико вредим и да могу у дупе да се ударају од среће што имају мене за снају :lol: С тим што нисам желела да он буде растрзан између мене и њих. Сва срећа он је разуман, напушио је кога је требало ја ту нисам имала шта да додам али такође нисам мојима дозволила реч једну да кажу против њега и његових. Он држи своје на дистанци ја моје и нико нам се више не меша :heart:
 
Verovatno ce me mnogo, mozda čak i svi osuditi, ali ja ne Mogu da podnesem muzevu porodicu. Nije tu bilo nekih velikih sukoba, ali je bilo pokusaja mešanja sa njihove strane, što je i dovelo do toga gde smo. Mi inace ne zivimo u Srbiji pa ih srećom i ne vidjam često, ali i to malo u meni izaziva bes koji ne Mogu da iskontrolišem. Muz i ja nemamo nikakvih drugih nesuglasica Osim eto te jedne,jer on ih posmatra očima sina i brata, ja ih gledam na drugi način , sa sve manama, koje on pa ne zeli ili neće da vidi. Da se razumemo, ne vole ni oni mene, muz to u zavisnosti od situacije ili opravdava ili negira
Pa rešiš problem, sedneš i kažeš ..hoću da se tucam grupno sa braćom ti i ćaletom
 
Ми смо наше "проблеме" решили брзо и ефикасно. Ни на памет ми није пало да ћутим док ме неко запишава будући да знам ко сам и колико вредим и да могу у дупе да се ударају од среће што имају мене за снају :lol: С тим што нисам желела да он буде растрзан између мене и њих. Сва срећа он је разуман, напушио је кога је требало ја ту нисам имала шта да додам али такође нисам мојима дозволила реч једну да кажу против њега и његових. Он држи своје на дистанци ја моје и нико нам се више не меша :heart:
TI si zaista arogantna osoba
Ja nikada nebih ni u snu ponižio brata ili oca i majku radi drolje koja se gura u prvu ligu a nije ni za qurac
 
Verovatno ce me mnogo, mozda čak i svi osuditi, ali ja ne Mogu da podnesem muzevu porodicu. Nije tu bilo nekih velikih sukoba, ali je bilo pokusaja mešanja sa njihove strane, što je i dovelo do toga gde smo. Mi inace ne zivimo u Srbiji pa ih srećom i ne vidjam često, ali i to malo u meni izaziva bes koji ne Mogu da iskontrolišem. Muz i ja nemamo nikakvih drugih nesuglasica Osim eto te jedne,jer on ih posmatra očima sina i brata, ja ih gledam na drugi način , sa sve manama, koje on pa ne zeli ili neće da vidi. Da se razumemo, ne vole ni oni mene, muz to u zavisnosti od situacije ili opravdava ili negira
Ne zivis sa njima, ne vidjas ih cesto ..i ne vidim problem da ih ispostujes u to malo vremena kada ste zajedno jer su oni porodica tvog muza.
A tvoja porodica..jel tvoj muz se ponasa prema njima kao ti prema njegovima ?
 
Не живите заједно. Преживећеш годишње 2-3 ручка или кафи. Када дођете у Србију он нека посећује своју породицу, ти своју. Моји родитељи нису били љубитељи свекра и свекрве одн. таста и таште. Свако је иша код својих, ја и код једних и код других, Моја мајка је очеве родитеље посећивала можда једном годишње, мој отац је посећивао таста само када је био у болници а ташту није видео последњиг 7-8 година њеног живота али се њихови родитељи нису могли мешати у њихов брак.
 

Back
Top