Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidite sta rade te migracije, Ovih dana je navala na skole u Mirijevu ,naime nema dovoljno mesta u skolama u Mirijevu ima ih 2 ,pa su roditelji buducih prvaka dosli nocu pred skolu da bi zauzeli mesta i upisali decu u kraju u kome zive, Nenormalno se naselili u tom naselju i premasili kapacitete skola,
HHpk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWkRBN01EQV8vN2RlZDQ5ODA0ZDdhOWYzOWU5OWRiMTg1MWYwY2JmZTcuanBlZ5GTAs0C5ACBAAU


Roditelji jos po noci zauzeli mesta,

То ти је Београд данас. Возови донели масу из целе сфрј.
 
Ко је тај ко се насељава у Миријево било ког редног броја!?

Црнци неки?

Pravo da ti kazem,nemam pojma, Posto je preko mosta daleko mi,Mislim da su to neki investitori sklopili sporazume sa vlasnicima kuca i naprave zgradu a bivsim gazdama daju kvadrate, Pa rasprodaju stanove moguce i u sivoj fazi ,za nizu cenu sigurno nego u ostalim delovima grada,
 
Vidite sta rade te migracije, Ovih dana je navala na skole u Mirijevu ,naime nema dovoljno mesta u skolama u Mirijevu ima ih 2 ,pa su roditelji buducih prvaka dosli nocu pred skolu da bi zauzeli mesta i upisali decu u kraju u kome zive, Nenormalno se naselili u tom naselju i premasili kapacitete skola,
HHpk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWkRBN01EQV8vN2RlZDQ5ODA0ZDdhOWYzOWU5OWRiMTg1MWYwY2JmZTcuanBlZ5GTAs0C5ACBAAU


Roditelji jos po noci zauzeli mesta,

za decu tih roditelja skola je obicno bacanje para. Za vecinu u svakom slucaju
 
Ко је тај ко се насељава у Миријево било ког редног броја!?

Црнци неки?
Moja koleginica prodala nasleđen dvosoban luksuzan stan kod Vuka da bi u Mirijevu kupila za te pare dva trosobna. Sad joj ni signal mobilnog gore ne dobacuje kako treba... Ali širina, trosoban stan, zelenilo, blizina Smedereva...
 
Mlada je uzbuđeno čekala da se mladoženja pojavi na vratima. Čak se i doterala kako bi ga što više uzbudila, te kako bi imali noć za pamćenje

Većina se može složiti da u ljubavi nema granica, i da se može desiti svima u bilo kojem životnom dobu i okolnostima.

Kada su se venčali ovaj 87- godišnji muškarac i 22-godišnja devojka, bili su jako uzbuđeni zbog njihove prve bračne večeri.

Mlada je uzbuđeno čekala da se mladoženja pojavi na vratima. Čak se i doterala kako bi ga što više uzbudila, te kako bi imali noć za pamćenje.

Uprkos svojim godinam, muž je uspeo da zadovolji svoju mladu ženu. Ona je bila iznenađena potencijalom koji je on imao uprkos njegovim godinama.


Gospođo Jean ovako piše dovoljno jedan primer.
https://www.espreso.rs/lifestyle/zi...esilo-prvu-bracnu-noc-ostavice-vas-bez-teksta
....njegovim godinama.

Posle svega, ona je rekla nešto što nije trebala: "Bila sam s momcima koji su tri puta mlađi od tebe, a ipak si me uspeo zadovoljiti u potpunosti."
 
Moja koleginica prodala nasleđen dvosoban luksuzan stan kod Vuka da bi u Mirijevu kupila za te pare dva trosobna. Sad joj ni signal mobilnog gore ne dobacuje kako treba... Ali širina, trosoban stan, zelenilo, blizina Smedereva...

Близина Болеча.

Имам разумевања ако је то урадила због клинаца. У супротном то је као да се добровољно јавиш да идеш мало у затвор.
 
Близина Болеча.

Имам разумевања ако је то урадила због клинаца. У супротном то је као да се добровољно јавиш да идеш мало у затвор.

Pa dobro u Srbiji ljudi su radili i vece gluposti.

- - - - - - - - - -

Mirijevo je bas geto, tako da nije ni cudo sto je naseljeno vecinom crncima. :lol: Ima i pristojnog sveta doduse, ali toga ima svuda, samo se procenti razlikuju. :mrgreen:

Nije ni cudo sto je onaj 27E malo munjen.
 
Ne bi ti bio ti kad ne bi lagao.Bar malo. Ja kažem "ima gužve ali sam stigao za 13 minuta, a ti ono IMA pretvoriš u NEMA a 13 pretvoriš u 12. Baš jadnjikavo.

Možeš li mi objasniti zašto to radiš? Šta je cilj laganja? Da li ćeš i ovo pitanje da ignorišeš i postaviš neki nevezani post kad vidiš da nemaš argumente? To je takođe prilično jadno.:ceka:

To je mentalitet onog lošijeg dela Srbije, nije bitno zašto, smo da slažeš i ako možeš drugom napakostiš.
 
ja izdajem jedan stan u mirijevu mesto je prilicno povoljno a u nenormalnom je prosirenju.pozitivno je sto na svakih par minuta imate frizerski salon, hipermarket, tu je i mirijevska pijaca svima blizu, a to za domet sto sizif kaze ne znam moji stanari nisu imali problema a pritom momak koji trenutno tu zivi placa paket od 75mbps internet i nije imao primedbe nikakve.

ima naravno i mana, naselje je ogromno i guzva u gradskim autobusima je nezaobilazna, parkinga nikad dovoljno, psi lutalice koji nisu pod nadzorom pa se desavaju ujedi, cuo sam da su mirijevski parkovi uvece skupljalista svakakvog sveta.

ukucajte na google maps: ljubise miodragovica 33. videcete neka zarasla trava i pokoja zgrada. to je google snimak iz oktobra 2014. danas idite na to isto mesto, ne mozete se okrenuti nigde a da ne vidite neku zgradu. u roku od 5 godina taj deo mirijeva (pripada mirijevu 4) koji nije postojao ni na mapi sad je ogromno naselje sa svojim supermarketom i lokali zazidani u zgradama. a stanovi su recimo cena nekog sela. ne vise od 1000 evra po kvadratu, cesto mnogo manje. dobra budzetna ponuda.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top