"Dragi ljudi, gde mi ovo živimo" VIDEO

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.093
"Dragi ljudi, gde mi ovo živimo" VIDEO


Na društvenim mrežama ovog vikenda objavljen je jezivi video-snimak koji prikazuje mučnu scenu koja je zgrozila brojne građane BiH, ali i celog regiona.


Kako prenosi Radio Sarajevo, video-snimak je nastao u Bosanskoj Dubici, a na njemu se vidi kako jedna majka, navodno medicinska sestra A. L., pred očima svog deteta, obesila psa lutalicu. Snimak je na svom profilu na Fejsbuku, objavio D. A.

Prema njegovim rečima, snimak je nastao u nedelju oko 17 časova, a šta je na njemu otkriveno tek pregledom nadzorne kamere.

"A. L. je juče oko 17 ubila ni krivu ni dužnu kuju u našem voćnjaku pred očima svog deteta. U videu možete videti kako nije bila samoodbrana od psa, već ju je dozvala s hranom i zavezala špagu oko vrata, odvukla do ograde, zatim je zavezala kuju visoko za ogradu i stegla špagu da se udavi.

Pas nije ni lajao niti je pokazivao bilo kakav vid nasilja, pa se stvarno pitam kako neko ima srca ubiti životinju ovako hladnokrvno pred očima svog deteta", napisao je on na svom profilu na Fejsbuku, uz postavljen snimak.

Kako je preneo Radio Sarajevo, brojni građani BiH bili su šokirani snimkom, a neki su se pitali i "dragi ljudi, gde mi ovo živimo".

Kako se nezvanično saznaje, policija je odmah izašla na mesto pogubljenja psa i protiv žene će biti podneta krivična prijava.


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=04&dd=01&nav_category=167&nav_id=1524739

Lazic Ana je juce oko 17 : 00 ubila ni krivu ni duznu kuju u nasem vocnjaku pred ocima svog djeteta. U video mozete vidjeti kako nije bila samoodbrana od psa, vec ju je dozvala sa hranom i zavezala spagu oko vrata, odvukla do ograde, zatim je zavezala kuju visoko za ogradu i stegla spagu da se udavi. Pas nije ni lajao niti je pokazivao bilo kakav vid nasilja, pa se stvarno pitam kako neko ima srca ubiti zivotinju ovako hladnokrvno pred ocima svog djeteta. Ovo cu uskoro obrisati sa facebook-a ali zelim samo da vidite kakve osobe zive medju nama.

Edit : Za sve osobe koje pisu zasto zivotinja nije spasena. Ovi snimci su sa video nadzora, a slike su uslikane sutradan kada smo culi da je neko objesio psa. Da sam ja licno bio na licu mjesta ne bih dozvolio da neko davi zivotinju.

Mi smo saznali (Nakon 12h) od okolnih ljudi da je na nasoj ogradi neko zadavio psa. Neko je od seljaka vidio, zatim smo se sami uvjerili i odmah krenuli u policiju da prijavimo. Kada se brat vratio sa policijom psa je Ana L. smaknula i vidio se trag kako ga je vukla. Policija je pitala za video nadzor i odmah su se uvjerili o cemu se radi.

Nakon sto smo prijavili policiji ubrzo smo kontaktirali Levijatan i Kerbar udruzenja za zastitu zivotinja ...

-


Nadam se da ce Levijatan raskomadati zenu.

- - - - - - - - - -

55576165_10161637003880068_8907371896815747072_n.jpg


- - - - - - - - - -

Nije moja slika.
 
Ti devojcice treba da naucis razliku izmedju psihopate i ubijanja zivotinja rasi prehrane. Nije tesko, veruj mi....

За мене је психопата онај ко обеси свињу па је реже ножем.

Шта тек рећи за ловце. Оду са оним чудовиштима од паса па јуре јадну лисицу. Зашто, због чега?

Да ли се лисица једе можда?
 
Poslednja izmena:
За мене је психопата онај ко обеси свињу па је реже ножем.

Шта тек рећи за ловце. Оду са оним чудовиштима од паса па јуре јадну лисицу. Зашто, због чега?

Да ли се лисица једе можда?

To sto si ti Vegetarijanac ili mislis da se ono meso sto jedes uzgaja tako sto ga zalivas i ono polako raste je tvoja stvar.
Svinja se tako sece jer je dalko lakse nego da 200+kg moras da okrees na stolu.

Opet brkas sport i lov zivotinja kao i uzgoj istih radi ishrane.
 
To sto si ti Vegetarijanac ili mislis da se ono meso sto jedes uzgaja tako sto ga zalivas i ono polako raste je tvoja stvar.
Svinja se tako sece jer je dalko lakse nego da 200+kg moras da okrees na stolu.

Opet brkas sport i lov zivotinja kao i uzgoj istih radi ishrane.

Не бркам ја ништа. Нисам ни вегетаријанка. Убиство је убиство. Псеће, зечје или свињско.
 
Не бркам ја ништа. Нисам ни вегетаријанка. Убиство је убиство. Псеће, зечје или свињско.

Pa ubijas i biljku, hoces da kazes da zivis na vazduhu?

Opet brkas i to zestoko. Covek nije vegan ili vegetarijanac ma sta ovi utipovani likovi mislili. Covek je ovo sto je sada upravo zato sto je zvakao meso zivotinja, zato sto je prvo naucio da lovi pa tek onda da gaji biljke.

Takodje opet brkas ubistvo iz potrebe i ubistvo jer je neko psihopata.
 
Pa ubijas i biljku, hoces da kazes da zivis na vazduhu?

Opet brkas i to zestoko. Covek nije vegan ili vegetarijanac ma sta ovi utipovani likovi mislili. Covek je ovo sto je sada upravo zato sto je zvakao meso zivotinja, zato sto je prvo naucio da lovi pa tek onda da gaji biljke.

Takodje opet brkas ubistvo iz potrebe i ubistvo jer je neko psihopata.

Животињи је потпуно свеједно убијаш ли је да би јео или из спорта и разоноде. Сабери се.
 
Najebala je na poslu a nakon toga od raje i svog mesta.

Nadam se sto vise pretnja putem poruka i neta.

- - - - - - - - - -

A kad će ove životinje što žvaću meso da postanu ljudi?:lol:

Kad ce ljudi vec jednom da postanu ljudi...

- - - - - - - - - -

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=04&dd=01&nav_category=167&nav_id=1524923

Žena je ispitana zbog postojanja sumnje da je počinila krivično delo "mučenje i ubijanje životinja".

Nakon dokumentovanja i kompletiranja predmeta Okružnom javnom tužilaštvu Prijedor protiv osobe A. L. biće podnesen izveštaj za krivično delo "mučenje i ubijanje životinja", preneo je Klix.ba.
 

Back
Top