Pitanje oko zdravstvenog pregleda pri prijavi za konkurs. Policija

Luka321

Početnik
Poruka
6
Pozdrav svima bicu veoma kratak.
Oduvek sam zeleo da radim u policiji ili vojci.
Medjutim brine me da bih pao na zdravstvenom testu.
Treniram od kad znam za sebe, 185cm sa 85 kg sve po propisima kako bi i trebalo.
Ima samo jedan problem.
Naime kada sam imao 4 godine doziveo sam nesrecu pri kojoj sam ozgubio srednji prst na levoj ruci.
(presecen na polovini prvog clanka)
Saka mi je totalno operativna i nema stvari koje ne mogu da uradim.
Pitao sam svuda redom mada niko ne zna tacno da li bi to predstavljalo problem
Inaca pucao sam iz mnostva pistolja i lovackih pusaka.
Zamislite da je kandidat i vise nego odlicnih osobine mentalo i fizicke sem te jedne mane.
Ko god ima bilo kakav odgovor zneci mi.
Hvala :D
 
Pozdrav svima bicu veoma kratak.
Oduvek sam zeleo da radim u policiji ili vojci.

I ja cu biti veoma kratak. Pre nego sto odes na zdravstveni vojni test, trebalo bi da odes na privatni, psihijatrijski. Jer tebi fali srednji prst, ali u tvom mozgu. To je, smatram, MNOGO veci problem za tebe, NE sto se Vojske ili Policije tice (oni ce te obozavati), nego tebe samog, i tvoje BUDUCNOSTI!

:kez:

_nobody_
 
I ja cu biti veoma kratak. Pre nego sto odes na zdravstveni vojni test, trebalo bi da odes na privatni, psihijatrijski. Jer tebi fali srednji prst, ali u tvom mozgu. To je, smatram, MNOGO veci problem za tebe, NE sto se Vojske ili Policije tice (oni ce te obozavati), nego tebe samog, i tvoje BUDUCNOSTI!

:kez:

_nobody_




Zašto uvek spamuješ.
 
Neka, tako ljudi resavaju svoje privatne probleme.
Ceo zivot sam na netu navikne se covek hahhaha.

Nisam siguran da si me razumeo... Postoje, po meni, samo tri razloga zasto bi ti zeleo u policiju.

Prvi razlog: po prirodi mastas da budes SuperMan, ili nesto kao Robin Hood. Idealisticki posmatras svet. Well... Mogu ti reci da ce te cike u Plavom ili Zelenom vrlo brzo razuveriti i razvejati tvoje ideale. :udriglavu:

Drugi razlog: neke psihicke devijacije, traume, koje vuces od detinjstva, verovatno zbog te svoje mane. Pa hoces da se dokazes... Sve zavisi koliko su te traume zawarpovali tvoj um/svest (da ne pisem krajnje devijacije, nije umesno). :think:

Treci razlog: da upoznas sliku podzemlja, i da uzmes aktivno ucesce u tom poslu, kroz uniformu. Da korupcijom i ucenom pokusas da se napunis repe... :kez:

Ti znas najbolje. Svaki od ovih puteva je jako trnovit i krvav... I povratka (iz nijednog) nazad u sav taj "normalan" svet gotovo da nije moguc...

_nobody_
 
Nisam siguran da si me razumeo... Postoje, po meni, samo tri razloga zasto bi ti zeleo u policiju.

Prvi razlog: po prirodi mastas da budes SuperMan, ili nesto kao Robin Hood. Idealisticki posmatras svet. Well... Mogu ti reci da ce te cike u Plavom ili Zelenom vrlo brzo razuveriti i razvejati tvoje ideale. :udriglavu:

Drugi razlog: neke psihicke devijacije, traume, koje vuces od detinjstva, verovatno zbog te svoje mane. Pa hoces da se dokazes... Sve zavisi koliko su te traume zawarpovali tvoj um/svest (da ne pisem krajnje devijacije, nije umesno). :think:

Treci razlog: da upoznas sliku podzemlja, i da uzmes aktivno ucesce u tom poslu, kroz uniformu. Da korupcijom i ucenom pokusas da se napunis repe... :kez:

Ti znas najbolje. Svaki od ovih puteva je jako trnovit i krvav... I povratka (iz nijednog) nazad u sav taj "normalan" svet gotovo da nije moguc...

_nobody_




30:12


Marko Nicovic objasnjava da je veza između policije i podzemlja legitimna.
 
Nema razloga da pravimo debatu.
Imas pogresne predpostavke.
Moj ujak je bio pripadnik JSO-a,dok je bio ziv uvek je isla prica kako cu i ja da zavrsim tamo i kako ce on da pomogne.
Medjutim eto on je otisao i nazalost sad moram sam da prolazim kroz to.
Novac nije razlog jer moji novca imaju.
Jednostvno sam rodjen za poslove koji promovisu striktan nacin zivota u kome postoji doza rizika.
Kriminal me nikada nije niti fascinirao niti zanimao.
U postu nisam pominjao sta bih dalje od policije ali eto sad se zna.
 
Nema razloga da pravimo debatu.
Imas pogresne predpostavke.
Moj ujak je bio pripadnik JSO-a,dok je bio ziv uvek je isla prica kako cu i ja da zavrsim tamo i kako ce on da pomogne.
Medjutim eto on je otisao i nazalost sad moram sam da prolazim kroz to.
Novac nije razlog jer moji novca imaju.
Jednostvno sam rodjen za poslove koji promovisu striktan nacin zivota u kome postoji doza rizika.
Kriminal me nikada nije niti fascinirao niti zanimao.
U postu nisam pominjao sta bih dalje od policije ali eto sad se zna.

Ја ти верујем.
 
Nema razloga da pravimo debatu.
Imas pogresne predpostavke.
Moj ujak je bio pripadnik JSO-a,dok je bio ziv uvek je isla prica kako cu i ja da zavrsim tamo i kako ce on da pomogne.
Medjutim eto on je otisao i nazalost sad moram sam da prolazim kroz to.
Novac nije razlog jer moji novca imaju.
Jednostvno sam rodjen za poslove koji promovisu striktan nacin zivota u kome postoji doza rizika.
Kriminal me nikada nije niti fascinirao niti zanimao.
U postu nisam pominjao sta bih dalje od policije ali eto sad se zna.

Nekako, kako te ad-hoc citam... Mozda je bolje da se doskolujes za vrhunskog telohranitelja, ili za privatnog detektiva. Nekako mi se nakon ovog posta vise uklapas u tu klasifikaciju.

_nobody_
 
Nemoj da se ljutis , jer ne vidim razloga u toj njegovoj poruci koji bi te izvodili iz takta ...

Ako si i dalje uporan u toj zelji , zasto da ne zavrsis , recimo Pravni ili Ekonomski fakultet i nakon njega pokusas da trazis zaposlenje u MUP - u , ali na poslovima koji ne zahtevaju u tolikoj meri taj , fizicki aspekat i da i na taj nacin budes koristan i sebi i onima zbog kojih zelis da se bavis tim zanimanjem ?

Plus sto ces biti zasticeniji u fizickom smislu , steci ces bolje placen posao i vise i cenjenije radno mesto i ugled u sredini u kojoj zivis ...

Razmisli i o tome , jer nije policajac koji je na terenu , ujedno jedini policajac i jedino radno mesto u MUP - u .

Danas su potrebniji skolovani ljudi koji imaju entuzijazma i ljubavi prema svom poslu , od bildera ...

Znas kako se kaze :

"Um caruje , a snaga dobro dodje" .
 
Razumem sta hoces da kazes.
Videcu kuda me put odvede.
Iskreno ni novac ni ugled mi nisu nesto preterano bitni.
Ali poznavanje sredine u kojoj zivim i u kojoj odredjeni meni bliski zive,
je veoma bitno za mene.
Sto se tice njegivih komentara,ne volim kada se ljudi koji nemaju nista pametno ili koristno da kazu upletu u neku temu cisto da bi bili primeceni.

Ali eto hvala svima na odgovorima :)
 
Pozdrav svima bicu veoma kratak.
Oduvek sam zeleo da radim u policiji ili vojci.
...
Ko god ima bilo kakav odgovor zneci mi.
Hvala :D


:)

Trazio si kao sto je boldovano i dobijao razne odgovore i misljenja , ali se ti , po svoj prilici ne slazes sa nekima ...

Medjutim i to su takodje neka vrsta odgovora i za tebe informacija , pa i njih iskoristi u svoju korist , a ne da se ljutis ...

Ipak je tvoja odluka konacna u vezi svega ovde iznetog ili ce mozda biti jos dodatno nekih informacija i predloga ...pa i komenatra ...

Ali i dalje sotaje da je skoro sve na tebi u vezi ovoga .
 
Pozdrav svima bicu veoma kratak.
Oduvek sam zeleo da radim u policiji ili vojci.
...

Zamislite da je kandidat i vise nego odlicnih osobine mentalo i fizicke sem te jedne mane.
Ko god ima bilo kakav odgovor znaci mi.
Hvala :D

Sto se tice njegovih komentara,ne volim kada se ljudi koji nemaju nista pametno ili koristno da kazu upletu u neku temu cisto da bi bili primeceni.

Polozio si! Idealan si ili za slicnu jedinicu kao rasformirani JSO, ili za 63cu Padobransku. Kod mene svakako psihijatrijski polozio! :super:

Sto se tice njegovih komentara,ne volim kada se ljudi koji nemaju nista pametno ili koristno da kazu upletu u neku temu cisto da bi bili primeceni.

Ali eto hvala svima na odgovorima :)

Prava BIA demokraTIA! Kazem ja, Universal Soldier Luka321! :lol:

_nobody_
 

Back
Top