DSS postavio spomenik - "Aleksandar Vučić, poslednja NATO raketa"

Poruka
24.412
:whistling:


DSS postavio spomenik "Aleksandar Vučić, poslednja NATO raketa", ministri ekspresno odgovorili: Kada je trebalo, niste preduzeli ništa
https://www.telegraf.rs/vesti/polit...paign=desni_timeline_najnovije&utm_content=17
Na spomeniku je raketa čiji donji deo simbolizuje početak NATO agresije 24. marta 1999. godine, a gornji, na kome je naliv pero, eventualno potpisivanje pravno obavezujućeg sporazuma.

Predsednik DSS Miloš Jovanović rekao je novinarima, posle otkrivanja spomenika, da NATO agresija nije završena.

On je naveo da je pre 20 godina počeo najozbiljniji rad na secesiji Kosova, a 20 godina nakon toga on će se, po svoj prilici, završiti "potpisom naliv perom na nekakav pravnoobavezujući sporazum kojim bi Srbija trebalo da prizna secesiju Kosova".

Jovanović je istakao da se DSS protivi takvom epilogu i da će dati sve od sebe da se tako nešto ne desi.

tan2019-3-24115275201-620x350.jpg



Pravo u metu...:whistling:

...
 
:whistling:


DSS postavio spomenik "Aleksandar Vučić, poslednja NATO raketa", ministri ekspresno odgovorili: Kada je trebalo, niste preduzeli ništa
https://www.telegraf.rs/vesti/polit...paign=desni_timeline_najnovije&utm_content=17


tan2019-3-24115275201-620x350.jpg



Pravo u metu...:whistling:

...

ДСС КЉУСИНЕ и ФОЛИРАНТИ, требало би да поставе споменик свом ФИРЕРУ -Тројанском КОЊУ од Коштунића,
ФИРЕРУ "опорбе" којег су за то место ОДАБРАЛИ У ЛЕНГЛИЈУ, а остале Квислинге удруге ДОС, обавестили у Солуну!

БАГРА!
 
Који си ти од ових, јелш овај што се не види од ракетле?:evil:

Manijaci su ludi ali nisu budale - ja sam skroz desno sa perikom i crne naočare.

- - - - - - - - - -

kul im je potez ali zasto sada? :hahaha1:

Lep sunčan nedeljni dan...
Nikakva teorija zavere...
Nemaju oni kapacitet za simboliku brojeva

- - - - - - - - - -

Vučić plače a ovi poistovećuju raketu sa njim.

Koja dramoserija sa svih strana, postali smo patetična nacija.

Stranke se prilagodjavaju potrebama potencijalnih glasača.
Ako je TV Pink objavio da 1.5M ljudi intenzivno prati Farmu i okreće dežurni telefon...
... a zašto stranke ne bi ponudile malo rijalitija i time osigurale glasove?

- - - - - - - - - -

Ne Srbi, samo normalni Srbi.
Oni manje normalni, vole Vucica
kao na primer Lesi, Cmarak, Jevropicka ili Nenad iz Beocina
Njima je dobro tamo, u oboru za marvu.

Znate kako...
Ovo je njihovih 5 minuta

Setite se samo perioda pre 10 godina i atmosfere na ovom forumu.
Mita je bio ono malo poslednje u čoporu DSS-a
Sad je gromada jer ovi najveći ljubitelji prešaltali...
A nisi mogo da dišeš od njihovog mišljenja...

Da se ne lažemo - ipak na daleko višem nivou svesti od ovih koje si nabrojao.
 
Vučić plače a ovi poistovećuju raketu sa njim.

Koja dramoserija sa svih strana, postali smo patetična nacija.

Postali smo duboko bolesna, paranoicna nacija, koja je podeljena po svim politickim i ekonomskim linijama. Zato sto nas tesko psihicki bolesna alava, balava i zvalava goveda vode u Propast. :zlud:

Ja, recimo, sam se ZAKLEO krvlju da vise nista raditi u toj drzavi za nikoga necu (jedino ako sam placen > 5000 evra mesecno). :ok:

Ne Srbi, samo normalni Srbi.
Oni manje normalni, vole Vucica
kao na primer Lesi, Cmarak, Jevropicka ili Nenad iz Beocina
Njima je dobro tamo, u oboru za marvu.

Pobrojao si saradnika BIA, dva bota sendvicara i osobu sa sifrom. Takvi cine oko 30% radnog naroda Srbije. Sta oni tacno rade, svima je jasno, kakve koristi od toga sto rade ima, na duge staze ogromna sranja i neresivi problemi. :zlud:

_nobody_
 

Back
Top