sta mislite o ....

  • Začetnik teme sponzorusice
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
O lovi- tu i tamo odrzim cas kompjutera itd. i ne pomisljam da je uzimam od drugog

O automobilima- ne smeta mi da idem peske, imam dobru kondiciju

O devojkama koje to vole- ne mislim nista, svako radi sta hoce...
 
Ja mislim da je to ok za one koje nemaju sta da rade i one koje neznaju sta ce od svog zivota.Lovu volim,ali ne u tolikoj meri,da bih je uzimala od drugih.Automobil-bolje bicikli ili roleri...
 
sponzorusice:
sta mislite o lovi,dobrim automobilima,i o devojkama koje to obozavaju tj.o nama sponzorusama,mi se toga ne stidimo!!!! 8)

Meni licno je jadno da me decko izdrzava.Osecam se bedno i nesbosobno.Lovu i automobile volim,ali ne previse da bi bila sa nekim samo zbog toga.Uostalom nijedna devojka se ne stidi da joj decko ima lovu i dobra kola,ali se stidi same sebe,sto ima toliko ogranicena shvatanja i ne uvidja da ima vaznije stvari od novca.
 
Natashica:
Ja mislim da je to ok za one koje nemaju sta da rade i one koje neznaju sta ce od svog zivota.Lovu volim,ali ne u tolikoj meri,da bih je uzimala od drugih.Automobil-bolje bicikli ili roleri...

To sestro,roleri su zakon!
Volim i lovu i kola... Ali ne mogu da dozvolim sebi tako nesto... Isuvise sam ponosna... Bilo bi to ponizavajuce za mene... Kao sto je Alexandra rekla,odradim neki posao na kompjuteru i padne neka lova... Nije mnogo,ali sam barem zaradila...
Mada,svako odlucuje o svom zivotu... I to je njegov izbor... Ako on misli da je ok,ja nemam nista protiv...
 
sponzorusice:
sta mislite o lovi,dobrim automobilima,i o devojkama koje to obozavaju tj.o nama sponzorusama,mi se toga ne stidimo!!!! 8)
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
sponzorusice:
sta mislite o lovi,dobrim automobilima,i o devojkama koje to obozavaju tj.o nama sponzorusama,mi se toga ne stidimo!!!! 8)
???????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Nije ni to lose......mada,glupo je prodavati se za tako beznacajne stvari.......ja vise volim sama da zaradim osecam se mnogo lepse kada trosim svoju lovu,a i obozavam slobodu!
Tako da u odnosu na takve ribe ja ni od koga ne zavisim!!
 
STO SE SVI PRAVITE TAKO FINI A?MENI JE TO POTPUNO OK!LOVA,AUTOMOBILI-NEMA NICEG LEPSEG OD TOGA!ZAR NIJE TO LEPO?MENI JE TO STVARNO STRAVA,NE PLANIRAM DA U ZIVOTU NISTA SAMA ZARADIM,URADIM VEC SAMO DA UZIVAM I UZIVAM(SVE CETIRI U VIS)!!!!
 
OK je sto imas svoj stav, ali to sto se on ne poklapa sa drugima ne znaci da ,,foliramo'' ili da se pravimo ,,fini'' u vezi ove teme

Ne zelim da mi se desi to da kada se jednog dana okrenem, iza sebe ne vidim nista,..., pustinju, prazninu, nijedno moje delo, nijedan deo mene...

Imacu pare, imacu kola(ako budem htela), imacu sve sto pozelim, ali ce to biti moje, jer cu sve te stvari zaraditi ja, sa svojim trudom, ...
Mene bi bilo blam kada bih celog zivota zavisila od drugih ljudi, plakala bih,...

By the way,..., ako se tako ,,ponosis'' svojim stavom, zasto se ne registrujes na forumu i ne napises odakle si (ili si mozda vec registrovana?)...
 
sindy:
STO SE SVI PRAVITE TAKO FINI A?MENI JE TO POTPUNO OK!LOVA,AUTOMOBILI-NEMA NICEG LEPSEG OD TOGA!ZAR NIJE TO LEPO?MENI JE TO STVARNO STRAVA,NE PLANIRAM DA U ZIVOTU NISTA SAMA ZARADIM,URADIM VEC SAMO DA UZIVAM I UZIVAM(SVE CETIRI U VIS)!!!!

Oces reci dve uvis. Ti bi da zivis lagodno ceo dan i samo kad ti muz dodje s posla da se istrese na tebi i tako dalje .... :shock:
 
OHOHO!STA BRE VI HOCETE?ZNATE CUDNO MI JE TO STO SU SVI NESTO FINI A U SRBIJI IMA SPONZORUSA MNOGO,MNOGO,MNOGO!KAPIRATE?PREMA TOME ODGOVORITE NA PITANJE KOJE VAM JE POSTAVLJENO I MANITE SE MOJIH ODGOVORA!NE ZELIM DA POLEMISEM SA KOJE KAKVIMA!!POZDRAV :twisted:
 
SINDY:
OHOHO!STA BRE VI HOCETE?ZNATE CUDNO MI JE TO STO SU SVI NESTO FINI A U SRBIJI IMA SPONZORUSA MNOGO,MNOGO,MNOGO!KAPIRATE?PREMA TOME ODGOVORITE NA PITANJE KOJE VAM JE POSTAVLJENO I MANITE SE MOJIH ODGOVORA!NE ZELIM DA POLEMISEM SA KOJE KAKVIMA!!POZDRAV :twisted:

sa kojekakvima ??? :shock:
u jeeeeee ...... al neko ima visoko misljenje o sebi ... izvini te GOSPODJO-SPONZOR, nismo smeli da Vas uvredimo, necemo nikad vise da vam zameramo sto casno obavljate "najstariji zanat na svetu" ..... :P
 
...tamo su kuce od cokolade, prozori su od marmelade tamo svako radi ono sta hoce tamo raste svako voce...

Meni je lepse da ne zavisim ni od koga(sem roditelja, sta da rade, oni moraju da me trpe) a kome se svidja drugacije nek izvoli...this is a free world
 
Setih se jos neceg...pitali Biljanu Vilimon sta ona misli o sponzorusama a ona kaze: U moje vreme nije bilo sponzorusa to se tada zvalo qrva
rofl.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top