CEMU SLUZE DOJKE I BRADAVICE KOD MUSKARACA ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 339460

Iskusan
Poruka
5.829
Mozda ce nekome ovo pitanje biti postavljeno kao suvislo,ali ja nisam znao odgovor na to pitanje.Pre par dana,bio sam u poseti svom daljem rodjaku,koji ima sina od osam godina i cerkicu od sest.Pitao sam decaka kako je u skoli,a on mi
rece,da li sme nesto da me pita.Kako da ne rekoh..Evo sta hocu da te pitam,rece on.Mi u skoli imamo cas fiskulture,zajedno
decaci i devojcice.E pa primetio sam,da i devojcice i mi decaci,imamo iste sike i bradavice.Pa sta je tu cudno,rekoh mu ja.
Pa cudno mi je,zato sto znam da one sluze da majke iz njih doje svoje bebe.Ali sta ce nama decacima sike,kada mi ne dojimo bebe.? Bio sam zatecen ovim pitanjem decaka od osam godina,jer nisam nikada o tome razmisljao,a odgovor zaista ne znam.
Ako neko sa ovoga Foruma,zna odgovor,neka nam razjasni o cemu se tu radi.!:rtfm:
 
Mozda ce nekome ovo pitanje biti postavljeno kao suvislo,ali ja nisam znao odgovor na to pitanje.Pre par dana,bio sam u poseti svom daljem rodjaku,koji ima sina od osam godina i cerkicu od sest.Pitao sam decaka kako je u skoli,a on mi
rece,da li sme nesto da me pita.Kako da ne rekoh..Evo sta hocu da te pitam,rece on.Mi u skoli imamo cas fiskulture,zajedno
decaci i devojcice.E pa primetio sam,da i devojcice i mi decaci,imamo iste sike i bradavice.Pa sta je tu cudno,rekoh mu ja.
Pa cudno mi je,zato sto znam da one sluze da majke iz njih doje svoje bebe.Ali sta ce nama decacima sike,kada mi ne dojimo bebe.? Bio sam zatecen ovim pitanjem decaka od osam godina,jer nisam nikada o tome razmisljao,a odgovor zaista ne znam.
Ako neko sa ovoga Foruma,zna odgovor,neka nam razjasni o cemu se tu radi.!:rtfm:
Sve se to uči u druga 4 razreda osnovne škole, znaš ono od petog do osmog.
Probaj da upišeš večernju čkolu i ne begaj sa biologije.

- - - - - - - - - -

 
Nem pojma zašto postavljaš ovakvo pitanje na LJiS kad je više za DiP?
Deca će se prave blesava oko anatomije a jasno vide razliku izmedju keve i ćaleta.
E sad...
Ne treba im ni objašnjavati baš a ne treba ih ni lagati jer gubiš njihovo poverenje.
Trebao si da ga pitaš a kako to oba pola imaju i dve ruke i dve noge i dva dupe i prebaciš na zezanje.
Ali jbg kad si išo samo prva 4 razreda... pa nisi učio...
Meni glupo da te ja učim, možda nešto izostavim, možda nešto pogrešno shvatiš.
Pogrešno naučeno je gore nego da ne znaš.
Šta ćemo onda?
 
Mozda ce nekome ovo pitanje biti postavljeno kao suvislo,ali ja nisam znao odgovor na to pitanje.Pre par dana,bio sam u poseti svom daljem rodjaku,koji ima sina od osam godina i cerkicu od sest.Pitao sam decaka kako je u skoli,a on mi
rece,da li sme nesto da me pita.Kako da ne rekoh..Evo sta hocu da te pitam,rece on.Mi u skoli imamo cas fiskulture,zajedno
decaci i devojcice.E pa primetio sam,da i devojcice i mi decaci,imamo iste sike i bradavice.Pa sta je tu cudno,rekoh mu ja.
Pa cudno mi je,zato sto znam da one sluze da majke iz njih doje svoje bebe.Ali sta ce nama decacima sike,kada mi ne dojimo bebe.? Bio sam zatecen ovim pitanjem decaka od osam godina,jer nisam nikada o tome razmisljao,a odgovor zaista ne znam.
Ako neko sa ovoga Foruma,zna odgovor,neka nam razjasni o cemu se tu radi.!:rtfm:

Druže, biće da si ti sisao pogrešnu sisu kada si toliko pametan … :rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top