Da li Bosko Obradovic treba da tuzi Vucica jer ga konstantno naziva fasistom?

I meni veruj, iako mi je do juce delovao kao nasilnik, antipaticno.

Bar se bori za pravi cilj - Kosovo, porodicu, a ovo sto se gleda na televiziji i u medijima danas je uzas.

Pa evo samo treba da se pogledaju kajroni i na ovom sajtu - u sred posta naslov "Zasto devojke treba da imaju analani seks?"

Jel' to ljudski, jel normalno?

Sve otislo tumbe i sad je Bosko kriv i opozicija, i glumci i svi koji su nezadovoljni.

.

Оно што пада у очи је да се на помен Бошка цела екипа "медија" потпуно избезуми.

Те млати жене, нациста, фашиста, јаоооо итд.

Небитно је ко поставља питања, већ да ли имају смисла.

Питања која поставља итекако имају смисла и не могу да се игноришу.


.
 
Djilas je vec tuzio Informer za LOPOV vise puta i sve presude dobio jer realno nema dokaza. Isto Bosko moze da uradi, lepo ce zaraditi. Dakle tuzis televizije i tabloide i ladno mozes dobiti novac.

da tako treba da uradi

I zamisli Vucic ne dodje na sud po tuzbi Boska , a sudija naredi da se optuzeni privede :lol:

Ali to nije na zalost moguce u Srbiji jer sudstvo nije nezavisno od izvrsne vlasti
 
za vreme socijalizma fasisti su bili u zatvoru

danas eto boskic hara, moze mu se, i uziva da ga zovu fasistom.

meni su fasiti isto kao i 1945.

nema nam slobode dok oni po ulicama i drugde biju i namecu svoju volju

osim toga njegova zvaka je jadna, ne bas velike pameti, u startu odbija normalne ljude

videce se lepo kad stvarno napravi sranje i zavrsi na robiiji. niko nece mrdnuti prstom da mu pomogne

on je tu samo da nma zagorca ovo lepo vreme, verujem po nalogu cije
 
Poslednja izmena:
za vreme socijalizma fasisti su bili u zatvoru

danas eto boskic hara, moze mu se, i uziva da ga zovu fasistom.

meni su fasiti isto kao i 1945.

nema nam slobode dok oni po ulicama i drugde biju i namecu svoju volju

osim toga njegova zvaka je jadna, ne bas velike pameti, u startu odbija normalne ljude

videce se lepo kad stvarno napravi sranje i zavrsi na robiiji. niko nece mrdnuti prstom da mu pomogne

on je tu samo da nma zagorca ovo lepo vreme, verujem po nalogu cije
Samo me zanima koje godine si uklavirio da su Dveri fašisti

Naime oni postoje od prošle decenije.

Naime ti ih kritikuješ tek od ove, kad su se posvađali sa Smradom i Kalom.
 
.

Оно што пада у очи је да се на помен Бошка цела екипа "медија" потпуно избезуми.

Те млати жене, нациста, фашиста, јаоооо итд.

Небитно је ко поставља питања, већ да ли имају смисла.

Питања која поставља итекако имају смисла и не могу да се игноришу.


.

Da, govori istinu.

Medjutim, cinjenica je da on nije za lidera, mislim da je Srbiji potreban neko stalozen a mudar i pre svega demokrata spreman da cuje sve i sa svakim da razgovara.

Da miri, a ne da zavadjuje. Neko blag.
 
Glumica Bojana Maljević oštro je prozvala lidera Dveri Boška Obradovića, koji je tokom protesta opozicije predvodio haos i upao u zgradu RTS, nazvavši ga u svom tvitu "fašistom".

- - - - - - - - - -

bosko kopira ukrajinske fasiste, samo nema odziva

upadao bi on svuda, tukao i komandovao, da moze

da podsetim na ukrajinu dokle idu takvi upadi

Policija u ukrajinskom gradu Odesi saopštila je da je oko 40 ljudi poginulo u požaru u Domu sindikata koji je vezan za današnje nemire u tom gradu, javile su zapadne agencije.

edtk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWkRFN01EQV8vZDI2MWQ3NzY3MGU0MWJlMDVhMjg3YzEwZTA0Njc5ODYuanBnkZMCzQLkAIEABQ


- - - - - - - - - -

SUKOBI KOJI SU KULMINIRALI SPALJIVANJEM LJUDI U DOMU SINDIKATA U ODESI OTKRIVAJU UNUTRAŠNJU ENERGIJU GRAĐANSKOG RATA, NARASTANJE TENZIJA, ERUPCIJU BESA, NEKONTROLISANE IZLIVE MRŽNJE I NASILJA. NEKI KAŽU DA JE OD RATA GORI SAMO GRAĐANSKI RAT, A OD GRAĐANSKOG RATA NALETI DIVLJIH HORDI

- - - - - - - - - -

dobro pazite sta zelite
 

Back
Top