НОВА РУНДА: Вучић се у подне обраћа јавности! Обрадовић позвао народ да се окупи!

Poruka
24.138
Nije odavno smarao...:roll:



НОВА РУНДА: Вучић се у подне обраћа јавности! Обрадовић позвао народ да се окупи!
https://www.pravda.rs/2019/3/16/nov...-javnosti-obradovic-pozvao-narod-da-se-okupi/


Ajde da pogađamo šta će reći guru...:think:


1) Prvo će nas podsetiti da smo svetski ekonomski tigar.
2) Onda će se korigovati i reći - da bi smo bili to ako mu narod dozvoli da izda Kosovo.
3) Onda će reći da je obišao Srbiju i da je ostalo još samo da poseti Vulina u vojsci.
4) Potom će osuditi mrzitelje koji bi da ruše Bujketa i njega, dvojicu koji bi da bluruju Kosovo u svesti srpskog naroda.
5) A onda će reći da se on ne boji i da može da ih dođe 10 meleona ali da on neće trepnuti
6) Onda će reći da je opozicija saradnik Šiptara iako on sedi u Vladi sa njima.
7) Potom će namestiti cvike i duboko dramski uzdahnuti
8) Onda će reći da se vratimo ozbiljnim stvarima, da vidimo kako možemo da damo Kosovo za čvarke ili makar za privezak za ključeve.


...
 
Grom_sa_neba:
3) Onda će reći da je obišao Srbiju i da je ostalo još samo da poseti Vulina u vojsci.

Zar Voolina nije odsluzila vojni rok? :think:

Grom_sa_neba:
6) Onda će reći da je opozicija saradnik Šiptara iako on sedi u Vladi sa njima.

Pa defakto, Musliu sedi sa svojima, I sa CROatima. LGBT sarenilo. Ne iskljucuje jedno drugo. :whistling:

_nobody_
 
Nije odavno smarao...:roll:



НОВА РУНДА: Вучић се у подне обраћа јавности! Обрадовић позвао народ да се окупи!
https://www.pravda.rs/2019/3/16/nov...-javnosti-obradovic-pozvao-narod-da-se-okupi/


Ajde da pogađamo šta će reći guru...:think:


1) Prvo će nas podsetiti da smo svetski ekonomski tigar.
2) Onda će se korigovati i reći - da bi smo bili to ako mu narod dozvoli da izda Kosovo.
3) Onda će reći da je obišao Srbiju i da je ostalo još samo da poseti Vulina u vojsci.
4) Potom će osuditi mrzitelje koji bi da ruše Bujketa i njega, dvojicu koji bi da bluruju Kosovo u svesti srpskog naroda.
5) A onda će reći da se on ne boji i da može da ih dođe 10 meleona ali da on neće trepnuti
6) Onda će reći da je opozicija saradnik Šiptara iako on sedi u Vladi sa njima.
7) Potom će namestiti cvike i duboko dramski uzdahnuti
8) Onda će reći da se vratimo ozbiljnim stvarima, da vidimo kako možemo da damo Kosovo za čvarke ili makar za privezak za ključeve.


...

A onda će vaskoliki narod Obradovićev da reši stvar.
 
Dakle tačno u podne:





:lol:


...

Jeli grome sto ne odete malo u sumu pa tamo divljajte?hocu danas po ovako lepom danu da prosetam,opustim se popijem kafu na miru sa prijateljima a ne da razmisljam da li ce me neke vucibatine sa fantomkama I testerama napasti zato sto me to ne interesuje?ili jos bolje idite malo u francusku da tamo sirite "demokratiju"pa da vidite kako tamo demokratski mlate nosioci demokratske elite
 
Zar Voolina nije odsluzila vojni rok? :think:

Pustili ga ranije, vec je unistio 3 tenka, 2 transportera, haubicu...
Šalu na stranu... eno i jedan vojnik stradao misteriozno na nekom maršu nekidan...ko zna...mozda bio na strazi sa Vulvinom...

...

- - - - - - - - - -

A onda će vaskoliki narod Obradovićev da reši stvar.

Ja bi bio sretan da se opozicija i pozicija medjusobno samouniste...
Recimo danas da imamo po starinski dvoboj Boska i Vucica, po starinski sa kuburama, i ono da obojica nemadu srece...tj da obojica budu precizni.

...

- - - - - - - - - -

Jeli grome sto ne odete malo u sumu pa tamo divljajte?hocu danas po ovako lepom danu da prosetam,opustim se popijem kafu na miru sa prijateljima a ne da razmisljam da li ce me neke vucibatine sa fantomkama I testerama napasti zato sto me to ne interesuje?ili jos bolje idite malo u francusku da tamo sirite "demokratiju"pa da vidite kako tamo demokratski mlate nosioci demokratske elite

Iz šume su došli ovi koji trenutno vladaju...
Iz Bugojanske šume...(hint Bugojanska grupa...)

...
 
Pustili ga ranije, vec je unistio 3 tenka, 2 transportera, haubicu...
Šalu na stranu... eno i jedan vojnik stradao misteriozno na nekom maršu nekidan...ko zna...mozda bio na strazi sa Vulvinom...

Ko zna koliko je doopeta neiskusnih regruta Voolina unistila?! :per:

_nobody_
 
Ali ovo mu je poslastica! Do sada se stalno obraćao naciji zbog njegovih umno paranoično izmontiranih napada Albanaca (jedno 100 puta) i sličnih imaginarnih događaja pa se onda mučio da u priču uplete "Đilas, Jeremić, Šolak, Obradović" temu. Prosto je morao da menja kontekst pa i da doda nekog novinara da ga pita o njima.
Ovako, pred sobom ima ceo dan da priča o svom omiljenom četvercu. Kakva radost! Ja mislim da će danas da mu se digne dok bude držao besedu. Dupe uza zid narode.
 
Мало подсећање....за Вучићеве ботове...


Склоњен видео где се Вучић, као сад опозиција, демонстрира испред зграде Владе...хаха...хаха...

[video=facebook_share;1517772795022714]https://www.facebook.com/silver.testalones/videos
 
Poslednja izmena:
Nije odavno smarao...:roll:



НОВА РУНДА: Вучић се у подне обраћа јавности! Обрадовић позвао народ да се окупи!
https://www.pravda.rs/2019/3/16/nov...-javnosti-obradovic-pozvao-narod-da-se-okupi/


Ajde da pogađamo šta će reći guru...:think:


1) Prvo će nas podsetiti da smo svetski ekonomski tigar.
2) Onda će se korigovati i reći - da bi smo bili to ako mu narod dozvoli da izda Kosovo.
3) Onda će reći da je obišao Srbiju i da je ostalo još samo da poseti Vulina u vojsci.
4) Potom će osuditi mrzitelje koji bi da ruše Bujketa i njega, dvojicu koji bi da bluruju Kosovo u svesti srpskog naroda.
5) A onda će reći da se on ne boji i da može da ih dođe 10 meleona ali da on neće trepnuti
6) Onda će reći da je opozicija saradnik Šiptara iako on sedi u Vladi sa njima.
7) Potom će namestiti cvike i duboko dramski uzdahnuti
8) Onda će reći da se vratimo ozbiljnim stvarima, da vidimo kako možemo da damo Kosovo za čvarke ili makar za privezak za ključeve.


...

Ovo si pogodio, vec je predvidivo kako ce da se ponasa i dramatizuje, ali poneki novinari tacnije "novinari" su stvarno bili biser, po principu "ja tebi serdare, ti meni vojvodo".

Pa ono bre ni na sta ne lici.
 
Dobro je, kuva se, režimu nije uopšte svejedno...

Управо тако Брате:ok:

Лавина је кренула и ништа више не може је заустави.

Да би преокренуо ствари у своју корист,Вучић ће морати да направи жестоке заокрете у својој унутрашњој политици
што ће га коштати много ботова и много неповерења међу сопственим главешинама јер више неће имати толико поверења у њега.

Епилог-рејтинг и гласачко тело рапидно опада и опада.,.:D
 
Nece, sad je najnoviji "novitet" da se ide sirom zemlje kao da je kampanja a nije.

To niko ne radi, ali eto, Vucic je nasao za shodno.

Jeste moji srbi iz Srbije ali sta radite stidim se sto pripadam srpskom narodu, Vucic igra sah sa ministrom policije (cuva ga) hoce da bude siguran da ga narod nece lincovati ovi izvode cirkus ispred njegovog marsalata ima li idje ovakvog naroda i drzave.
 
Управо тако Брате:ok:

Лавина је кренула и ништа више не може је заустави.

Да би преокренуо ствари у своју корист,Вучић ће морати да направи жестоке заокрете у својој унутрашњој политици
што ће га коштати много ботова и много неповерења међу сопственим главешинама јер више неће имати толико поверења у њега.

Епилог-рејтинг и гласачко тело рапидно опада и опада.,.:D

Само ће га гурнути да распише раније изборе и опет ће да победи па ће људи још више да протестују и ништа неће постићи.

Промене се остварују политичком борбом, деловањем (свеопштим) и активизмом а не блокирањем центра града
 
Само ће га гурнути да распише раније изборе и опет ће да победи па ће људи још више да протестују и ништа неће постићи.

Промене се остварују политичком борбом, деловањем (свеопштим) и активизмом а не блокирањем центра града

Заборављаш да на Изборе не идемо под овим условима и гласањем милион мртвих душа :D

 

Back
Top