DISHIDROZA

*samouka*

Iskusan
Poruka
6.234
Odeš kod dermatologa (nap.pis. već i ne brojiš kog po redu), On/Ona ti pogledaju dlanove (više se udubi Gospođa Ciganka kada ti gleda u dlan),da ne zaboravim na opis čitave situacije, koja se odvija u prelepoj beloj ordinaciji (a i čekaonica je - zamerki nemam), da napišem, dušu da ne grešim.
- Hmm,hmmm (ne od već navedene Gospođe već od Gospođe Dermatologa),
onda G.Dermatolog piše i piše i piše nešto, te sa najzanosnijnim osmehom vas prosledi do Sestara uz
- Vidimo se za 10 dana Dušo (nikada me ranije žena videla nije, jesam simpatična, ali nisam baš toliko)
i to glasom anđela, koji jedva čeka da da vas ponovo vidi.
Sestricama platim 6000 din i one mi predaju pun k..ofer papira. Na jednom piše - Pacijentkinja se žali na promene na dlanovima + Dijagagnoza sve stalo u nekoliko reči,više sam se sada ja potrudila pisajući.Ostalo recepti (mogla je bar i koji sedativ da mi prepiše).Nego, sve u svemu DISHIDROZA.
I tako ja popih 8 kutija antibiotika (pao mi imunitet od istih, pa popih i grip), mazah one kortikosteroide,duša mi se oljuštila.
Elem, češem ruke, pa ih ljuštim, pa sam sretna kao mlad maj...ušni zečić.
Ajd sad?????
 
Pa evo mojih drugara!!
Gico ne smem ruke prati...TRT!
Nedostajala mi Krsta :)
A o DISHIDROZI pišite molim vas
Nemojte
- Hmmm,hm...

Trazi nekog pametnog dermatologa..
Reci mi,jesu li ti davali krv na proveru imuniteta,(mislim da se tako zove)?
Kod moje zene se pojavio mali lisaj (ekcem) na licu,mazala je steroidnim kremama,ispostavilo se da ima lupus,srecom blazu formu i da su steroidi samo pogorsali simptome (kako je rekao lekar,ako je mesec koristila kremu,treba joj dva da se vrati na pocetno stanje).
 
Odeš kod dermatologa (nap.pis. već i ne brojiš kog po redu), On/Ona ti pogledaju dlanove (više se udubi Gospođa Ciganka kada ti gleda u dlan),da ne zaboravim na opis čitave situacije, koja se odvija u prelepoj beloj ordinaciji (a i čekaonica je - zamerki nemam), da napišem, dušu da ne grešim.
- Hmm,hmmm (ne od već navedene Gospođe već od Gospođe Dermatologa),
onda G.Dermatolog piše i piše i piše nešto, te sa najzanosnijnim osmehom vas prosledi do Sestara uz
- Vidimo se za 10 dana Dušo (nikada me ranije žena videla nije, jesam simpatična, ali nisam baš toliko)
i to glasom anđela, koji jedva čeka da da vas ponovo vidi.
Sestricama platim 6000 din i one mi predaju pun k..ofer papira. Na jednom piše - Pacijentkinja se žali na promene na dlanovima + Dijagagnoza sve stalo u nekoliko reči,više sam se sada ja potrudila pisajući.Ostalo recepti (mogla je bar i koji sedativ da mi prepiše).Nego, sve u svemu DISHIDROZA.
I tako ja popih 8 kutija antibiotika (pao mi imunitet od istih, pa popih i grip), mazah one kortikosteroide,duša mi se oljuštila.
Elem, češem ruke, pa ih ljuštim, pa sam sretna kao mlad maj...ušni zečić.
Ajd sad?????


Poslaću ti pp da ne bude da reklamiram bilo koga.
 
Odeš kod dermatologa (nap.pis. već i ne brojiš kog po redu), On/Ona ti pogledaju dlanove (više se udubi Gospođa Ciganka kada ti gleda u dlan),da ne zaboravim na opis čitave situacije, koja se odvija u prelepoj beloj ordinaciji (a i čekaonica je - zamerki nemam), da napišem, dušu da ne grešim.
- Hmm,hmmm (ne od već navedene Gospođe već od Gospođe Dermatologa),
onda G.Dermatolog piše i piše i piše nešto, te sa najzanosnijnim osmehom vas prosledi do Sestara uz
- Vidimo se za 10 dana Dušo (nikada me ranije žena videla nije, jesam simpatična, ali nisam baš toliko)
i to glasom anđela, koji jedva čeka da da vas ponovo vidi.
Sestricama platim 6000 din i one mi predaju pun k..ofer papira. Na jednom piše - Pacijentkinja se žali na promene na dlanovima + Dijagagnoza sve stalo u nekoliko reči,više sam se sada ja potrudila pisajući.Ostalo recepti (mogla je bar i koji sedativ da mi prepiše).Nego, sve u svemu DISHIDROZA.
I tako ja popih 8 kutija antibiotika (pao mi imunitet od istih, pa popih i grip), mazah one kortikosteroide,duša mi se oljuštila.
Elem, češem ruke, pa ih ljuštim, pa sam sretna kao mlad maj...ušni zečić.
Ajd sad?????

...kako ti to izgleda na rukama?
...moja unuka i zet imaju neke promene na sakama s vremena na vreme, izadju im kao neki plihici pa to pukne i guli se, pa nestane i sve bude ok, pa opet iz pocetka...vodila cerka malenu nekoliko puta kod dematologa nista narocito niti su rekli niti prepisali...na kraju je dosla do zakljucka da ne sme da dira nikakve hemikalije, i da ruke pere iskljucivo Dove sapunom, kad se pridrzava toga nema nikakvih promena po rukama...cim se zaigra malo pa dira tecnost za sudje ili nesto slicno opet ista pesma...
 
...kako ti to izgleda na rukama?
...moja unuka i zet imaju neke promene na sakama s vremena na vreme, izadju im kao neki plihici pa to pukne i guli se, pa nestane i sve bude ok, pa opet iz pocetka...vodila cerka malenu nekoliko puta kod dematologa nista narocito niti su rekli niti prepisali...na kraju je dosla do zakljucka da ne sme da dira nikakve hemikalije, i da ruke pere iskljucivo Dove sapunom, kad se pridrzava toga nema nikakvih promena po rukama...cim se zaigra malo pa dira tecnost za sudje ili nesto slicno opet ista pesma...

To je to.
Sve čekam još nekoga da navatam sa iskustvima
Hvala
I dupliram šta sam ti poslala ;)
 
To je to.
Sve čekam još nekoga da navatam sa iskustvima
Hvala
I dupliram šta sam ti poslala ;)

...:zag:


...nisam ni znala da se to tako zove, a mislim da ni oni ne znaju, oni su bili kod dermatologa u Baru, i uglavnom je to sto sam ti rekla terapija i dijagnoza....konkretnog leka za to izgleda nema, niti znaju usled cega se zaista javlja, jer mislim da nije samo ta hemija koja im smeta uzrok...i neprijatno bude nekad ih cak boli, ajde on je odrastao covek, ali ona je mala i bas mi bude zao kad vidim da se muci, pece je nekad kad se ljusti ta koza....
 
Hvala svima na odgovorima :)
Najviše saveta sam pokupila sa hrvatskog Foruma, a kod nas, ma lako ćemo što mi nismo Čuli-nego Dermatolozi nas deru kao mlade majmune ....
Affro imam tačno to kao i tvoja ćerkica ....Ljubi je mnogo, ja ovo moje napadam na svim frontovima - javljam šta sam uradila i kako sa tim!
Nadam se da će još neko da se javi (još više se nadam da niko nema :cao:)
Brzo se vraćam prijatelji
 

Back
Top