novogodisnji poklon

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Cudno!
Ove godine proslavljate novu godinu sa vasom devojkom(momkom)koji vam je blago receno vec pomalo izmodeo.Imate utisak kao da pijete uvek neko bajato i kiselo vino).i zamisljate:nova godina vreme je da ga sutnem.Ipak materijalisti kakvi ste oduvek bili i kakvi smo uglavnom svi.Resavate da prodje taj 31 pa kada se zagrejete za nekog novog tada da mu saopstite odluku.
ipak cudno
poklona nema ispod jelke.
31Dez
situacija 1
D,olazi kod vas i nosi neku kovertu koju vama daje drhtavim rukama,izneverenog pogleda i kaze:
Znam da je ovo za tebe jako veliko iznenadjenje ali bolje sad.Nego u novoj godini.
Aids test na kom je on pozitivan-(na).
Dolazi kod vas (vas decko)
situacija2
klekne na koleno i pruzi prsten optocen dijamantima i kaze :Udaj se za mene ti si sve sto zelim u zivotu.
situacija3
Za muskarce!
Dolazi sva srecna sa kovertom u ruci i kaze.Ja sam trudna rodicu.
situacija4
Vi cekate sa spremljenom vecerom extra obuceni.On Ona se nepojavljuje.Vi cekate i zovete na(mobilni korisnik nije dostupan)Minut do dvanest stize poruka.Nevolim te vise izvini ovo je kraj.zelim ti nekog ko ce te vise voleti.Ja te nezasluzujem.
Zamislite sebe u ovim situacijama i pokusajte na svaku da date jedan mali odgovor.
 
1. ne mogu sebe da zamislim u toj situaciji...
2.ako ga volim i ako su svi ostali nebitni uslovi ispunjeni (npr-zavrsila sam skolu, nasla posao, sad sam sasvim svoja, iako je to manje bitno upravoj ljubavi), pristala bih.
3.musko nisam
4.isplakala bih se, zahvalila se na iskrenosti toj osobi i ...dugo bih se osećala prazno i tužno...a posle, ko zna! možda ispadne da je upravu, možda se naše neko koga ću više voleti.
 
1. Isla bih da se testiram i verovatno ga podrzala ako se volimo.
2. Ne mora biti dijamantski da pristanem, moze i obican ma nek ga i on napravi :D
3. Sto rece Hallo, nisam musko, ali da ja zatrudnim, sigurno mu ne bih tako debilno to saopstila ;)
4. Mislim da bih skoro pa umrla od tuge, i pokusala bi da dodjem do objasnjenja, zasto, kako, sto bas tada...
 

Back
Top