Za metal poulaciju...najneomiljeniji vokalisti

vangelistexas:
Sto je noviji album, to je Helloween sve gori, to ti mogu odmah reci. Grapowa OBOZAVAM kao i njegov Masterplan. Legacy je totalni promasaj od albuma, i dalje za vrh postavljam Keepere, kao i Master of the Rings.
slazem se i podrzavam :)
moje misljenje da je vecina metal bendova ima vrhunac negde oko 5.-6.albuma, sve ostalo je cista prevara fanova i uzimanje para. mislim zao mi je sto moram tako da kazem, ali... evo pogledajte bilo koji bend, uglavnom su im najbolji albumi 3.po redu, koji ih i izbace na svetsku muzicku scenu, posle toga naprave jos otprilike 2 albuma dok jos imaju snage i grizu, a onda uzmu pare, izgube kreativnost i osecaj za realnost pre svega i pocinju da kenjaju po usima slusalaca...
mislim, lepo je sto vecina tih bendova egzistira, barem zbog nas iz treceg sveta, posto tek sad imamo priliku da ih vidimo, ali realno sta oni vise imaju da kazu, mogu da pruze?
vidite da se svi vracaju svojim korenima na novim albumima ili turnejama... a da su se sve vreme drzali korena, gde bi im kraj bio... ovako, prazna prica, otimacina para dok jos moze da se nesto uzme u eri kompjutera i file sharinga...
 
Eto usernamed :) Ajd da uzmemo u obzir tvoj odgovor kao neki prosek. Inace Gunsi su svoj vrhunac sa porvim albumom doziveli...niko nije slutio da ce posle toga biti samo promasaj. Skid Row takodje sa svojim prvencem. E sad od ovih "novijih" bendova, recimo uzecu Hammerfall, koji je po meni vrhunac doziveo poslednjim albumom, Stratovarius sa svojim Infinite koji je negde 7, 8 po redu, Nightwish koji se sa svojim drugim albumom odradio majstorski posao i tako to....Ali, ruku na srce, long live rock n roll :) Slozicu se sa tobom usernamed :)
 

Back
Top