Radovan Karadžić se vraća u Srbiju?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Velika je šansa da Radovan Karadžić za pet dana stigne u Srbiju, i to kao slobodan čovek!

To tvrdi Milorad Kojić, direktor Republičkog centra za istraživanje rata i ratnih zločina Republike Srpske, a u to je uveren i Radovanov rođeni brat Luka. Sam Karadžić, preneo nam je Luka, takođe je siguran u svoj skori dolazak u Beograd i napuštanje Haškog tribunala, u kojem je osuđen na 40 godina robije.

Naime, izricanje drugostepene presude prvom predsedniku RS Radovanu Karadžiću zakazano je za 20. mart u 14 časova u Hagu, a on očekuje da mu bude izrečena oslobađajuća presuda.
.............................................................................................................

Pitam se sta ce on u Srbiji?

On nit je iz Srbije, nit je ikada ziveo u Srbiji....

Sto se ne vrati u svoju Bosnu, tamo ga nestrpljivo ocekuju, svi oni kojima je dobra cinio.....:per:
 
Ovaj otvarac teme izgleda prezdravio.Malo fizicki se povratio pa se osilio po intenet prostoru...kanda priziva opet postelju meku.
Ono malo pameti sto je bilo izgleda bolest po'ela.Ostalo snage jos za tastature i kojekakvih nebuloza da to jos malo vremena sto je ostalo nekako prekrati.A dobro...
 
Poslednja izmena:
ja bih da se Radovan vrati u svoje Sarajevo...

Zasto on nece da se vrati u SVOJE Sarajevo?

Zasto, zasto....

Radovan je crnogorac iz sela Petnjica kod Niksica
Normalno je da ce se varatiti kuci u Srpsko Sarajevo odnosno Pale gde mu je porodicna kuca
I sigurno ce biti toplo docekan od naroda ,svi koji du dolazili iz Haga su imale doceke
Momcilo Karjisnik docek u srpskom Sarajevu
 
Velika je šansa da Radovan Karadžić za pet dana stigne u Srbiju, i to kao slobodan čovek!

To tvrdi Milorad Kojić, direktor Republičkog centra za istraživanje rata i ratnih zločina Republike Srpske, a u to je uveren i Radovanov rođeni brat Luka. Sam Karadžić, preneo nam je Luka, takođe je siguran u svoj skori dolazak u Beograd i napuštanje Haškog tribunala, u kojem je osuđen na 40 godina robije.

Naime, izricanje drugostepene presude prvom predsedniku RS Radovanu Karadžiću zakazano je za 20. mart u 14 časova u Hagu, a on očekuje da mu bude izrečena oslobađajuća presuda.
.............................................................................................................

Pitam se sta ce on u Srbiji?

On nit je iz Srbije, nit je ikada ziveo u Srbiji....

Sto se ne vrati u svoju Bosnu, tamo ga nestrpljivo ocekuju, svi oni kojima je dobra cinio.....:per:

Dobio si reputaciju za lepu vest, a ne za tvoj srbomrzacki komentar.
 
Velika je šansa da Radovan Karadžić za pet dana stigne u Srbiju, i to kao slobodan čovek!

To tvrdi Milorad Kojić, direktor Republičkog centra za istraživanje rata i ratnih zločina Republike Srpske, a u to je uveren i Radovanov rođeni brat Luka. Sam Karadžić, preneo nam je Luka, takođe je siguran u svoj skori dolazak u Beograd i napuštanje Haškog tribunala, u kojem je osuđen na 40 godina robije.

Naime, izricanje drugostepene presude prvom predsedniku RS Radovanu Karadžiću zakazano je za 20. mart u 14 časova u Hagu, a on očekuje da mu bude izrečena oslobađajuća presuda.
.............................................................................................................

Pitam se sta ce on u Srbiji?

On nit je iz Srbije, nit je ikada ziveo u Srbiji....

Sto se ne vrati u svoju Bosnu, tamo ga nestrpljivo ocekuju, svi oni kojima je dobra cinio.....:per:

Ако ћемо то одакле је, онда мора да се врати у Црну Гору, пошто је одатле.

Босна му је колико и Србија.
 
Na opasku da je Tarant podržavao ultradesničare iz celog sveta i sam bio nacionalista, te da je na puškama bilo imena iz srpske istorije, Luka Karadžić je poručio: "Video sam jutros da je pucao na te ljude puškom na kojoj je pisalo Marko Miljanov i Bajo Pivljanin. To su crnogorski junaci, crnogorski pod znacima navoda, to su srpski junaci Crne Gore u onim starim turskim vremenima. Ali ne znam kakve je to veze imalo sa Radovanom, jer on nije bio desničar. Moj brat je bio, ono što se kaže, centar. Bio je nacionalista u pozitivnom smislu, nije bio šovinista", kaže Luka Karadžić.

Iebiga. Ceo ovaj svet je polooldeo iz jednog primarnog razloga: niko ne zeli u fabrike za 300 evra mesecno sa dva paketa besplatnih XXL pelena. Svi bi da ne rade nikako, a da imaju ogromne parice i moc.

Zato se desavaju i prevare, podlosti, zato postoje sve te tajne sluzbe koje prave strasna sranja... :mrgreen:

_nobody_
 
Милорад Којић ће рећи, не оно пто мисли, него оно што у оваквој ситуација мора, изјава форме ради. Но ми у Српској знамо, мислећи људи у Србији, за разлику од инфантилних отварача тема који покушавају троловати, знају да је првом предсједнику западне српске државе пресуда написана и прије почетка процеса, и остатак живота ће провести у неком од казамата.
Цијена која се платити мора ако радите у корист свог народа и замјерите се силницима. Не мари, др Караџић је своју мисију, за коју га је историја изабрала, испунио. Честити и валани људи ће то знати цијенити, погане и малоуме људе ће само име др Караџића нервирати. Ако, ако.
 
Nema nikakve logike,da ako bi Karadzic (nedaj boze) bio pusten iz haskog zatvora,daa dodje u beograd.! On se borioza tu drugu srbiju (bosnu),dobio je,i sta ce onda
u beogradu.Ima tu Banja Luku,to je njegova otadzbina.Ma da,ni tamo mu nije mesto.On je (Karadzic) Crnogorac.Logicno je da ode u crnu goru.Ne znam sta je uopste trazio u Bosni.???:rtfm:
 

Back
Top