Ko je vise nakon 2. sv rata pomagao Srbiju (Jugoslaviju): Rusi ili Amerikanci?

5799738273_e3143f403e_b.jpg


- - - - - - - - - -

5800282818_05214ff5b1_b.jpg


- - - - - - - - - -

5800279624_a83a2fd88e_o.jpg
 
ja sam odrasla gledajuci vatromet svake noci koji je nasa protivazdusna odbrana pravila u cast americkih aviona koji su nas obletali 1999
Pogledajte prilog 537785


Ameriko, hvala ti na predivnim uspomenama iz detinjstva i lekciji iz demokratije!
]

A jesi li se nekada pitala KO JE POROUZROKOVAO VATROMET?

Ko je GURAO SLAMKU U NOS lavu?

KO je koga PROVOCIRAO i ZAHEBAVAO?
 
Rusi NIKADA NISTA nisu dali, a Ameri - jesu!

О којој врсти помоћи је реч и са којом сврхом?
Питам, јер и наркодилери су код мене у крају давали дрогу за џабе.


A jesi li se nekada pitala KO JE POROUZROKOVAO VATROMET?

Ko je GURAO SLAMKU U NOS lavu?

KO je koga PROVOCIRAO i ZAHEBAVAO?

Па вероватно Срби који су се тако безобразно дали у живот ван граница СР Србије у ужем издању, па им још пало на памет да помену термин "демократија"?
 
Odrastao sam na americkom odlicnom crvenom siru koji je stizao masovno u velikim konzervama u kuce, skole, u najzabecenije krajeve...

I jos mnogi produkti koje je slala Amerika da gladni narod prezivi teske i gladne godine.


Staljin i Rusi nisu nista slali.

Zahvalan sam Amerima (a ne Rusima) zbog toga.
Pa naravno. Ameri su i bombardovali skoro sve ono za šta su dali pare. Skoro, znači da su nas upozorili da mogu i više od toga.
 
Staljin i Rusi nisu nista slali.

Zahvalan sam Amerima (a ne Rusima) zbog toga.

Ово није тачно, све до 1948 и сукоба Стаљин-Тито добијали смо огромну помоћ из СССРа, са Америма смо били у том периоду толики пријатељи да су оборена 2 америчка авиона изнад Трста.

Тема је иначе најобичнији трол, шта је уопште поента ?
 
Тема је иначе најобичнији трол, шта је уопште поента?
Поента је управо то, троловати илити под*ебавати, те својим "премудрим" (читај кретенским) уводом покушати испровоцирати реакцију и изнервирати форумаше, па ако успију, њима добро, ако не, покушаће поново.
 
Поента је управо то, троловати илити под*ебавати, те својим "премудрим" (читај кретенским) уводом покушати испровоцирати реакцију и изнервирати форумаше, па ако успију, њима добро, ако не, покушаће поново.

Ma svi forumasi ima isto da misle....

Cim se pojavi razlika u necijem mislejnju - dreka vas stoji!
 

Back
Top