Масакр у џамијама на Новом Зеланду – убијено 49 људи, десетине повређених

Napadac je ceo napad prenosio uzivo na facebooku

Snimak napada se nalazi ovde


I onaj Brejvik kome je kvrcnulo u glavi preko daljinskog je imao sličan ukus kada su Srbi u pitanju...

Kako to anglosaksonci i nordijci postaju teroristi, a nama Srbima to ne polazi za rukom ?
 
Napadac je ceo napad prenosio uzivo na facebooku

Snimak napada se nalazi ovde


Реално, Караџић је био први вођа нашег времена који је повео борбу против радикалног ислама, то само слепцима није јасно.

Иначе, то је онај ислам који су неки и овде слободно пропагирали, а који је иза себе остављао гомиле људских лешева, најчешће цивила, а кад год им се указала прилика, и ратних заробљеника.

Због неких недоказних, увек мора да их се подсећа (узнемирујуће, али нема друге школе).
51b8ab8a165aa1fb5a57daf7b2513248_XL.jpg

tikritcropped.jpg
Док се не објави да ли су жртве напада припадали радикалном или умереном исламу да не бих да кометаришем сам напад.
 
Molim učesnike teme da se suzdrže od neprikladnih komentara i likovanja nad ovim činom masovnog ubistva

Terorizam je reč nastala iz terora i tiranije, a to je državni režim i drž.prisila tiranina.

U ovom izvrnutom smislu terorizam kao pogrešnu reč (nakon 2500.g.) je prvi počeo da koristi Regan.

- - -
Baš sam nešto bezosećajan i ravnodušan prema plaču prouzrokovan lošim vaspitanjem.

Ne kažem da smo bez posledica, ali velika činjenica i naše dostignuće je to što nas nisu uspeli napraviti "teroristima".

- - -
Andrej Marlo: "Oni koji polude od nepravde, postaju teroristi" - Dobro je nismo poludeli !
 
Brenton Tarrant, a 28-year-old Australian who was a gunman in the New Zealand terror attacks, described himself as an “ordinary white man” who was inspired by Norway mass killer Anders Behring Breivik and wanted to avenge “thousands of deaths caused by foreign invaders”.

Tarrant, who filmed himself attacking a Christchurch mosque in a Facebook Live video, posted a 74-page manifesto in which he claims to be from a “working class, low income family”.


TELEMMGLPICT000191441370_2_trans_NvBQzQNjv4BqNJjoeBT78QIaYdkJdEY4CnGTJFJS74MYhNY6w3GNbO8.jpeg


He said he was of Scottish, Irish and English stock and moved to New Zealand temporarily to plan and train and then stayed there after deciding to conduct the attack.


“I have read the writings of Dylann Roof and many others, but only really took true...

https://www.telegraph.co.uk/news/20...-shooterbrenton-tarrant-says-attack-inspired/
 
posle ovog napada muslimanima vise nema zivota u zapadnim zemljama osim ako se ne pokrste....

Ovo ce izazvati novu spiralu nasilja izmedju islama i zapadnih drzava

Trebaju da budu kao Zinedin Zidan. Odlicni u onome sto rade a da Evropi poklone hriscansku decu

Djeca Zinedin Zidana : Enzo Alan Zidane Fernandez, Luca Zidane, Théo Zidane, Elyaz Zidane :p
 
Логична последица антимуслиманске хистерије на западу.
Још логичније је да ће сад неки муслимански лудаци направити "одговор" на овај напад, и тако, док на обе стране не укључе мозак, ако је ишта преостало...
Запад упада у муслиманске државе да отима нафту, углавном, и "шири демократију", а овај збуњеник свети "невине жртве" муслиманских џихадлија по свету.
Да није трагично- било би урнебесно смешно.
 
Citam sad komentare na remove kebab songu vecina zapadnjaka podrzava napad ovaj na muslimane u kojem je ubijeno 49 ljudi

Npr


Kyle Hyde
29 minutes ago
This song was put to good use today.


SyncKo
SyncKo
13 minutes ago
My ancestors are smiling upon me, imperial. Can you say the same?

9


ekmad
ekmad
14 minutes ago
Removal succesful



Ruslan
27 minutes ago
Press F to pay respects for Brenton Tarrant.



pj tren
30 minutes ago (edited)
Has anyone seen my kebab? I left it in Christchurch and it is gone.

7


IlDave Channel!
IlDave Channel!
31 minutes ago
Kebab has been removed


Tyler Brennon
39 minutes ago
God bless you, you western warrior. You took the fight to the jihadis. 3/15/19



DupaSciska
45 minutes ago
New Zealand also remove kebab.

3


Cabeza De Termo
Cabeza De Termo
48 minutes ago
Muslims literally Livestream rapes.

You all deserve this




Ogromna je mrznja na zapadu prema muslimanima
 
Poslednja izmena:
Логична последица антимуслиманске хистерије на западу.
Још логичније је да ће сад неки муслимански лудаци направити "одговор" на овај напад, и тако, док на обе стране не укључе мозак, ако је ишта преостало...
Запад упада у муслиманске државе да отима нафту, углавном, и "шири демократију", а овај збуњеник свети "невине жртве" муслиманских џихадлија по свету.
Да није трагично- било би урнебесно смешно.

Mislis nesto ovako?


hollande_syrie_attentat.png
 
Brenton Tarant, 28-godišnji Australijanac je u automobilu, kojim se dovezao do džamije u kojoj je ubio desetine ljudi, slušao i pesmu posvećenu Radovanu Karadžiću.

“Poreklo jezika kojim govorim je evropsko, moja kultura je evropska, moja politička ubeđenja su evropska, moja filozofska uverenja su evropska, moj identitet je evropski i, najvažnije, moja krv je evropska. Šta je Australijanac nego pijani Evropljanin? Šalim se, ali Australija je evropska kolonija”, naveo je Tarant.

Jedan od napadača na džamije na Novom Zelandu je na oružju koje je koristio ispisao imena Miloša Obilića, Baje Pivljanina, Novaka Vujoševića, Marka Miljanova.

On je dodao i da sebe opisuje kao etnonacionalistu i ekofašistu, komunistu, anarhistu i libertarijanca.

“Na oružju i okvirima za municiju je ispisao imena i nekoliko srpskih vojnih figura, uključujući Miloša Obilića, Baju Pivljanina, Novaka Vujoševića, Marka Miljanova. Uoči napada je slušao muziku na srpskom jeziku, pesmu posvećenu Radovanu Karadžiću”, dodaje se.

Ovaj zajebo i rusofile sa krste.
 
Brenton Tarant, 28-godišnji Australijanac je u automobilu, kojim se dovezao do džamije u kojoj je ubio desetine ljudi, slušao i pesmu posvećenu Radovanu Karadžiću.

“Poreklo jezika kojim govorim je evropsko, moja kultura je evropska, moja politička ubeđenja su evropska, moja filozofska uverenja su evropska, moj identitet je evropski i, najvažnije, moja krv je evropska. Šta je Australijanac nego pijani Evropljanin? Šalim se, ali Australija je evropska kolonija”, naveo je Tarant.

Jedan od napadača na džamije na Novom Zelandu je na oružju koje je koristio ispisao imena Miloša Obilića, Baje Pivljanina, Novaka Vujoševića, Marka Miljanova.

On je dodao i da sebe opisuje kao etnonacionalistu i ekofašistu, komunistu, anarhistu i libertarijanca.

“Na oružju i okvirima za municiju je ispisao imena i nekoliko srpskih vojnih figura, uključujući Miloša Obilića, Baju Pivljanina, Novaka Vujoševića, Marka Miljanova. Uoči napada je slušao muziku na srpskom jeziku, pesmu posvećenu Radovanu Karadžiću”, dodaje se.

Ovaj zajebo i rusofile sa krste.

i sve uzivo prenosio....

Prednost moderne tehnologije
 

Back
Top