"SANDULOVIĆ OSUO PALJBU PO OPOZICIJI: Bitange, kvazimode političke, ljudske i moralne

bakonja

Buduća legenda
Poruka
43.538
" SANDULOVIĆ OSUO PALJBU PO OPOZICIJI:

Bitange, kvazimode političke, ljudske i moralne!

Tadiću, uzeo si 10.000 dolara od Kondolize!

Veljo, lepili su te dolarima na granici! ZARADILI STE NA KOSOVU


1793213_nikola-sandulovic_ls.jpg


Nikola Sandulović, predsednik Republikanske stranke izjavio je danas da napušta proteste zbog Saveza za promenu i da neće učestvovati na protestima zakazanim za 9. maj, poručujući Srbiji da dobro otvori oči ko vodi te proteste. On je istakao da se iza protesta nalaze lažni opozicionari, a posebno izdvojio Borisa Tadića, Velju Ilića, Branislava Lečića i druge, koje je nazvao "bagrom nevaspitanom, koknubinama političkim", te da su "kvazimode političke, ljudske i moralne".



On je prozvao Borisa Tadića, lidera Socijaldemokratske stranke, da zaustavlja promene, a onda ga je podsetio da je došao kod njega kada je Zoran Đinđić hteo da ga izbaci iz Demokratske stranke i da je primio 10.000 dolara od Kondolize Rajs, nekadašnje američke sekretarke.

"Sedeo si, Tadiću, kod mene u kući jer si trebao da budeš izbačen iz stranke. Došao si ko pašće kod mene kući. Primio si 10.000 dolara od Kondolize Rajs. Hoćeš da pustimo taj CD? Demantuj me Tadiću pa da ti zapušim usta za sva vremena", rekao je Sandulović.



On je podsetio i da je i Lečić, jedan od sadašnjih vođa protesta, 2003. godine izašao za govornicu sa pištoljem za pasom.



"Tri karte za Holivud. Udri, policijo moja", rekao je Sandulović, pa oštro prokomentarisao: "Bagro jedna nevaspitana. Konkubine političke. Kvazimode političke, ljudske i moralne".



On je osudio opozicione lidere koji sada izlaze na proteste:



"Izveli ste ovaj narod na ulice lažno se predstavljajući kao nosioci promena. Čega? Bili ste 8 godina na vlasti sa srpskim Klunijem, glumcem političkim, manipulatorom jednim i da ga ne nazovem pravim imenom kako bi trebalo da ga nazovem. I šta ste napravili? Dočekali smo kvazimodo glumačku politiku", dodaje Sandulović i nastavlja:.



"Lečić se penje na česmu, treba bre da uđe u nju da se opere. Perfidno ste izveli narod na ulice preko te Anasonović, ko je ona? Prodala je proteste 2017. godine. Ponovo gurate narod da vidite kakve će rekcije biti i kakve ćete poene da skupite po Evropi i Americi da idete da kukate za pare. Bando jedna. Bando komunistička", rekao je on i naveo da prave problem kada neko hoće promene.



Prema njegovim rečima, sadašnji opozicioni lideri uzimali su ranije pare na Kosovu:



"Smeta vam kad neko hoće da nešto proimeni. Šta sada? Prvi ste se zalagali za Kosovo bitange jedne i na tome ste uzimali pare. Velja Iliću, šta se prviš lud? Lepili su te hiljadama maraka i dolara kad si prelazio granicu s Mađarskom. Jesmo li išli na granicu s Bosnom? Je l stiglo za dan 5. oktobra 70 miliona dolara. Šta pričate bitange jedne?", dodao je Sandulović.



(Kurir.rs)

https://www.kurir.rs/vesti/politika...te-dolarima-na-granici-zaradili-ste-na-kosovu

"Sta li je ti u ljudskom bicu da ..." se posvadja sa dojucerasnjim saveznivcima i partnerima ?

Zelja za jos vise vlasti , slasti i masti ili ...?
 
Pa se jos pojavi i o on :


"
1449559_0203zorana-jevtic_ls.jpg


DAVAO SAM PARE DS I TADIĆU NA TAJNE RAČUNE I U KEŠU!

Šokantno priznanje crnogorskog biznismena!


Vlasnik "Atlas grupe" tvrdi da je 15 godina finansirao demokrate u Srbiji

Duško Knežević, vlasnik "Atlas grupe" i nekada prvi bankar Crne Gore, tvrdi da je 15 godina finansirao Demokratsku stranku, i to uplatama na tajne račune u inostranstvu i davanjem keša lično njenim liderima u Srbiji.



Knežević je objasnio da su ovakve njegove transakcije išle ka DS od perioda pre liderstva Zorana Đinđića, a da su nastavljene i tokom vladavine Borisa Tadića.



Knežević se suočava s crvenom Interpolovom poternicom, koju je za njim raspisala Crna Gora zbog sumnje u proneveru i pranje novca, i nalazi se u Londonu.





Isplate političarima



- Ne znam da li sam reketiran, ali znam da sam 10, 15 godina finansijski pomagao DS, još od pre vremena Đinđića i posle, za vreme Tadića. To je normalna pojava na Balkanu kada je reč o finansiranju političkih stranaka... Transparentno ne može da bude kod političkih partija, posebno kod velikih iznosa, jer su to neki tajni računi u inostranstvu i novac se daje u kešu ili se direktno nosi liderima stranaka - opisuje Knežević te tokove novca.

1755863_132132131_ff.jpg


On je u intervjuu za RTS izbegao da direktno imenuje ljude kojima je svih tih godina nosio milione, jer ne želi da sada "otvara Srbiju". Knežević priznaje da pojedini političari u Srbiji sigurno imaju razloga da budu zabrinuti zbog okolnosti da im je upravo on davao novac.



- Ali ti ljudi sad nisu baš aktuelni, nisu u žiži političkih dešavanja. Mislim da je sad nebitno da se bavim njima - kaže Knežević.





Pravila igre



Crnogorski biznismen je objašnjavao i zašto je pristao da igra po pravilima političara.



- Nemoguće je, ne samo u Crnoj Gori nego bilo gde na Balkanu, bez finansiranja vodeće partije dobijati velike poslove, saglasnost, urbanističke dozvole, pratiti međunarodne investitore... O tome se ćuti, jer ne možete izigravati hajduka ako ste u nekom sistemu gde se znaju pravila igre, da budete narodni heroj i da kažete: "Ne, ja neću da finansiram tu partiju", jer znate šta vas čeka posle toga. Ima dosta tih primera i u Srbiji, Hrvatskoj... - izjavio je Knežević.



Boris Tadić juče nije odgovorio na naša pitanja o Kneževićevim tvrdnjama, već nas je uputio na svoju saradnicu za medije koja se nije javljala na telefon.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Knežević o sastancima u vili



Milo kumovao Tadiću i Dačiću



Iako su svi akteri u proteklom periodu demantovali navode ovog biznismena da su pakt Tadić-Dačić i vlada DS-SPS 2008. ugovoreni uz njegovo posredovanje, kao Đukanovićevog specijalnog posrednika, Knežević kaže da se istina krije u evidenciji posetilaca Tadićeve tadašnje vile. On kaže da je prisustvovao "određenim sastancima" i "određenim političkim dogovorima" i tvrdi da je Đukanoviću bila namera da sruši Koštunicu.

1650113_0404-copy-marina-lopicic_ff.jpg


- Ako se vodi evidencija ko je bio u vili kod Tadića uoči formiranja vlade... Bio je Miki Rakić, Mrkonjić, Tadić i pričalo se o formiranju vlade, troškovima odbrane Miloševića u Hagu, o nekim uslovima koje je tražio SPS - ispričao je Knežević.".

https://www.kurir.rs/vesti/politika...esu-sokantno-priznanje-crnogorskog-biznismena
 
Bas bih voleo da vidim jednog dana, kako je SNS finansirao svoje, i iste ove DS-ove i SPS-ove kadrove. I ko ce osuti paljbu na njih. Verovatno opet Sandulovic ili Maja Gojkovic :)

Svi su oni teski smradovi, kriminalci organizovani u mafamiliju. Pajtaju se, a onda u tu svoju mafijasku mrezu pokusavaju da nahvataju sposobne, da im sluze kao robovi. Ja opet pricam, najgora mafija je SNS. Oni su kriminalizovali BIA i VBA. Policija ima dvostruke arsine. Za obican narod jedne, a za SNS clanove sasvim druge.

SNS celnici ce, kada zagusti, poceti da zatvaraju neistomisljenike, da ih mlate, a u odredjenim slucajevima i da ih likvidiraju.

Inace svi su oni isti. I vlast, i opozicija. Balava, zvalava i alava bolesna goveda, koja svoje ciljeve kradje, pljacke i zahvatanja moci podvode pod "patriotizam".

_nobody_
 
I da zaključimo... Vučić je, ipak, the best?

Не. Да закључимо оно што сам и више пута писао - када се лопови посвађају - све што кажу за опоненте је истина, све што кажу за себе је лаж. Међутим, ми смо затрпани какофонијом оваквих изјава до изгеда "споловила" ЈК и више не правимо разлику између вести. Свака оваква изјава је налог државном тужиоцу да покрене поступак против свих умешаних, али некако се чист криминал и од велеиздаје до "обичне" издаје претвора у "хлеба и игара". Технологија је напредовала од Римљана, па је сада хлеб избачен као непотребан, а остале су само игре.
 

Шта "jesu sleteli?". Уколико често имаш та ментална варничења, када неповезано говориш или пишеш, обрати се стручњацима што пре за помоћ. Тражиће ти рецимо да опљунеш по Јеремићу, а ти презупчиш, па пљунеш Чеду. Ови твоји то не опраштају, без обзира на дијагнозу.
 
Daću vam samo jedan primer kako je Sandulović na privremenom odsustvu iz La3e.

Pre nekoliko godina on je dao neki opskurni intervju, kritikujući Vučića i pozivajući na bojkot izbora. Te novine je možda pročitalo 6 osoba.

Posle izbora on je zaključio: "Rezultati pokazuju da je 3.560.000 ljudi poslušalo moj savet da se na izbore ne izađe."
 
Daću vam samo jedan primer kako je Sandulović na privremenom odsustvu iz La3e.

Pre nekoliko godina on je dao neki opskurni intervju, kritikujući Vučića i pozivajući na bojkot izbora. Te novine je možda pročitalo 6 osoba.

Posle izbora on je zaključio: "Rezultati pokazuju da je 3.560.000 ljudi poslušalo moj savet da se na izbore ne izađe."

Кад је требало да утрчи лову, и да се подметне за Ђикија онда није био у Лази?

DoAK_FRX0AA7Ori.jpg
 
" SANDULOVIĆ OSUO PALJBU PO OPOZICIJI:

Bitange, kvazimode političke, ljudske i moralne!

Tadiću, uzeo si 10.000 dolara od Kondolize!

Veljo, lepili su te dolarima na granici! ZARADILI STE NA KOSOVU


1793213_nikola-sandulovic_ls.jpg


Nikola Sandulović, predsednik Republikanske stranke izjavio je danas da napušta proteste zbog Saveza za promenu i da neće učestvovati na protestima zakazanim za 9. maj, poručujući Srbiji da dobro otvori oči ko vodi te proteste. On je istakao da se iza protesta nalaze lažni opozicionari, a posebno izdvojio Borisa Tadića, Velju Ilića, Branislava Lečića i druge, koje je nazvao "bagrom nevaspitanom, koknubinama političkim", te da su "kvazimode političke, ljudske i moralne".



On je prozvao Borisa Tadića, lidera Socijaldemokratske stranke, da zaustavlja promene, a onda ga je podsetio da je došao kod njega kada je Zoran Đinđić hteo da ga izbaci iz Demokratske stranke i da je primio 10.000 dolara od Kondolize Rajs, nekadašnje američke sekretarke.

"Sedeo si, Tadiću, kod mene u kući jer si trebao da budeš izbačen iz stranke. Došao si ko pašće kod mene kući. Primio si 10.000 dolara od Kondolize Rajs. Hoćeš da pustimo taj CD? Demantuj me Tadiću pa da ti zapušim usta za sva vremena", rekao je Sandulović.



On je podsetio i da je i Lečić, jedan od sadašnjih vođa protesta, 2003. godine izašao za govornicu sa pištoljem za pasom.



"Tri karte za Holivud. Udri, policijo moja", rekao je Sandulović, pa oštro prokomentarisao: "Bagro jedna nevaspitana. Konkubine političke. Kvazimode političke, ljudske i moralne".



On je osudio opozicione lidere koji sada izlaze na proteste:



"Izveli ste ovaj narod na ulice lažno se predstavljajući kao nosioci promena. Čega? Bili ste 8 godina na vlasti sa srpskim Klunijem, glumcem političkim, manipulatorom jednim i da ga ne nazovem pravim imenom kako bi trebalo da ga nazovem. I šta ste napravili? Dočekali smo kvazimodo glumačku politiku", dodaje Sandulović i nastavlja:.



"Lečić se penje na česmu, treba bre da uđe u nju da se opere. Perfidno ste izveli narod na ulice preko te Anasonović, ko je ona? Prodala je proteste 2017. godine. Ponovo gurate narod da vidite kakve će rekcije biti i kakve ćete poene da skupite po Evropi i Americi da idete da kukate za pare. Bando jedna. Bando komunistička", rekao je on i naveo da prave problem kada neko hoće promene.



Prema njegovim rečima, sadašnji opozicioni lideri uzimali su ranije pare na Kosovu:



"Smeta vam kad neko hoće da nešto proimeni. Šta sada? Prvi ste se zalagali za Kosovo bitange jedne i na tome ste uzimali pare. Velja Iliću, šta se prviš lud? Lepili su te hiljadama maraka i dolara kad si prelazio granicu s Mađarskom. Jesmo li išli na granicu s Bosnom? Je l stiglo za dan 5. oktobra 70 miliona dolara. Šta pričate bitange jedne?", dodao je Sandulović.



(Kurir.rs)

https://www.kurir.rs/vesti/politika...te-dolarima-na-granici-zaradili-ste-na-kosovu

"Sta li je ti u ljudskom bicu da ..." se posvadja sa dojucerasnjim saveznivcima i partnerima ?

Zelja za jos vise vlasti , slasti i masti ili ...?

Жеља за голубовима :hahaha:

- - - - - - - - - -

Koje uopste taj Sandulovic, prvi put cujem za njega.

Не чуваш, не гајиш голубове ....
 

Back
Top