NJU JE DEČKO (24) UNAKAZIO OD BATINA U NOVOM SADU!!!!

Scientist welder

Buduća legenda
Poruka
37.641
Ivana (22) ima polomljena rebra, probijeno plućno krilo, opekotine po vratu, isečeno lice, hematome na glavi... BRAT JE NIJE PREPOZNAO.




Đorđe Lacković (24) uhapšen nakon što je krvnički pretukao partnerku Ivanu Filipović (22) i iživljavao se nad njom


Đorđe Lacković (24) iz Klenja kod Bogatića uhapšen je nakon što je brutalno pretukao svoju devojku Ivanu Filipović (22) iz okoline Bogatića u njihovom iznajmljenom stanu u Kosovskoj ulici u Novom Sadu.



Divljački napad desio se u utorak oko 12 sati, a nesrećna Ivana je sa stravičnim povredama smeštena u bolnicu. Ivan Filipović, brat unakažene devojke, kaže za Kurir da je njegova sestra doživela neviđeno nasilje i da mu je prepričala samo delić golgote kroz koju je prošla.



Izgleda katastrofalno



- Ona izgleda katastrofalno! Hvala bogu da je uopšte živa. Udarao ju je drvenom motkom i šipkom, bacao je na radijator. Sekao je nožem i pekao peglom. Polomio joj je četiri rebra, prst na ruci. Na butini ima ubode od noža, a po vratu i rukama opekotine od pegle. Grejao je peglu da bi je pekao, užas! Na glavi ima hematom, a na licu crvenilo. Strašno sve to izgleda - kaže Ivan.


On kaže da je Đorđe toliko mučio Ivanu da je od torture i batina padala u nesvest.




U jednom trenutku ga je videla na vratima. Rekao joj je: "Odoh da vratim kombi u firmu, a ti me čekaj tu da nastavim gde sam stao!" Kako nam je rekla Ivana, tada je jedva skupila snage da telefonom pozove drugaricu, koja je brzo došla kod nje. Izvela ju je iz stana i otišle su kod druge drugarice, gde se Ivana uz njihovu pomoć presvukla jer je sva bila krvava. Drugarica je pozvala taksi i odvela je u Urgentni centar i javila nam je šta se desilo - priča uznemireni brat.





Kako saznajemo, pretučena devojka nalazi se van životne opasnosti.



- Smeštena je na Institut za grudnu hirurgiju u Sremskoj Kamenici. Probijeno joj je plućno krilo, gde smo morali da stavimo dren. Devojka ima polomljena rebara, ali i druge povrede - rekli su iz bolnice.


Đorđu Lackoviću je nakon saslušanja kod tužioca određen pritvor do 30 dana.




https://www.kurir.rs/crna-hronika/3...lice-hematome-na-glavi-brat-je-nije-prepoznao
 
U Americi je dozvoljeno da kazes sta god hoces, makar to bilo i rasisticki. Dozvoljeno je ubiti coveka koji je dosao da te opljacka ili povredi na tvoje imanje, dozvoljeno ti je da imas sta hoces od oruzja i da budes sta god ti hoces (gej, lezbojka, crnac, bleac, rasista, feminazi, feminista...) i niko ne sme da te pipne, to je tvoje pravo. Jedino je u sugavoj, autoritativnoj zemlji seljaka zvanoj Srbija sve dozvoljno i kopira se samo ono sto je nakazno i debilno sa zapada.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja poznajem coveka koga je zena prijavila na poslu da je radio mahinacije koje nije radio, ta zajebancija od razvoda ga je kostala 25000 evra. I to joj je bilo malo pa mu je uzela jos kinte i optuzila ga lazno da ju je maltretirao i trazila od centra za socijalni rad da mu zabrane da vidja cerku. Covek bre imao strasne probleme. Znam isto ljude koje su zene lazno optuzile za nasilje u porodici i koji su lezali u zatvoru neko vreme zbog toga. Znaci, to su neke situacije gde kad dodjes sa mardelja mozes samo da uzmes sataru i da je iseckas na rezanca.
Mora da ima neki povod za ovakvu brutalnost.

Decko je definitivno pogresio i preterao, ali sigurno druga strana nije bas tako jadna i nevina da je dozvela ovako brutalan napad iz cista mira. Sad zene misle zbog tv-a i novina da mogu da rade sta hoce i da se ponasaju kako hoce i da mogu da gaze sve preko svake mere. I onda se posle neko cudi sto ima ubistava i sve vise nasilja. pa samo vi kaznjavajte i rokajte, bice sve vise ubistava zbog nakaradnosti koje uvozimo sa zapada.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Tekst je bio u fazonu da je sigurno nije bez razloga napao i cuknuo.


Ja poznajem coveka koga je zena prijavila na poslu da je radio mahinacije koje nije radio, ta zajebancija od razvoda ga je kostala 25000 evra. I to joj je bilo malo pa mu je uzela jos kinte i optuzila ga lazno da ju je maltretirao i trazila od centra za socijalni rad da mu zabrane da vidja cerku. Covek bre imao strasne probleme. Znam isto ljude koje su zene lazno optuzile za nasilje u porodici i koji su lezali u zatvoru neko vreme zbog toga. Znaci, to su neke situacije gde kad dodjes sa mardelja mozes samo da uzmes sataru i da je iseckas na rezanca.
Mora da ima neki povod za ovakvu brutalnost.

Decko je definitivno pogresio i preterao, ali sigurno druga strana nije bas tako jadna i nevina da je dozvela ovako brutalan napad iz cista mira. Sad zene misle zbog tv-a i novina da mogu da rade sta hoce i da se ponasaju kako hoce i da mogu da gaze sve preko svake mere. I onda se posle neko cudi sto ima ubistava i sve vise nasilja. pa samo vi kaznjavajte i rokajte, bice sve vise ubistava zbog nakaradnosti koje uvozimo sa zapada.

Aha. I nije je mogao samo otjerati? Nego je morao i da je bode. Da je prži peglom. Dečko je očito psihopata.
 
Šta ćeš misliti tvoja stvar. Šta ćeš pričati u svom društvu ili krugu prijatelja je takođe tvoja stvar. Na forumu pravdanje nasilja nad bilo kim ipak neće proći.
Ja u njegovim komentarima ne vidim opravdavanje nasilja,naprotiv pravise liberalan stav prema nasilniku.Tipa da imaju sudovi koji ce da ga osude.itd,bla,bla....
Prevelika doza sadizma je problem ovog drustva,sto se vidi i na ovom forumu.

Zene traze "zestoke" momke a ne razmisljaju o ovakvim posledicama.

Nazalost, cesta slika u Srbiji.

Znaci ONA JE KRIVA STO JE BOLESNIK UNAKAZIO???
I onda TI tvrdis da je neko bolestan...

ne znam sta si napisao ali se iskreno slazem sa tobom jer se ovde stvarno cenzurise svako misljenje koje nije po volji moderatora.

Cenzura i stavljanje na jednu stranu je vise nego problem ovde,prolaze neke stvari koje su 'podobne', oni koji drugacije misle se brisu ili zakljucavaju.
Posebno ako su teme o inostranstvu.

А што је ова остала са њим, сад читам да ово није било први пут. Шта је имала у глави јбт...То је лудак класичан.
Ima tu i doza straha,vidis da su iz istog sela (ili blizu jedno drugog).


@tema
Nemam zensko dete,ali ovog bih mucio i lomio ne danima,nego godinama.Sa uzivanjem.Ne podrzavam ni da je samarom udari,a kamoli da se sadisticki izivljava,ma sta da je uradila.
Ja bih ga dao porodici devojke,pa da mu oni presudjuju.
Sutra bre moj sin tako kad bi uradio ja bih mu licno presudio,svojim rukama.
 

Back
Top