IZVRŠITELJI SE BOGATE NA GRBAČI NARODA: Za 1 godinu posla zaradio 2 miliona evra!

Можда је он луд а можда си ти глуп...

Нови Закон о извршењу и обезбеђењу је донео СНС 2015. и допуњавао га у два наврата - 2016. и 2017.
a sve dotle je važio stari zakon iz 2011-e godine -tako da ne seri
http://www.prafak.ni.ac.rs/files/nast_mat/gpp2013/Zakon_o_izvrsenju_i_obezbedjenju.pdf

- - - - - - - - - -

Па ја НЕ КАЖЕМ ДА ДУГ НЕ ТРЕБА ВРАТИТИ или НАПЛАТИТИ - ЈЕДИНО ЈЕ ПИТАЊЕ КАКО СЕ НАПЛАЋУЈЕ И ДА ЛИ ЈЕ ПЛЕНИДБА ОДГОВАРАЈУЋА СХОДНО ВИСИНИ ДУГА - ЈЕР ТУ СЕ ПРАВИ КРИМИНАЛ И ПРЕВАРЕ И ПОДВАЛЕ.....

п.с. Овде код мене једној старијој жени стигла опомена Инфостана Врачар пред тужбу и претња извршитељима због неког прескоченог износа од 62,00 динара (и словима: шездесет два динара) ПА ЈЕ Л' ТИ СТВАРНО МИСЛИШ ДА НЕКОМЕ ТРЕБА ДА БУДЕ ПРОДАТ СТАН ЗБОГ ДУГА ОД 62,00 ДИНАРА!!! :dash::dash::dash:
od opomene pred tužbu do zaplene je jako dugačak put od više godina suđenja - tako da ...
 
Izvrsitelje su uvele demokrate pred izbore 2012. godine. posto kriminalci sa pravosudnim ispitom
ne umeju da citaju zakon, pa ga koriste za pljacku, morale su da se donesu promene koje opisuju detaljni postupak izvrsenja,
kako bi se jasno videlo gde krse zakon.
Ako je normalno da izvrsitelj , sudija i tuzilac mogu slobodno
po svojoj volji da tumace zakon, onda je gradjaninu sasvim komotno da ne zna i da ne postuje zakone.
Dakle gradjaninu je dozvoljeno da krsi zakon, a to znaci i da ne placa svoje obaveze, po zakonu mu je dozvoljeno i da laze i da se zastiti od svakoga,
ko ga ometa ili mu oduzima imovinu.
Zasto je odjenom privatni izvrsitelj postao kriminalac? Uzimaju se primeri demokratskih izvrsitelja iz vremena pljacke, jer su ti izvrsitelji smenjeni, da bi se ometali sadasnji izvrsitelji koji su postavljeni od strane druge vlasti. Dok su pljackali demokratski izvrsitelji ovde su trolovi branili izvrsitelje pljackase kao sto i sada brane pljackase koji su iz redova kriminalne grupacije.
Tako da ovaj andronik svesno laze, kao i svi nepismeni krimosi.
 
a sve dotle je važio stari zakon iz 2011-e godine -tako da ne seri
http://www.prafak.ni.ac.rs/files/nast_mat/gpp2013/Zakon_o_izvrsenju_i_obezbedjenju.pdf

- - - - - - - - - -


od opomene pred tužbu do zaplene je jako dugačak put od više godina suđenja - tako da ...

Zloupotreba ovlascenja i samostalnosti od strane sudija je razlog sto su izvrsenja dugotrajna.

Uostalom, vecina sudija je clan ili simpatizer ds ili dss, jer kao strucno i moralno lice moze nekaznjeno da sprovodi kriminal.

Sudije javni tuzioci i izvrsitelji su kriminalna grupacija koju vodi advokatska komora.

- - - - - - - - - -

Moguće da ima korupcije u izvršenju, u stvari sigurno je, ako taj proces vodi SRS/SNS.

Međutim globalno posmatrano, Vraćati Pare Koje Duguješ je imperativno.

Ne smemo podilaziti populistima koji kažu: "Zašto da plaćam bilo šta u životu? Hoću da žderem, a džabe."

To kaze elita. Nesposobna da stvori bili kakvu dobit znanjem ina se oslanja na pljacku.
 
Danas u Srbiji osim morala svi strucnjaci su i nepismeni.Pocevsi sa Akademijom nauka, preko profesora univerziteta i do suda i zdravstav vladaju pisu i govore nepismeni ljudi.

- - - - - - - - - -

Treba prelistati forum, iz 2011 i 2012 godine

Kad su neki ovde zajedno sa tihomirom doveli na vlast ovu SNS izvrsiteljsku mafiju

- - - - - - - - - -

Cak je i Shemale Jaguar znao bolje od vas, ko su Vucic i Toma Grobar

Imas temu na nepravdi iz 2012. zove se kadija ti sudi....

- - - - - - - - - -

U stvari kao i svi ovi pljackasi i vi sto ih branite ste lazovi i nemoralna gamad.

- - - - - - - - - -

Nepotrebno je sa vama raspravljati jer ste tu samo da spinujete i sirite defetizam.
 
Treba prelistati forum, iz 2011 i 2012 godine

Kad su neki ovde zajedno sa tihomirom doveli na vlast ovu SNS izvrsiteljsku mafiju

- - - - - - - - - -

Cak je i Shemale Jaguar znao bolje od vas, ko su Vucic i Toma Grobar
Taj je legenda. On je blagovremeno upozoravajo šta će biti.

Posle su ga zabranili zbog navodnog i nikad dokazanog opravdavanja dela, a danas je to vidimo dozvoljeno na forumu.
 
Па јбт - ти као да ниси нормалан ЗАПЛЕНА МОРА БИТИ СРАЗМЕРНА ДУГУ И СРАЗМЕРНА СТВАРНОМ СТАЊУ ДУЖНИКА да смо нормална држава - али пошто нисмо нормални онда је то овако:

п.с. пример: како је могуће да за неки дуг од 5 000 евра они заплене и продају стан чија је вредност 75 000 евра за 20 000 евра........ ПА ТО СЕ ИЗ АВИОНА ВИДИ ШТА ЈЕ У ПИТАЊУ.....
....

Можда би власнику стана било паметније да сам прода стан за 75 000, па да врати оно што је дужан, а да од осталих пара купи себи мањи стан, него да чека извршитеље.


Него..замисли неко се усели у твој стан. Твој стан. Како да га избациш, ако не уз помоћ судске пресуде а затим уз помоћ јавног извршитеља.


Ако ти је неко дужан паре, како ћеш да их наплатиш ако он неће да ти врати?
 
da to su blagodeti neoliberalnog americko fasistickog kapitalizma kojeg ti podrzavas i propagiras.

- - - - - - - - - -

Evo npr kako je EPS INfostan mafija smislila foru za pljacku naroda

Npr kad su napravili novu firmu EPS Snabdevanje , nikome nisu slali opomene i informacije o dugovanju nakon sto se osnovala nova firma

Kad je proslo godinu dana dali su izvrsiteljima da utuze gradjane za ta dugovanja prema epsu i infostanu koja su tipa od 1 dinar do 5000 dinara

Nakon toga izvrsitelji nakarikaju na to dugovanje troskove u iznosu od 15-25.000 dinara i onda traze da za dug od tipa 50 dinara platite izvrsitelju 25.050 dinara


Posle toga pare dele izvrsiteljska mafija i direktori u ovim javnim preduzecima

Na steti su obicni gradjani ojadjeni i opljackani


- - - - - - - - - -

od opomene pred tužbu do zaplene je jako dugačak put od više godina suđenja - tako da ...

Ti si bas komletna neznalica - pa o tome je i rec, sto te niko ne zove na sud, nego se sud zaobilazi i odmah posle opomene da taj i taj dug uplatris u roku od recimo 5 dana, ne onaj koji si napravio, nego onaj koji su ti oni na neki volseban nacin uzracunali a koji je visestuko veci od glavnog sa nekom relanom kamatom koaj bi pratila inflaciju, stave te pred svrsen cinm prenjom o zapleni.

Drugo ovo tvoje je jos gluplje - "koga briga" - pa da si napravio privatan dug, bilo bi u redu, ali ako "napravis" dug prema drzavi, to nije svojom voljom, vec njihovim podizanjem cena usluga kako im padne na pamet a umedjuvremenu smanjenjem primanja, i jos i ko zna kakvim kamatama i kako obracunatim i plus se tu ovi jos nakaleme, izvrsitelji, tako da na kraju to nije tvoj dug, vec njihov, od njih odredjen i "napravljen".

Stobi mene bilo briga za njihov dug?

Moguće da ima korupcije u izvršenju, u stvari sigurno je, ako taj proces vodi SRS/SNS.

Međutim globalno posmatrano, Vraćati Pare Koje Duguješ je imperativno.

Ne smemo podilaziti populistima koji kažu: "Zašto da plaćam bilo šta u životu? Hoću da žderem, a džabe."

Tacno, ali koji ti napravis, a ne koji ti neko napravi, tj. drzava svojim zakonima i pomeranjem dadzbina navise kako im se prohte, kamatama i sl nakalemljenim troskovima.

To nema ni u bankama, jer tamo se zna glavnica i kamata, pa postoji razgovor ako zakasnis, ovde se ne zna niti si to znao unapred, niti imas sanse kada ti posalju opomenu pred izvrsenje.
 
Poslednja izmena:
Odlican primer, mada da je samo taj...!





Ti si bas komletna neznalica - pa o tome je i rec, sto te niko ne zove na sud, nego se sud zaobilazi i odmah posle opomene da taj i taj dug uplatris u roku od recimo 5 dana, ne onaj koji si napravio, nego onaj koji su ti oni na neki volseban nacin uzracunali a koji je visestuko veci od glavnog sa nekom relanom kamatom koaj bi pratila inflaciju, stave te pred svrsen cinm prenjom o zapleni.

Drugo ovo tvoje je jos gluplje - "koga briga" - pa da si napravio privatan dug, bilo bi u redu, ali ako "napravis" dug prema drzavi, to nije svojom voljom, vec njihovim podizanjem cena usluga kako im padne na pamet a umedjuvremenu smanjenjem primanja, i jos i ko zna kakvim kamatama i kako obracunatim i plus se tu ovi jos nakaleme, izvrsitelji, tako da na kraju to nije tvoj dug, vec njihov, od njih odredjen i "napravljen".

Stobi mene bilo briga za njihov dug?



Tacno, ali koji ti napravis, a ne koji ti neko napravi, tj. drzava svojim zakonima i pomeranjem dadzbina navise kako im se prohte, kamatama i sl nakalemljenim troskovima.

To nema ni u bankama, jer tamo se zna glavnica i kamata, pa postoji razgovor ako zakasnis, ovde se ne zna niti si to znao unapred, niti imas sanse kada ti posalju opomenu pred izvrsenje.
Znači privatan dug je OK ali zato državu ko hebe ako njoj ostaneš dužan. Nema nikakve razlike između jednoga i drugoga - dug je loš drug.
Ako ne platiš struju onda onaj u EDB ima manju platu da bi sebi nadomestio taj nedostatak on digne cenu kilovata i plaća celo društvo jer ti ne plaćaš struju.
Ma more šiccc breee , ja bih takvima odsekao struju na licu mesta.

- - - - - - - - - -

Па мајмуне, твоји бандити су донели још ригорознији и суровији закон. Мозак калира од једноличне хране...
majmun ti tata i onaj ko te rodio kretenčino.
 
Znači privatan dug je OK ali zato državu ko hebe ako njoj ostaneš dužan. Nema nikakve razlike između jednoga i drugoga - dug je loš drug.
Ako ne platiš struju onda onaj u EDB ima manju platu da bi sebi nadomestio taj nedostatak on digne cenu kilovata i plaća celo društvo jer ti ne plaćaš struju.
Ma more šiccc breee , ja bih takvima odsekao struju na licu mesta.

Bez bre neznalico kod privatnog duga ti znas sta si duzan i do kad unapred, a kod drzavnih stvari se ne zna, ali kako to objasniti zagrizenom teletabisu kao sto si ti.

Smanjuju plate kako hoce i penzije, dizu cene i kamate kako hoce, mnogo lepo znanje ti znas, pa sto nijedna vlast nije do sada radila to nego samo Vuciceva?
 
Na 360000din.
Koje sam otplatio tako sto su mi za 3 godine skidali od plate 1/3 zarade, nagrada izvršitelju je 80000din. Posle sudske parnice koju sam izgubio , ajd OK.
"U ime naroda" je.
Problem :
za 20god.rad staža jubilarna nagrada je 75000din.
(Izvršitelj pri tome nije imao problema da me nadje, sve podatke iz LK sam ostavio sudu kao i gde radim.) Sa izvršiteljem nikakav kontakt imao nisam , sve su završili preko kadrovske-pravne sluzbe firme u kojoj radim tel.pozivom.
 
Na 360000din.
Koje sam otplatio tako sto su mi za 3 godine skidali od plate 1/3 zarade, nagrada izvršitelju je 80000din. Posle sudske parnice koju sam izgubio , ajd OK.
"U ime naroda" je.
Problem :
za 20god.rad staža jubilarna nagrada je 75000din.
(Izvršitelj pri tome nije imao problema da me nadje, sve podatke iz LK sam ostavio sudu kao i gde radim.) Sa izvršiteljem nikakav kontakt imao nisam , sve su završili preko kadrovske-pravne sluzbe firme u kojoj radim tel.pozivom.

Pa eto Jasan dokaz da se samo ugradjuju i da je to pljacka jer nista nisu imali potrebe da rade, mogao je to i sud.
 
Odlican primer, mada da je samo taj...!





Ti si bas komletna neznalica - pa o tome je i rec, sto te niko ne zove na sud, nego se sud zaobilazi i odmah posle opomene da taj i taj dug uplatris u roku od recimo 5 dana, ne onaj koji si napravio, nego onaj koji su ti oni na neki volseban nacin uzracunali a koji je visestuko veci od glavnog sa nekom relanom kamatom koaj bi pratila inflaciju, stave te pred svrsen cinm prenjom o zapleni.

Drugo ovo tvoje je jos gluplje - "koga briga" - pa da si napravio privatan dug, bilo bi u redu, ali ako "napravis" dug prema drzavi, to nije svojom voljom, vec njihovim podizanjem cena usluga kako im padne na pamet a umedjuvremenu smanjenjem primanja, i jos i ko zna kakvim kamatama i kako obracunatim i plus se tu ovi jos nakaleme, izvrsitelji, tako da na kraju to nije tvoj dug, vec njihov, od njih odredjen i "napravljen".

Stobi mene bilo briga za njihov dug?



Tacno, ali koji ti napravis, a ne koji ti neko napravi, tj. drzava svojim zakonima i pomeranjem dadzbina navise kako im se prohte, kamatama i sl nakalemljenim troskovima.

To nema ni u bankama, jer tamo se zna glavnica i kamata, pa postoji razgovor ako zakasnis, ovde se ne zna niti si to znao unapred, niti imas sanse kada ti posalju opomenu pred izvrsenje.

Izvrsitelj je tuzilac sudija i dzelat

On odlucuje sudovi se nista ne pitaju

I naravno postoje u direktnom finansijskom interesu izvrsitelja da ti uzme novac on nikada nece odluciti u korist gradjanina.

cela prica je neustavna do srzi

- - - - - - - - - -

Znači privatan dug je OK ali zato državu ko hebe ako njoj ostaneš dužan. Nema nikakve razlike između jednoga i drugoga - dug je loš drug.
Ako ne platiš struju onda onaj u EDB ima manju platu da bi sebi nadomestio taj nedostatak on digne cenu kilovata i plaća celo društvo jer ti ne plaćaš struju.
Ma more šiccc breee , ja bih takvima odsekao struju na licu mesta.

- - - - - - - - - -


majmun ti tata i onaj ko te rodio kretenčino.

drzava duguje ogromne pare gradjanima i nikom nista nema kamate

A kad gradjanin duguje vlastima - odma zatezna kamata

M A F I J A

Npr jedan moj poznanik koji ima kamione , je propao tako sto je radio za drzavu poslove na izgradnji puteva, i sad svaki posao koji izvede kad fakturise , odmah mora drzavi da plati PDV . Sto je on uredno i cinio. Ali drzava tj vlast je odlucila da mu ne plati nista 2 godine, pa je on propao i firma je bankrotirala , zbog odluke drzave da mu ne plate izvedene radove. Nakon toga on je tuzio i dobio neku crkavicu, ali cinjenica je da zbog odluke drzavnih organa da ne placaju svoje obaveze propala firma i 50 ljudi je zavrsilo na ulici. Izvrsitelji samo otimaju pare od obicnog naroda i to je klasicna mafija.
 
Izvrsitelj je tuzilac sudija i dzelat

On odlucuje sudovi se nista ne pitaju


I naravno postoje u direktnom finansijskom interesu izvrsitelja da ti uzme novac on nikada nece odluciti u korist gradjanina.

cela prica je neustavna do srzi

To je srz. :ok:

Na stranu sto po Ustavu postoji nepovredivost privatne svojine tj. stana i ne sme da ti neko udje u stan i da ga obije, osim ako nisi kriminalac pa te policija iz tih nekih drugih razloga juri, ali ne iz tih.
 
Izvrsitelj je tuzilac sudija i dzelat

On odlucuje sudovi se nista ne pitaju

I naravno postoje u direktnom finansijskom interesu izvrsitelja da ti uzme novac on nikada nece odluciti u korist gradjanina.

cela prica je neustavna do srzi

Onda izmiruj svoje dadžbine na vreme, ne ciganči se sa svojim ugledom domaćina.

Evo ja čim dobijem račun za EPS, odmah hvatam iPhone X, aplikacija i-benking.
 
Znači privatan dug je OK ali zato državu ko hebe ako njoj ostaneš dužan. Nema nikakve razlike između jednoga i drugoga - dug je loš drug.
Ako ne platiš struju onda onaj u EDB ima manju platu da bi sebi nadomestio taj nedostatak on digne cenu kilovata i plaća celo društvo jer ti ne plaćaš struju.
Ma more šiccc breee , ja bih takvima odsekao struju na licu mesta.

- - - - - - - - - -


majmun ti tata i onaj ko te rodio kretenčino.
Набијем ти сендвич у пркно, павијану крезуби...
 
Znači privatan dug je OK ali zato državu ko hebe ako njoj ostaneš dužan. Nema nikakve razlike između jednoga i drugoga - dug je loš drug.
Ako ne platiš struju onda onaj u EDB ima manju platu da bi sebi nadomestio taj nedostatak on digne cenu kilovata i plaća celo društvo jer ti ne plaćaš struju.
Ma more šiccc breee , ja bih takvima odsekao struju na licu mesta.

.
Боље ти је да размислиш о томе ОДАКЛЕ ИЗВРШИТЕЉУ 2 МИЛИОНА ЕВРА "ЗАРАДЕ" ЗА 1 ГОДИНУ РАДА --- једино се надам да ће Закон о пореклу имовине да разреши овакве пљачкашке поступке...
 
Боље ти је да размислиш о томе ОДАКЛЕ ИЗВРШИТЕЉУ 2 МИЛИОНА ЕВРА "ЗАРАДЕ" ЗА 1 ГОДИНУ РАДА --- једино се надам да ће Закон о пореклу имовине да разреши овакве пљачкашке поступке...

Stvar je u tome sto oni kaobajagi sve zakonito rade, ali sto zakon ne valja, druga je stvar.

Tu se ne postize bojim se nista ovim zakonom koji si naveo i je i za mene slovo "A" u zakonima, nego privatnim tuzbama.

Samo, tacno je,mtreba i "procesljati" koji su uopste zakoni ustavni jer mi se cini da ovaj nije.

Samim tim i njegove pare su uzalud. Dzaba je "krecio".
 

Back
Top