Свиње угинуле од глади на фарми код Зрењанина

pesho

Veoma poznat
Poruka
10.107
На фарми свиња у Фаркаждину код Зрењанина недавно је угинуло више свиња, о чему су радници обавестили јавност. Они истичу да су - због недостатка хране - свиње почеле да једу једна другу. Радници су узнемирени и кажу да им је неопходна помоћ. У међувремену је на фарми уведен и стечај.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/56/srbija-danas/3451698/svinje-uginule-od-gladi-na-farmi-u-farkazdinu.html
ceka se strateski partner:hahaha:
 
На фарми свиња у Фаркаждину код Зрењанина недавно је угинуло више свиња, о чему су радници обавестили јавност. Они истичу да су - због недостатка хране - свиње почеле да једу једна другу. Радници су узнемирени и кажу да им је неопходна помоћ. У међувремену је на фарми уведен и стечај.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/56/srbija-danas/3451698/svinje-uginule-od-gladi-na-farmi-u-farkazdinu.html
ceka se strateski partner:hahaha:

Ti koji vode tu farmu su neke budaletine.

Nek je daju meni na upravljanje, ja cu za koju godinu od nje napraviti najbolji i najvecu farmu za uzgoj svinja u Srbiji! :rtfm:
 
Ja, hranices ih putem skajpa.

Radio sam u Banatu, nedaleko odatle gde su te svinje, u Boki kod Zrenjanina...

Dok ja nisam dosao za rukovodioca proizvodnje nisu imali nikakve prinose na zaslanjenim zemljistima kakava su skoro sva u Srednjem Banatu.

Uspeo sam da proizvodnju podignema za vise nego duplo.

Zbog ljudske zavisti i zla su me zbog toga skoro stavili u zatvor.
 
Radio sam u Banatu, nedaleko odatle gde su te svinje, u Boki kod Zrenjanina...

Dok ja nisam dosao za rukovodioca proizvodnje nisu imali nikakve prinose na zaslanjenim zemljistima kakava su skoro sva u Srednjem Banatu.

Uspeo sam da proizvodnju podignema za vise nego duplo.

Zbog ljudske zavisti i zla su me zbog toga skoro stavili u zatvor.

Nemoj sad, ko Broj Jedan da nam prices price. :)
 
На фарми свиња у Фаркаждину код Зрењанина недавно је угинуло више свиња, о чему су радници обавестили јавност. Они истичу да су - због недостатка хране - свиње почеле да једу једна другу. Радници су узнемирени и кажу да им је неопходна помоћ. У међувремену је на фарми уведен и стечај.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...e-uginule-od-gladi-na-farmi-u-farkazdinu.html
ceka se strateski partner:hahaha:
Ova katastrofa je zasluga Vučićevog lopovluka, kriminala i neznanja.
 
Radio sam u Banatu, nedaleko odatle gde su te svinje, u Boki kod Zrenjanina...

Dok ja nisam dosao za rukovodioca proizvodnje nisu imali nikakve prinose na zaslanjenim zemljistima kakava su skoro sva u Srednjem Banatu.

Uspeo sam da proizvodnju podignema za vise nego duplo.

Zbog ljudske zavisti i zla su me zbog toga skoro stavili u zatvor.

Nisu imali nikakve,a podigao si duplo...
Kako se secam matematike,2x0=0 i dalje?Ili se nesto promenilo od kako sam prestao da ucim matematiku?
 
Radio sam u Banatu, nedaleko odatle gde su te svinje, u Boki kod Zrenjanina...

Dok ja nisam dosao za rukovodioca proizvodnje nisu imali nikakve prinose na zaslanjenim zemljistima kakava su skoro sva u Srednjem Banatu.

Uspeo sam da proizvodnju podignema za vise nego duplo.

Zbog ljudske zavisti i zla su me zbog toga skoro stavili u zatvor.

A država ti propala, počeo rat, ti pok... posle svega pobegao. To nije neki uspeh koji se računa.

- - - - - - - - - -

Само нек су пси добро и подгојени.

Za vas manje pametne, to je farma svinja, ne pasa.
 
Nisu imali nikakve,a podigao si duplo...
Kako se secam matematike,2x0=0 i dalje?Ili se nesto promenilo od kako sam prestao da ucim matematiku?

Ih, lako ti je da preveslaš Blajbija, kad on svaki put sam dobro pripremni teren za to, aj' ti tako nekog ozbiljnijeg?

- - - - - - - - - -

Dolazi Tenis ...

Obnovice svinjarstvo ... gmo stapicem.

Salim se , to je fake news.

- - - - - - - - - -



Smesno ...

Tuzno , tvoj AV liberal sta radi ...

Milsiš tvoj AV, ministar u vladi crvene porodice, zajedno sa tvojim političkim kolegama Dačićem i Vulinom? Neokomunisti.
 

Back
Top