Je li TV Pink glasilo Koštuničine anemične vlade?!

Nobilis

Početnik
Poruka
5
Je li TV Pink glasilo Koštuničine anemične vlade?!


Primećujemo da štetočinska Mitrovićeva televizija opravdava svaki poduhvat Koštuničine aferaške vlade: pakosno hapšenje zrenjaninskog biznismena Mileta Dragića, suludo hapšenje i zadržavanje u pritvoru novosadskih skinhedsa koji su demonstrativno napustili komunističku tribinu, nasilničko ukidanje licence Mobitelu,... Zašto se to radi sa Pinka, televizije najzaslužnije za zaglupljivanje mnoštva? Da li su u pitanju veliki ulozi? Da li se Mitrović time dodvorava vlasti pred dodelu frekvencija? Prevrtljivi karakter toga 'čoveka' svi dobro znamo: najpre je o njega otirala obuću Mira Marković, a sada to rade mondijalistički pacovi i ljudi iz aktuelne vlasti 'legitimiste' Koštunice, koji se sve više pokazuje kao balkanski Pinoče, kao zavidljivac koji nastoji po svaku cenu odstraniti svoje uglednije političke protivnike.

Ne podseća li Mitrovićeva televizija na jednu veliku kanalizaciju, kroz koju sve gadosti otiču, i gde se iz mraka čuje samo cijuk pacova?

Postoji li šansa da Mitrović ljude iz vlade uzdigne i do velikih medijsko-estradnih zvezdi (i da ih 'lansira' i do Holivuda...)? Npr. njegova (masonska) »Piramida« je očigledno u toj službi? Tu se sakupljaju svi 'mudraci' da prosipaju svoje 'oratorske veštine' i 'veliko znanje' i da pobeđuju pobornici raznih nastranih trendova.
 
Nobilis:
Je li TV Pink glasilo Koštuničine anemične vlade?!
pakosno hapšenje zrenjaninskog biznismena Mileta Dragića, suludo hapšenje i zadržavanje u pritvoru novosadskih skinhedsa koji su demonstrativno napustili komunističku tribinu

Da je "pakosno", nisam stekao takav utisak. A, SULUDO :-o hapšenje skinhedsa... Daj, molim te, šta bi drugo trebalo biti učinjeno...Da ih vlast javno pohvali za onakvo ponašanje?

A za PINK si sve u pravu, samo ja ne vidim neku posebnu vezu PINK-a i vlasti. Da je Đinđić sredio (na pravi način) PINK, ne bi nas i dalje maltretirali svakom vrstom neukusa i primitivizma...
 
mozemo da blatimo pink do prekosutra zbog propagiranja kicha i neukusa,al za mene je njihov informativni program,narochito nacionalni dnevnik vrh objektivnog informisanja u srbiji trenutno...
pogresio si adresu,RTS je glasilo Vlade Srbije,uvek bio i bice, b92 nisu ni senka onoga sto su bili pre 2000.,o TVBK ne vredi ni trositi reci, Pinkove vesti su zakon
 
Halakh:
Ne lupaj gluposti! Dok takvi kao ti postoje, dotle će i laž vladati i dizati prašinu. Tasko će nam ići i sve gore i kad naizgled standard kao skoči,...

i sta ces ti u vezi sa tim da ucinis? unistices nas,mene i takve kao sto sam ja????i podariti nam istinu...jednu i jedinu...bas me zanima sta mislis da uradis povodom toga..
nametnuti nam tvoj www.vjera.org?
 
Osvetliću vas Svetlom, i prinuditi vas da se opredelite i pokažete ko ste, da se svežete i onemoćate još više.

, SULUDO hapšenje skinhedsa... Daj, molim te, šta bi drugo trebalo biti učinjeno...Da ih vlast javno pohvali za onakvo ponašanje?

Koliko skinhedsa postoji u Srbiji, Evropi, svetu,... Ti li si izašao iz Staljinovog kabineta, kad misliš da sve ideološke protivnike komunista i levičara treba strpati u zatvor i konclogore? Koji prekršaj su napravili novosadski skinhedsi? Što su nešto glasnije napustili neprijavljenu komunističku tribinu? Razmišljaj malo svojom glavom? Za to se ljudi ne hapse i ne idu u zatvor. Pogotovo ne svi. Jedan od njih je pokazao nasilničku aktivnost, i on zbog toga treba da odgovara. Ali za šamar se niko ne hapsi, već se za takav delikt pušta da se čovek brani sa slobode. Ja sam protivnik ideologije skinhedsa, ali hiljadu puta više mi se gade oni koji su ih orkestrirano napadali i slepački prihvatali mondijalistička, cionistička i levičarska huškanja protiv njih. I sada oni govnari iz DS oko Pajkića vrše pritisak na vlast da se zabrane nekakve 'neonacističke' organizacije. Fašizam i tiranija i netolerancija im vire iz svaku poru (kao i Koštuničinim slepcima), smrde na sve strane, a oni bi da uvode nekakvo idološko čistunstvo. Za prosvetljenje treba posetiti stranice: http://vjera.org/politika/index.php
 
Halakh:
Osvetliću vas Svetlom, i prinuditi vas da se opredelite i pokažete ko ste, da se svežete i onemoćate još više.



Koliko skinhedsa postoji u Srbiji, Evropi, svetu,... Ti li si izašao iz Staljinovog kabineta, kad misliš da sve ideološke protivnike komunista i levičara treba strpati u zatvor i konclogore? Koji prekršaj su napravili novosadski skinhedsi? Što su nešto glasnije napustili neprijavljenu komunističku tribinu? Razmišljaj malo svojom glavom? Za to se ljudi ne hapse i ne idu u zatvor. Pogotovo ne svi. Jedan od njih je pokazao nasilničku aktivnost, i on zbog toga treba da odgovara. Ali za šamar se niko ne hapsi, već se za takav delikt pušta da se čovek brani sa slobode.

Got any problems ? Cooliraj malo... Jok, ne treba ih hapsiti, treba im dati medalju za glupost. Ako su hteli "minirati" skup, postoje drugi načini, pogotovo što se radi o nazzi-fanovima... Nakon tog incidenta, isto veče je došlo do pokušaja ubistva nožem,na koncertu. A i dovoljno je ono što sam video (srećom je neko snimao skup), za privođenje i otkrivanje kolovođa...

Trebaju li nam Srbi obožavaoci Hitlera ? Šta je sledeće ? Srbi obožavaoci Pavelića ?
 
Halakh:
netolerancija im vire iz svaku poru (kao i Koštuničinim slepcima), smrde na sve strane, a oni bi da uvode nekakvo idološko čistunstvo. Za prosvetljenje treba posetiti stranice: http://vjera.org/politika/index.php

ljudi ovaj je pravi sektas...bez zezanja i izaziva mrznju prema srbima..pravi izlapeli propovednik...pogledajte njegov sajt,odnosno ovu odvratnost od texta,pogledajte dokle pomracenost uma moze ici,odnosno kolika je to indoktrinacija pilecih mozgova,u tim sektama http://vjera.org/politika/svetkovine_razuzdanosti_srpskog_naroda.php

mislim da je HALAKH pripadnih jehovinih svedoka,a sa takvim robotima ne vredi raspravljati...
 
serb_pagan:
ljudi ovaj je pravi sektas...bez zezanja i izaziva mrznju prema srbima..pravi izlapeli propovednik...pogledajte njegov sajt,odnosno ovu odvratnost od texta,pogledajte dokle pomracenost uma moze ici,odnosno kolika je to indoktrinacija pilecih mozgova,u tim sektama http://vjera.org/politika/svetkovine_razuzdanosti_srpskog_naroda.php

mislim da je HALAKH pripadnih jehovinih svedoka,a sa takvim robotima ne vredi raspravljati...
Слажем се
 
A koje vlade
c008.gif


halakh:
Osvetliću vas Svetlom, i prinuditi vas da se opredelite i pokažete ko ste, da se svežete i onemoćate još više.

Tek na ovim politickim temama vidis kakvih izgubljenih dusa ima.
 

Back
Top