Da li ce Bosnjaci posle raspada Bosne i Hercegovine biti najveci srpski prijatelji?

Mi smo uvek bili prijatelji s muslimanima nego su narode zavadili placenici CIA.

Sa Hrvatimaje mrznja iskrena. A mislim da sa Albancima nema mrznje nego treba da se rese problemi koje smo svi zajedno napravili posle ce sve biti ok.

Александров предак Карађорђе је био стрептомицин за њих.
 
U Evropi vec postoje muslimanske zemlje u vidu Albanije i Kosova. Nije to razlog zasto zapad insistira na ocuvanju BiH nego to sto bi bespotrebno stvorili neku vrstu sukoba Izraela i Palestine na tlu Evrope a to po njima moze da postoji na Bliskom istoku ali ne u Evropi koja tezi prosperitetu a ne ratovima kao nekad. Bosnje bi u sustini ratovale i bunile se uz podrsku nekih muslimanskih zemalja ako bi se BiH pocepala.

Албанија није чисто муслиманска земља. Јесу муслиџе већина, али је верска толеранција велика и католичка и православна заједница нису мале.

А Косово није земља, већ аутономна покрајина у саставу Р. Србије.

- - - - - - - - - -

Federaciji BiH bi najbolje bilo da se pridruzi Hrvatskoj kao autonomna jedinica, gde bi Hrvati iz Herceg Bosne se sjedinili sa maticom, a Bosnjaci bi usli u EU uz najveci stepen autonomije unutar Hrvatske.

Јес, па да Крвати држе муслиџе у резервату?

Бошњакистан треба да буде резерват под патронатом Србије.
 
Federaciji BiH bi najbolje bilo da se pridruzi Hrvatskoj kao autonomna jedinica, gde bi Hrvati iz Herceg Bosne se sjedinili sa maticom, a Bosnjaci bi usli u EU uz najveci stepen autonomije unutar Hrvatske.

Jes' kako da ne? Neš ti koristi od tih bosanskih gudura, a samo problemi za vratom, i etnički i ekonomski i svi ostali. To bi predstavljalo uteg za proračun od najmanje 3 mlrd evradi godišnje i pad BDP per capita sa 27 na negdje 20 iljada u paritetu.

Neko će reći, a što ste onda RSK čepili? To su isto pasivne gudure..Pa za početak, tamo je prolazila jedina magistrala i jedina željeznička pruga koja je spajala Rvacku. Vrijedilo bi možda jedino zbog unske pruge.
 
Албанија није чисто муслиманска земља. Јесу муслиџе већина, али је верска толеранција велика и католичка и православна заједница нису мале.

А Косово није земља, већ аутономна покрајина у саставу Р. Србије.

- - - - - - - - - -



Јес, па да Крвати држе муслиџе у резервату?

Бошњакистан треба да буде резерват под патронатом Србије.

A šta će vama? Tesno vam na vašem teritoriju? Sve vrvi, ima 70 polu pismenih ljudi na km2 a sa PC ispod 55. Sa tendenSijom daljnjeg pada.
 
Bolje sebi postavite za pitanje ko i za koga vas uči da treba ubijati muslimane i katolike i da je to u redu. Da ne spominjem čitavo spinovanje i propagandu o negiranju svih dokaza i sudskih presuda. Tu je ključ problema. I ne samo sa Bošnjacima, nego čitava ta ruska ekipa vas je uspjela uvući u kavgu sa svima.

Muka nas naučila, kad smo videli da stajete uz svakog okupatora i pride ubijate nevine Srbe.
 
Ова данашња чемерна државна заједница коју опет неки БиХ зову, тешко се може доживљавати државом, можда онако у покушају, више кондоминијум америчке адмиистрације и трилатерале, са којом ни они сами не знају ша би. А реално и не маре нешто.
Алтернатива Српској и фед.БиХ у заједници како је данас је свако својим путем, ако профункционише, добро и јест, ако не, опција два, поштено.

Односи Срба и Бошњака су испреплетени како је то увијек са рукавцима истог извора, гдје имамо оне који су остали вјерни коријенима, културном и духовном насљеђу и потомке конверита чији су се преци у неком времену преобратили и који у том тумарању у потрази за идентитетом настоје направити отклон од оног што некад бјеше, некако прекинути везу са извором који нас је све обликовао, иако је то наравно тешко, да не кажем немогуће, ти процеси знају бити праћени фрустрацијама и новим подјелама.

Какви ће бити односи може и не мора зависити од будућности ове дејтонске долине плача.
Опет, зајебано је данашњим Бошњацима, ту тренутно иде подјела на "нове муслимане" и оне који имају однос према исламу како се традиционално практиковао у БиХ и који су у дефанзиви, опака је и индоктринација њихових политичких елита и медија у служби тих елита, гдје се свакодневно "болдује" анимозитет према обавезним негативцима, Србима, за посљедицу имамо један прилично загађен амбијент. Гдје их ми у Српској морамо ставити у опцију "игноре".

Када би их њихове политичке елите "попустиле" једно пола године, дозволили им да умовима мрдну из 1990их, било би боље свима, временом би то ишло ка некој нормализацији, макар би могли имати комуникацију, могуће је и неко приближавање, но то се неће десити, те политичке елите у бошњачком корпусу то неће допустити, из очигледних разлога.
 
A šta će vama? Tesno vam na vašem teritoriju? Sve vrvi, ima 70 polu pismenih ljudi na km2 a sa PC ispod 55. Sa tendenSijom daljnjeg pada.

A šta se ti mešaš, genije, odoše ti sunarodnici u Irsku dok ti glumiš neki relevantan faktor. Ustaška pala ispod 3,5 miliona stanovnika, realno verovatno ispod tri miliona, i ti si našao nekome da pričaš o propadanju :hahaha:
 
A šta se ti mešaš, genije, odoše ti sunarodnici u Irsku dok ti glumiš neki relevantan faktor. Ustaška pala ispod 3,5 miliona stanovnika, realno verovatno ispod tri miliona, i ti si našao nekome da pričaš o propadanju :hahaha:

Ma ispod milion ipo. Nema veze, uvest ćemo jeftine Balkance da nam peru klozete i pljuju u pizzu. Jbg, hranidbeni lanac. Mi u Irsku ili Njemačku vi u Hrvatsku ili Slovačku. Jer ući ćete na Sveto Nigdarjevo kako stvari stoje. Možda i bolje po vas, jer realno, s platom od 400 evra u Srbiji nebi ostao niko osim možda tebe koji cuclaš kiriju iz Ljubljane i glumiš jevroskeptika.
 
Ma ispod milion ipo. Nema veze, uvest ćemo jeftine Balkance da nam peru klozete i pljuju u pizzu. Jbg, hranidbeni lanac. Mi u Irsku ili Njemačku vi u Hrvatsku ili Slovačku. Jer ući ćete na Sveto Nigdarjevo kako stvari stoje. Možda i bolje po vas, jer realno, s platom od 400 evra u Srbiji nebi ostao niko osim možda tebe koji cuclaš kiriju iz Ljubljane i glumiš jevroskeptika.

Koliko god, nećeš ti imati para bilo šta da uvoziš, jer prethodno država mora da sanira dugove Agrokora, između ostalog. Ali nebitno i to, mi za razliku od vas imamo mnogo više rezerve, dok ćete vi jednostavno nestati. Zato mi je i čudno odakle vam obraza da bilo šta nama spočitavate, mada je to pitanje verovatno suvišno imajući u vidu vaš ljigavi ustaški mentalitet.
 
Па наравно да ће бити српски пријатељи. Боље речено "Пријатељи". Такви су то људи. Ко год дође у Босну као њиховј "Сајбија"....они му буду "Сапун" који улази у све рупе на телу. Сутра би и Србима исто то радили а овамо сањали да им прикољу породицу на спавању и запале кућу и шталу са стоком и украду шта буде имало вредност. Такве "Пријатеље" морамо држати на дистанци од 300 мет. ако имамо АК-47 или на дистанци од 1 км ако имамо "Бровинг".
 
Koliko god, nećeš ti imati para bilo šta da uvoziš, jer prethodno država mora da sanira dugove Agrokora, između ostalog. Ali nebitno i to, mi za razliku od vas imamo mnogo više rezerve, dok ćete vi jednostavno nestati. Zato mi je i čudno odakle vam obraza da bilo šta nama spočitavate, mada je to pitanje verovatno suvišno imajući u vidu vaš ljigavi ustaški mentalitet.

Tvoj problem kolega je, da si, usprkos višku vremena, poslovično neinformiran. Pa tako će država eto sanirati Agrokor iako su svi vjerovnici pretvorili dugovanja u dionice već ima godinu dana.
Uostalom, ko šta vama spočitava? Iebede se mene za Južnu Srbiju, konstatiraju se suve činjenice, a te su da Srbija ni Hrvatska nemaju šta težiti za još teritorija kada nisu u stanju naseliti ni ono šta imaju. Ako te šta tješi(mada ne bi baš trebalo) je to da Srbija neće tako skoro u Jevropu pa administracija donekle, ali samo donekle usporava taj proces. Čestitke.

- - - - - - - - - -

па да туристима са запада и истока наплаћујемо карте да гледају чуда централнобосанска.

Na potporanj zeničkih dimnjaka postavit ćemo(ćete, će) knauf u obliku piramide.
 
Lepo bi bilo da su nam prijatelji, medjutim zapad se postarao da nam zabiberi buducnost.
Kad je napravljen plan da se etnički očisti krajina (čitaj genocid), zapad je morao da napravi još dva plana i to prvo kako bi sakrio taj genocid i drugo da bi bio sakriven taj genocid da se napravi navodno drugi genocid za koje bi srbe stalno osudjivali. Izbor je pao na Bosnjake i na Srebrenicu.
Napravljen je genocid u Krajini, jedan od najvecih nakon drugog svetskog rata, a zatim Srbrenica. Iako je 15 000 Bosnjaka Srebrenicana (prognani i ubijeni zajedno uracunati) mnogo manje od 300 000 krajisnika i 70 000 bosanskih krajisnika, medijski su stvorili sliku u svetu da su srbi ucinili najveci zlocin u novijoj istoriji.
Kasnije je klupko pocelo da se odmotava pa je holandska vlada objavila da je ubijenih 3000, ostali u borbi a ostali iseljeni sto je neupredivo manje od 375 000 srba hrvatskih i bosanskih krajisnika.
E sad Srebrenica je danas grad sa bosnjackom vecinom a Krajina je ociscena. Imamo samo par opstina sa srpskom vecinom od 28 ukupno. Bosansko Krajiske opštine Grahovo, Drvar, Petrovac, Glamoč jako su slabo naseljenej srbima.
Hrvatska je pokrenula dilpomatsku ofanzivu kako je navodno Srbija izvrsila agresiju na Hrvatsku ciji je cilj bio ne da nam naplate ratnu stetu vec da zamaskiraju genocid koji su napravili (napad je najbolja odbrana).
Zapad je lansirao priču u svet kroz medije da su srbi napravili najveci genocid posle WW2, medjutim ajd da pogledamo hronologiju:

1. Grcki gradjanski rat: 200 000 makedonaca isterano i ubijeno u Severnoj Grckoj (Nema pomena o tome jer je zapadu bitna grcka da zatvori izlaz Rusiji na Solun. Uzgred receno makedonci su hteli da proglase svoju komunisticku republiku na severu grcke 1949.. makedonska naselja su i dan danas na primorju oko Soluna )
2. Bugarski genocid nad Turcma 1990. Iseljeno 150 000 Turaka iz Bugarske
3. Krajina 300 000 srba od strane Hrvatske
4. Sarajevo 100 000 srba od strane bosnajcko hrvatske koalicije
5. Srebrenica 15 000 bosnjaka

zapad je usadio u mozak svakom bosnjaku da je srbin bio taj koji je izvrsio genocid nad njima.
 
Mi smo uvek bili prijatelji s muslimanima nego su narode zavadili placenici CIA.

Sa Hrvatimaje mrznja iskrena. A mislim da sa Albancima nema mrznje nego treba da se rese problemi koje smo svi zajedno napravili posle ce sve biti ok.

ma nema nikakve mrznje ...............svi mi imamo decu, rodbinu, prijatelje...........zasto bismo ubijali hrvatsku decu, siptarske dede i babe................?...........SAMO ZATO STO MI JE BRATA UBIO AMERICKI PLACENIK OBUCEN U USTASKU UNIFORMU.........................zar je to razlog da unesrecim neku hrvatsku porodicu?......................naravno, ogroman Problem je sto Propaganda natera obicne i potpuno neduzne ljude na ubijanje i osvetu.............................ali ni to nije razlog da takvome decu ubijamo..................
ZA CEO SVET JE NAJVAZNIJE DA SHVATI DA SE ZLO NE NALAZI U USTASAMA; CETNICIMA; ISLAMSKIM DRZAVAMA; AMERIKANCIMA; RUSIMA; BALIJAMA.................................OD NJIH SE MOZDA MORAMO BRANITI ALI I AKO IH UBIJEMO, ZLO IDE DALJE ..............JER NIJE UKLONJEN "CENTAR"..................zato smo imali tolike ratove i krvoprolica iako smo mi, svi ljudi na svetu, uvek pobedjivali.

Zlo je odavno definisano, ali nazalost, radi opste kontrole zla nad svetskim medijima, sporo se lokalizuje epicentar.........................ali i pored KOMSIJE, BLAJBIJA, ......................koji svim snagama pokusavaju da uspore saznanje ISTINE O ZLU , to saznanje se siri matematickom progresijom i svet vec ima dovoljno kapaciteta da jednom za svagda, odstrane to ZLO iz ljudske civilizacije.............
 
Tvoj problem kolega je, da si, usprkos višku vremena, poslovično neinformiran. Pa tako će država eto sanirati Agrokor iako su svi vjerovnici pretvorili dugovanja u dionice već ima godinu dana.
Uostalom, ko šta vama spočitava? Iebede se mene za Južnu Srbiju, konstatiraju se suve činjenice, a te su da Srbija ni Hrvatska nemaju šta težiti za još teritorija kada nisu u stanju naseliti ni ono šta imaju. Ako te šta tješi(mada ne bi baš trebalo) je to da Srbija neće tako skoro u Jevropu pa administracija donekle, ali samo donekle usporava taj proces. Čestitke.

Da, problem je rešen pretvaranjem u akcije, tačnije davanjem državnog projekta privatnim licima. Izuzetan uspeh, nema šta, nakon decenija ogromnih ulaganja u taj isti Agrokor. Ali kao što rekoh, to je nebitno i samo je jedna od raznih stavki. Što se Evrope tiče, mi tamo nećemo nikada, a što se vas tiče, vi ste ti koji imate problem sa naseljavanjem, ne mi. Zato i pominjem to ustaško licemerje, koje stalno teži da izjednači nas i vas, iako veze nemamo ni sa vašim problemima, a ni sa celokupnom situacijom koja Hrvate goni u Irsku.
 
ma nema nikakve mrznje ...............svi mi imamo decu, rodbinu, prijatelje...........zasto bismo ubijali hrvatsku decu, siptarske dede i babe................?...........SAMO ZATO STO MI JE BRATA UBIO AMERICKI PLACENIK OBUCEN U USTASKU UNIFORMU.........................zar je to razlog da unesrecim neku hrvatsku porodicu?......................naravno, ogroman Problem je sto Propaganda natera obicne i potpuno neduzne ljude na ubijanje i osvetu.............................ali ni to nije razlog da takvome decu ubijamo..................
ZA CEO SVET JE NAJVAZNIJE DA SHVATI DA SE ZLO NE NALAZI U USTASAMA; CETNICIMA; ISLAMSKIM DRZAVAMA; AMERIKANCIMA; RUSIMA; BALIJAMA.................................OD NJIH SE MOZDA MORAMO BRANITI ALI I AKO IH UBIJEMO, ZLO IDE DALJE ..............JER NIJE UKLONJEN "CENTAR"..................zato smo imali tolike ratove i krvoprolica iako smo mi, svi ljudi na svetu, uvek pobedjivali.

Zlo je odavno definisano, ali nazalost, radi opste kontrole zla nad svetskim medijima, sporo se lokalizuje epicentar.........................ali i pored KOMSIJE, BLAJBIJA, ......................koji svim snagama pokusavaju da uspore saznanje ISTINE O ZLU , to saznanje se siri matematickom progresijom i svet vec ima dovoljno kapaciteta da jednom za svagda, odstrane to ZLO iz ljudske civilizacije.............

Mislim da gresis. Srbi mogu da se dogovore bukvalno sa svima osim sa Hrvatima jer je to mahom bolesna nacija.
 
БиХ ће се тешко распасти јер нема политичких снага које би то спровеле.Муслиманске политичке снаге су против тога, а Додиков СНСД је такође за опстанак БиХ, само да се поштује Устав БиХ.

Додик повремено изјави нешто против постојања БиХ, али само да би мало припомогао СДА да се мало учврсти у у бирачком телу у Федерацији.Они после њему мало узврате услугу, нешто изјаве или предузму против РС, када се Додикова власт клима у РС.Тако Бакир брани свој народ од злочестог Додика, а Додик брани Србе од Сарајева и на том принципу функционише БиХ .То може тако да гура још 100 година.

Тзв."опозиција" у РС(а власт на нивоу БиХ) није за нестанак БиХ већ су вољни да сарађују са властима у Сарајеву.Хрватске странке су такође склоне сарадњи са Сарајевом.
 

Back
Top