Kako videti auru?

Ne znam da li spada u domen astrologije, ali zanima me kako mogu videti sopstvenu auru i da li je to uopšte moguće bez nekih aparata?

Ne spada u domen astrologije
Nekad je bio lep PDF za to dok ga nisu preimenovali u Teorije zavera
Mislim da je tamo nekad bila tema o tome
Moguće je videti i bez naočara na bazi Kirlijanove kamere
Ima dosta knjiga na tu temu
 
Ne znam da li spada u domen astrologije, ali zanima me kako mogu videti sopstvenu auru i da li je to uopšte moguće bez nekih aparata?

nema veze sa astrologijom, nego sa zivotnom energijom - pranom
prvo moras da naucis da prepoznas da osetis tu energiju u svojim rukama, pa onda naucis tehniku kako da vidis svoju i aure oko sebe
 
Aura kod ljudi,vidi se najbolje,kada je noc potpuno bez mesecine.Aura se najbolje vidi dakle nocu.Zene zrace mnogo jacu auru,ali da bi se aura bolje
videla,zena treba da bude potpuno bez odece.Koiko je zena lepsa i bolje fizicki razvijena,lakse se moze doci do njene aure.Ali ne samo auru,sa takvom
zenom,muskarac ce u toku te mracne nocci,videti ceo suncev sisitem.!:hahaha:
 
Kirlijanova fotografiju je jednostavno napraviti i u kucnoj radinosti , nekad sam to pravio , visokonaponski trafo, ispravljac , kondezatorske ploce i c-b fotografski papir .
Posle se razvije snimak u razvijacu, fiksira i gleda slika.
Novija verzija je bioplazma ili neka pip video kamera , interferencija nekog reflektora svetlosti sa posmatranim objektom, i odredjeni filteri na snimajucoj kameri .
Davno sam to gledao , moze da se napravi , postojje seme sistema , ali nemam vremena i para da se sa tim bakcem.
Ima zanimljivjih stvari do kojih sema ne moze da se dodje., po sistemi know how , ima tu nasih strucnjaka u SAIN-u , ali nema interesovanja drzave .

svaka čast!!!!!!:ok:
ja sam duduk nad duducima za tehnologiju i fiziku, znam samo onaj ezoterični deo:D
jednom sam gledala kroz Kirlijanove naočare ali ništa nisam videla
a ovako bez njih nekad vidim, kad se dobro fokusiram
ne onu veliku ko na fotkama nego treperave boje 3-4 cm oko tela
samo sam na dve vrlo produhovljene osobe videla ogromnu tirkiznu auru
 
ciba suljpa
etT80vHTIfigcgx2sLIf.jpg
 
Ne znam da li spada u domen astrologije, ali zanima me kako mogu videti sopstvenu auru i da li je to uopšte moguće bez nekih aparata?

Способност виђења ауре сопственим "трећим оком" условљена је пре свега нивоом духовног развоја. Није то нешто што можеш да научиш на курсу.
А иначе, знам да има нека фирма у Србији која се бави снимањем ауре и писањем извештаја. Ако те занима ископаћу линк.
 
Способност виђења ауре сопственим "трећим оком" условљена је пре свега нивоом духовног развоја. Није то нешто што можеш да научиш на курсу.
А иначе, знам да има нека фирма у Србији која се бави снимањем ауре и писањем извештаја. Ако те занима ископаћу линк.

A da li samo ziva bica imaju auru?
Meni se u zlatno doba mog meditiranja pricinilo da sam videla auru stubica... Bila je plava :zcepanje:
 
Способност виђења ауре сопственим "трећим оком" условљена је пре свега нивоом духовног развоја. Није то нешто што можеш да научиш на курсу.
А иначе, знам да има нека фирма у Србији која се бави снимањем ауре и писањем извештаја. Ако те занима ископаћу линк.

Aj posalji

- - - - - - - - - -

A da li samo ziva bica imaju auru?
Meni se u zlatno doba mog meditiranja pricinilo da sam videla auru stubica... Bila je plava :zcepanje:

Mislim da bi sve trebalo da ima auru, tako sam cuo.

- - - - - - - - - -

A ona fora sa gledanjem i koncentrisanjem na jednu tačku na čelu, pretpostavljam da je to fejk?
 
Да, све има неко електромагнетно зрачење те све има и ауру.

момчило, шаљем ти линк сутра кад будем при старом лаптопу где га имам убележено. Ако се ипак не сетим контактирај ме за пар дана.
 
Nemam pojma, totalni sam degenerik sto se duhovnih stvari tiče, znam samo teorijski kako sve to izgleda, prakticno sam apsolutni duduk. Al ne govorim sad o klasicnoj meditaciji, nego o tome da se navodno aura neke osobe ili samog sebe moze videti tako sto recimo gledas u svoje čelo u ogledalo nekoliko minuta a oko glave ti se pojavljuje kao oreol (odnosno aura).
 
Nemam pojma, totalni sam degenerik sto se duhovnih stvari tiče, znam samo teorijski kako sve to izgleda, prakticno sam apsolutni duduk. Al ne govorim sad o klasicnoj meditaciji, nego o tome da se navodno aura neke osobe ili samog sebe moze videti tako sto recimo gledas u svoje čelo u ogledalo nekoliko minuta a oko glave ti se pojavljuje kao oreol (odnosno aura).

Pa ne znam ja dotle nisam dosla, ali u principu moras da dodjes dotle.
Mrzi me da kucam inace bih ti objasnila sve sto znam i u sta sam sigurna. Prakticno.
 
Није то ствар вежбе као вежбање у теретани...потребна су ту много виша стремљења, али и кармичке предиспозиције.
 
Neki bioenergeticari i jos neke posebne osobe , uspevali su da mi prikazu auru i neke posebne fenomene o kojima ovde nije tema , neka hvala nikad vise , tad mi je to davno bilo zanimljivo a posle toga mi totalno nije bilo dobro.

ne znam kako moze da ti ne bude dobro od sopstvene enegije
auru gubis kad vise nisi ziv
kad si ziv, imas ispupcenja ili udubljenja na auri sto pokazuje preenergizovanost ili gubitak energije i govori o poremecaju rada ostecenjima koje trpe u tom trenutku neki organi
pregled aure je odlican u smislu da na taj nacin mozes da vidis da postoji poremecaj energetskog polja i da resavas zdravstveni problem koji imas
ono sto je dobro je sto ces to videti pre nego sto ti se pojave prvi simptomi
mene je pre dva meseca uhvatio stomacni virus...dva dana pre toga sam pregledala auru i imala udubljenje energetskog polja na stomacnom delu i jako ispucen deo aure oko glave
posle dva dana sam dobila takav stomacni virus sa temperaturom da sam za tri dana izgubila 5kg
bioenergija nije nikakvo bajanje

- - - - - - - - - -

A da li samo ziva bica imaju auru?
Meni se u zlatno doba mog meditiranja pricinilo da sam videla auru stubica... Bila je plava :zcepanje:

sve ima auru
i stubic i zidic
samo se to energetsko polje razlikuje
 
:mrgreen:

U konvencionalnoj, klasicnoj, sto tradicionalnoj, sto modernoj astrologiji, koje koriste sistem kuca poput Plasidusa, AURE nisu deo bilo cega niti se mogu uvrstiti u iste.

U nekonvencionalnoj, vedskoj, netradicionalnoj, nemodernoj, masovno netacnoj koja koristi konkretna sazvezdja za svoje osnove i znaku Device pripisuju cak tri znaka, AURE su usko povezane sa kamencicima i svim formama Chakri.

Za Aure ti nije potrebno ma kakvo duhovno vodjstvo iliti zrelost, za to ili imas dar ili nemas. Neko rece - razlicite aure. Da, postoje razlicite i dolaze u razlicitim varijantama, ali to je jedan "kisobran" termin koji trpa sve sto se moze videti sa i oko stvari kroz percepciju u domen "AURE". Ukljucujuci i najobicnije vizuelne mahinacije usled zatamljenja ili osvetljenja nekog od predmeta ili ljudi. Percepcija se menja dugim gledanjem u jednu od tacaka, te naglim pomeranjem pogleda u stranu.

Zahvaljujuci tome, sumnjam da bilo ko ovde moze da ponudi kvalitetan i pravilan odgovor po pitanju auri jer ljudi vole da tvrde da su unikatni, mocni, jaki, najbolji i sl i da mogu da vide aure tek tako kod ljudi. A to ne mozes ni da dokazes da neko zaista vidi aure, a jos manje da ti je aura "ociscena". Mada se kroz astrologiju moze proveriti da li neko lazucka ili ne.

Nasumicno bih rekao da ljudi koji mogu da vide aure, hipoteticki gledano naravno, bi morali da imaju neki oblik sinestezije koji bi omogucio da ljude i njihove emocije dozivljavaju na kontu boja, sto u prevodu znaci ako je neko ljut da se vidi crvena boja, ako je neko bespomocan da se vidi bela, ako je neko zavistan da se vidi zuta i sl tome... valjda. :mrgreen:

Sve u svemu, sa ovom astrologijom kojom mi baratamo na forumu aure definitivno nisu fah u bilo cemu. Pozdrav!
 

Back
Top