Kako videti auru?

moguce je, stavis svoju saku na veliki beli papir, nacrtas mini mikro tackicu, rasiris saku tako da tackica stoji izmedju kaziprsta i srednjeg
piljis u tacku i polako ces oko sake videti prvo belu boju a kasnije i pravu boju svoje aure
druga tehinka je da stanes pred ogledalo i gledas sebi u glavu/oko ramena..
tim tehnikama ces vremenom videti i tudje aure

Upravo sam probao tvoj mali experiment sa papirom i tačkom. Ludilo :D
Aura mi je izuzetno jaka i bela. Nakon dužeg gledanja postane kao da si dodao malčice tirkizne, ali baš mikro, više bela.
 
Nađoh na netu neka objašnjenja:
Tirkizna - Kod snažnih istinskih iscelitelja, posvećenih lekara, ali i kod savetnika i osoba koje mogu, žele i vole da pomažu drugima. To su uglavnom ljudi koji rade za opšte dobro. Pronađena je i kod ljudi koji su prešli veliku stepenicu od siromaštva do uspeha.
Bela - Potpuna čistoća misli. Može se naći kod izrazito duhovnih ljudi, a sa verskog stanovišta bela aura okružuje anđeoska bića.

Imam jednu sliku sa mora, (gde sam brata ranom zorom terao da se penjemo na obližnju planinu). Kada smo se popeli negde na 400m nadmorske visine, fotkao me je, oko mene onako uz telo vidi se jasno inidigo-ljubičasta. E sad nisam siguran dal je aura ili zračenje od sunca. :hahaha:
 
Nađoh na netu neka objašnjenja:
Tirkizna - Kod snažnih istinskih iscelitelja, posvećenih lekara, ali i kod savetnika i osoba koje mogu, žele i vole da pomažu drugima. To su uglavnom ljudi koji rade za opšte dobro. Pronađena je i kod ljudi koji su prešli veliku stepenicu od siromaštva do uspeha.
Bela - Potpuna čistoća misli. Može se naći kod izrazito duhovnih ljudi, a sa verskog stanovišta bela aura okružuje anđeoska bića.

Imam jednu sliku sa mora, (gde sam brata ranom zorom terao da se penjemo na obližnju planinu). Kada smo se popeli negde na 400m nadmorske visine, fotkao me je, oko mene onako uz telo vidi se jasno inidigo-ljubičasta. E sad nisam siguran dal je aura ili zračenje od sunca. :hahaha:

ne znam sta je al imas valjanu auru, drug ima SIVU :sad2:
tj prirodno mu je plava, ali zbog raznih ,,blokada" se zasivela.. i kako sam ga uvela u svet meditacije, tako mu se procistila :cool:
 
Nađoh na netu neka objašnjenja:
Tirkizna - Kod snažnih istinskih iscelitelja, posvećenih lekara, ali i kod savetnika i osoba koje mogu, žele i vole da pomažu drugima. To su uglavnom ljudi koji rade za opšte dobro. Pronađena je i kod ljudi koji su prešli veliku stepenicu od siromaštva do uspeha.
Bela - Potpuna čistoća misli. Može se naći kod izrazito duhovnih ljudi, a sa verskog stanovišta bela aura okružuje anđeoska bića.

Imam jednu sliku sa mora, (gde sam brata ranom zorom terao da se penjemo na obližnju planinu). Kada smo se popeli negde na 400m nadmorske visine, fotkao me je, oko mene onako uz telo vidi se jasno inidigo-ljubičasta. E sad nisam siguran dal je aura ili zračenje od sunca. :hahaha:
ja sam na prvoj strani posala da su moja dva Učitelja imala ogromne tirkizne aure
Moja je zelena:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
диазепам, хтедох да те из захвалности додам за френда али видим да нема те опције. У сваком случају, потрудићу се да ти сутра узвратим услугу.
 
Nije čudno
Vide osnovno energesko zračenje
I ne treba očekivati odmah ogromne svetlosne obrise
Ja na primer vidim nekoliko tankih slojeva u dve tri boje
E da,ne znam da li je to pomenuto, uglavnom ima više boja u auri, a jedna je dominantna
I nije uvek ista

- - - - - - - - - -

Kako? :)

Sent from my W_C800 using Tapatalk
će ti gaaata, će ti vidi sreeeću i ljuubav, iz večeri u tajnosti;)
 
...kad se vec kitite raznobojnim oreolima ...mogu li ja dobiti pink... :flert:
tako suptilan i fini možda je već imaš

- - - - - - - - - -

Искрено, изгубио сам мало поверење и у себе и у тарот...мислим да ћу да променим статус испод ника.
lako se pokolebavaš
Sto puta sam ti rekla da svako ozbiljno bavljenje ezoterijom zahteva dugotrajan rad uz obavezne greške i padove
Ne mozeš ni od cega očekivati blistave rezultate za kratko vreme

- - - - - - - - - -

Da i meni je to cudno:think:mada brate ja vidim i tirkiznu :hahaha:
zato što si opušteniji
 
Poslednja izmena:
tako suptilan i fini možda je već imaš

- - - - - - - - - -

ah ah

lako se pokolebavaš
Sto puta sam ti rekla da svako ozbiljno bavljenje ezoterijom zahteva dugotrajan rad uz obavezne greške i padove
Ne mozeš niod cega očekivati blistave rezultate za kratko vreme

Ma blizanac ...off on..off on..off on...u svakom slucaju je to sve simpaticno
 
Poslednja izmena:

Back
Top