Otecena prostata.

Berlin007

Početnik
Poruka
18
Pozdrav svima, vec nekih godinu dana imam problem sa urinarnim traktom, pa bi mi dobro dosao savet ako je neko prosao isto..
Ovo je moj put do danas:

Simptomi su mi: cekam na prvi mlaz urina, slabija erekcija, poremecena ejakulacija (nekako jedva izlazi sperma).To su trenutni simptomi, raniji su bili jak pritisak u donjem delu stomaka, koga i sada osecam povremeno. Bol u donjem delu ledja.. sada je to na stand by-u, nemam te bolove niti jak pritisak u donjem delu stomaka.

Bio sam kod 3-4 razlicita urologa i svi imaju neku svoju dijagnozu.
Ovaj prvi urolog mi uradio uretrocistoskopiju, nalaz mi nije bas najasniji, neka upala se vidi navodno..prepisase mi neke antibiotike 15-20 dana..bilo mi bolje, medjutim vratilo mi se posle toga ubrzo. Al pajsad!! Kaze mi covek tebi to urodjen problem, cekamo da se ozenis napravis decu pa ti secnemo nesto i to ti promeni tok sperme, onda ces moci da pisas.... Ja reko fala ti prijatelju, odoh kod drugog. Inace, u spermokult tad nisu nasli nista, a bris su mi rekli da odradim sam. Kaze necu valjda ja da ti radim. Ja sad da li sam ga odradio dobro to je pitanje, uglavnom bris sterilan.
To vam je kbc Bezanijska kosa, ne idite tamo nozem da vas teraju.

Posle bio na Vma, imao sam neku vezu za tamo, oni stali gledaju me, ne pricaju nista, poslase me na razna neka ispitivanja. Ja odradim eho testisa, kaze mi taj sto je pregledao - imas upalu prostate, kesica... I celog tog trakta... Trazim ovog sto me poslao na taj eho, nije u zemlji. Pitam tu vezu sta da radim kaze - e super da nije tumor, nista idi u dom zdravlja da ti prepisu antibiotike. Ja sav srecan reko fala Bogu zavrsio sam s tim.

Odem u dom zdravlja sa tim nalazima, doktorka mi prepise neke smesne antibiotike napamet. Naravno nije pomoglo nista, ja ono vec ludim. Trazim ja njoj posle da mi vrati staru terapiju koja mi pomagala.. nece da mi da! Kaze nije to terapija za to. Posalje mr da uradim urinu kulturu. Uradim. 2x. Ne nadju nista. Odradim i privatno uk, reko ovi u drzavnom su nesposobni, medjutim ni ovi nisu nasli nista. Ali ispricao sam im celu ovu pricu, i preporucili su mi briseve na polne bolesti - mikolazma, urea i uretralni. (Iskreno, poslednji odnos mi je bio odavno, pritom zasticen, a poslednji nezasticen tipa pretprosle godine. Do sad bi dakle crko s nekom bolestinom).I
htedoh da odradim i to, medjutim..

Otisao sam kod privatnog urologa... Uradi mi covek eho abdomena i kaze imas otecenu prostatu. (Prva dva urologa su isto uradila i nisu videla)
Objasni mi sve moje tegobe, posalje na spermokulturu. Kaze imaces terapiju i ako nadjemo nesto, i ako ne nadjemo.
Naravno nisu nasli, a prepisao mi je cink i Q UROL.

Da li je neko imao iskustva sa tim lekom? Nezeljena dejstva, poboljsanja?

Nisam pametan vise, procitao sam sve o urinarnom traktu na internetu otprilike, i cini mi se da svaka dijagnoza ima iste simptome, nisam pametan vise.

Pa ako vas ne mrzi, kazite mi vi sta mislite o svemu ovome, i neki savet bar erekciju da vratim u normalu... Hvala.
 
Pozdrav svima, vec nekih godinu dana imam problem sa urinarnim traktom, pa bi mi dobro dosao savet ako je neko prosao isto..
Ovo je moj put do danas:

Simptomi su mi: cekam na prvi mlaz urina, slabija erekcija, poremecena ejakulacija (nekako jedva izlazi sperma).To su trenutni simptomi, raniji su bili jak pritisak u donjem delu stomaka, koga i sada osecam povremeno. Bol u donjem delu ledja.. sada je to na stand by-u, nemam te bolove niti jak pritisak u donjem delu stomaka.

Bio sam kod 3-4 razlicita urologa i svi imaju neku svoju dijagnozu.
Ovaj prvi urolog mi uradio uretrocistoskopiju, nalaz mi nije bas najasniji, neka upala se vidi navodno..prepisase mi neke antibiotike 15-20 dana..bilo mi bolje, medjutim vratilo mi se posle toga ubrzo. Al pajsad!! Kaze mi covek tebi to urodjen problem, cekamo da se ozenis napravis decu pa ti secnemo nesto i to ti promeni tok sperme, onda ces moci da pisas.... Ja reko fala ti prijatelju, odoh kod drugog. Inace, u spermokult tad nisu nasli nista, a bris su mi rekli da odradim sam. Kaze necu valjda ja da ti radim. Ja sad da li sam ga odradio dobro to je pitanje, uglavnom bris sterilan.
To vam je kbc Bezanijska kosa, ne idite tamo nozem da vas teraju.

Posle bio na Vma, imao sam neku vezu za tamo, oni stali gledaju me, ne pricaju nista, poslase me na razna neka ispitivanja. Ja odradim eho testisa, kaze mi taj sto je pregledao - imas upalu prostate, kesica... I celog tog trakta... Trazim ovog sto me poslao na taj eho, nije u zemlji. Pitam tu vezu sta da radim kaze - e super da nije tumor, nista idi u dom zdravlja da ti prepisu antibiotike. Ja sav srecan reko fala Bogu zavrsio sam s tim.

Odem u dom zdravlja sa tim nalazima, doktorka mi prepise neke smesne antibiotike napamet. Naravno nije pomoglo nista, ja ono vec ludim. Trazim ja njoj posle da mi vrati staru terapiju koja mi pomagala.. nece da mi da! Kaze nije to terapija za to. Posalje mr da uradim urinu kulturu. Uradim. 2x. Ne nadju nista. Odradim i privatno uk, reko ovi u drzavnom su nesposobni, medjutim ni ovi nisu nasli nista. Ali ispricao sam im celu ovu pricu, i preporucili su mi briseve na polne bolesti - mikolazma, urea i uretralni. (Iskreno, poslednji odnos mi je bio odavno, pritom zasticen, a poslednji nezasticen tipa pretprosle godine. Do sad bi dakle crko s nekom bolestinom).I
htedoh da odradim i to, medjutim..

Otisao sam kod privatnog urologa... Uradi mi covek eho abdomena i kaze imas otecenu prostatu. (Prva dva urologa su isto uradila i nisu videla)
Objasni mi sve moje tegobe, posalje na spermokulturu. Kaze imaces terapiju i ako nadjemo nesto, i ako ne nadjemo.
Naravno nisu nasli, a prepisao mi je cink i Q UROL.

Da li je neko imao iskustva sa tim lekom? Nezeljena dejstva, poboljsanja?

Nisam pametan vise, procitao sam sve o urinarnom traktu na internetu otprilike, i cini mi se da svaka dijagnoza ima iste simptome, nisam pametan vise.

Pa ako vas ne mrzi, kazite mi vi sta mislite o svemu ovome, i neki savet bar erekciju da vratim u normalu... Hvala.

dovoljno da batalis lopove,nego na pijac kod neke travarke
 
Jap, ti strucnjaci su losi tezgari, jer su ih naucili da sljiva sama pada s drveta kada sazri,
a posto su i losi strucnjaci oni ne znaju da sljiva kada padne od nje nema vajde.

Dakle, poenta je naci strucnjaka koji ne zavisi od pljacke nego od imena.
Predlazem ti da se javis privatnom urologu kome je vaznije ime, cuo sam za jednu tetu
koja je mom kolegi izlecila otecenu prostatu. Ordinacija joj je na Zvezdari i koliko znam
i privatni lekari se kunu u nju.
 
Pozdrav svima, vec nekih godinu dana imam problem sa urinarnim traktom, pa bi mi dobro dosao savet ako je neko prosao isto..
Ovo je moj put do danas:

Simptomi su mi: cekam na prvi mlaz urina, slabija erekcija, poremecena ejakulacija (nekako jedva izlazi sperma).To su trenutni simptomi, raniji su bili jak pritisak u donjem delu stomaka, koga i sada osecam povremeno. Bol u donjem delu ledja.. sada je to na stand by-u, nemam te bolove niti jak pritisak u donjem delu stomaka.

Bio sam kod 3-4 razlicita urologa i svi imaju neku svoju dijagnozu.
Ovaj prvi urolog mi uradio uretrocistoskopiju, nalaz mi nije bas najasniji, neka upala se vidi navodno..prepisase mi neke antibiotike 15-20 dana..bilo mi bolje, medjutim vratilo mi se posle toga ubrzo. Al pajsad!! Kaze mi covek tebi to urodjen problem, cekamo da se ozenis napravis decu pa ti secnemo nesto i to ti promeni tok sperme, onda ces moci da pisas.... Ja reko fala ti prijatelju, odoh kod drugog. Inace, u spermokult tad nisu nasli nista, a bris su mi rekli da odradim sam. Kaze necu valjda ja da ti radim. Ja sad da li sam ga odradio dobro to je pitanje, uglavnom bris sterilan.
To vam je kbc Bezanijska kosa, ne idite tamo nozem da vas teraju.

Posle bio na Vma, imao sam neku vezu za tamo, oni stali gledaju me, ne pricaju nista, poslase me na razna neka ispitivanja. Ja odradim eho testisa, kaze mi taj sto je pregledao - imas upalu prostate, kesica... I celog tog trakta... Trazim ovog sto me poslao na taj eho, nije u zemlji. Pitam tu vezu sta da radim kaze - e super da nije tumor, nista idi u dom zdravlja da ti prepisu antibiotike. Ja sav srecan reko fala Bogu zavrsio sam s tim.

Odem u dom zdravlja sa tim nalazima, doktorka mi prepise neke smesne antibiotike napamet. Naravno nije pomoglo nista, ja ono vec ludim. Trazim ja njoj posle da mi vrati staru terapiju koja mi pomagala.. nece da mi da! Kaze nije to terapija za to. Posalje mr da uradim urinu kulturu. Uradim. 2x. Ne nadju nista. Odradim i privatno uk, reko ovi u drzavnom su nesposobni, medjutim ni ovi nisu nasli nista. Ali ispricao sam im celu ovu pricu, i preporucili su mi briseve na polne bolesti - mikolazma, urea i uretralni. (Iskreno, poslednji odnos mi je bio odavno, pritom zasticen, a poslednji nezasticen tipa pretprosle godine. Do sad bi dakle crko s nekom bolestinom).I
htedoh da odradim i to, medjutim..

Otisao sam kod privatnog urologa... Uradi mi covek eho abdomena i kaze imas otecenu prostatu. (Prva dva urologa su isto uradila i nisu videla)
Objasni mi sve moje tegobe, posalje na spermokulturu. Kaze imaces terapiju i ako nadjemo nesto, i ako ne nadjemo.
Naravno nisu nasli, a prepisao mi je cink i Q UROL.

Da li je neko imao iskustva sa tim lekom? Nezeljena dejstva, poboljsanja?

Nisam pametan vise, procitao sam sve o urinarnom traktu na internetu otprilike, i cini mi se da svaka dijagnoza ima iste simptome, nisam pametan vise.

Pa ako vas ne mrzi, kazite mi vi sta mislite o svemu ovome, i neki savet bar erekciju da vratim u normalu... Hvala.

Da nemaš kilu u tom predelu? Da li su proveravali?
A možda je samo neki virus ili bakterija na koje si neotporan.
 
Koliko vidim ne netu, to ti je izgleda neki normalan lek na prirodnoj bazi, ne znam cega si se prestravio. Opasni lekovi su tipa proscar i sl sto uticu na hormone.
Msm nisam urolog, ali moglo bi da ti pomogne da pijes flosin ili tamsol, to piju ljudi koji imaju problem sa pritiskom, ali ti lekovi moraju da se piju mesec dana da bi dali efekat i opustaju te misice oko prostate i lakse ces da se ispisas. Trebace ti minimum 5 dana da bi primetio da se nesto pozitivno dogadja.
U pocetku ce sperma da ti ide u besiku i ispisavaces je, ali kako ti bude bilo bolje, tako ce ti se i to vratiti u normalu. Nikako da budes i sedis u hladnom, da pijes alkohol, jedes ljuto i smanji kiselo i bice ti ok. Seks umereno dok traje terapija.
Sve ovo ce ti pomoci, ako imas nebakterijski prostatitis, ali ako imas bakterije, moras piti neke atibiotike tipa ciprocinal jedno 7 dana. Cink ti je prepisao, a imas ga i u smenkama bundeve.

Sve ce ovo pasti u vodu ako imas neku urodjenu problematiku da ti taj dole trakt nije normalan.
 
Sta moras da izbacis:

- smanji sedenje
- smanji kafu
- izbaci alkohol
- izbaci ljuto
- smanji kiselo
- budi u toplom i oblaci se toplo
- ne sedaj na hladno
- gledaj da imas stolicu redovno i da bude mekana
- topli taj donji deo stomaka
- gledaj da se ne prehladjujes previse jer ce ti svaki put biti gore
- neka te boli ***** sto to imas, to ce dolaziti i odlaziti, nema leka za to.
- sve umereno

- - - - - - - - - -

Uvek mozes da budes siguran 100% da odes u privatnu kliniku i da odradis urinokulturu, spermokulturu, bris uretre, ultrazvuk testisa i prostate i rektalni pregled.
Ako analize ne pokazu bakterije, jbga imas nebakterijski prostatitis za koji nema leka, a ako ima bakterija onda moras piti lekove. Kod nebakterijskog hronicnog, pijes samo lekove koji ce da ti olaksaju simptome i boles se povuce pa se vrati.
Za sada nema leka.
 
Sta moras da izbacis:

- smanji sedenje
- smanji kafu
- izbaci alkohol
- izbaci ljuto
- smanji kiselo
- budi u toplom i oblaci se toplo
- ne sedaj na hladno
- gledaj da imas stolicu redovno i da bude mekana
- topli taj donji deo stomaka
- gledaj da se ne prehladjujes previse jer ce ti svaki put biti gore
- neka te boli ***** sto to imas, to ce dolaziti i odlaziti, nema leka za to.
- sve umereno

- - - - - - - - - -

Uvek mozes da budes siguran 100% da odes u privatnu kliniku i da odradis urinokulturu, spermokulturu, bris uretre, ultrazvuk testisa i prostate i rektalni pregled.
Ako analize ne pokazu bakterije, jbga imas nebakterijski prostatitis za koji nema leka, a ako ima bakterija onda moras piti lekove. Kod nebakterijskog hronicnog, pijes samo lekove koji ce da ti olaksaju simptome i boles se povuce pa se vrati.
Za sada nema leka.

Potpuno se slazem sa savetima.
 
Jap, ti strucnjaci su losi tezgari, jer su ih naucili da sljiva sama pada s drveta kada sazri,
a posto su i losi strucnjaci oni ne znaju da sljiva kada padne od nje nema vajde.

Dakle, poenta je naci strucnjaka koji ne zavisi od pljacke nego od imena.
Predlazem ti da se javis privatnom urologu kome je vaznije ime, cuo sam za jednu tetu
koja je mom kolegi izlecila otecenu prostatu. Ordinacija joj je na Zvezdari i koliko znam
i privatni lekari se kunu u nju.

Imas mozda tacan naziv te klinike na zvezdari?
 
Koliko vidim ne netu, to ti je izgleda neki normalan lek na prirodnoj bazi, ne znam cega si se prestravio. Opasni lekovi su tipa proscar i sl sto uticu na hormone.
Msm nisam urolog, ali moglo bi da ti pomogne da pijes flosin ili tamsol, to piju ljudi koji imaju problem sa pritiskom, ali ti lekovi moraju da se piju mesec dana da bi dali efekat i opustaju te misice oko prostate i lakse ces da se ispisas. Trebace ti minimum 5 dana da bi primetio da se nesto pozitivno dogadja.
U pocetku ce sperma da ti ide u besiku i ispisavaces je, ali kako ti bude bilo bolje, tako ce ti se i to vratiti u normalu. Nikako da budes i sedis u hladnom, da pijes alkohol, jedes ljuto i smanji kiselo i bice ti ok. Seks umereno dok traje terapija.
Sve ovo ce ti pomoci, ako imas nebakterijski prostatitis, ali ako imas bakterije, moras piti neke atibiotike tipa ciprocinal jedno 7 dana. Cink ti je prepisao, a imas ga i u smenkama bundeve.

Sve ce ovo pasti u vodu ako imas neku urodjenu problematiku da ti taj dole trakt nije normalan.

Nisam se prestravio nego da vidim cisto je l nekom pomogao ili ne. Tamsol sam pokusao da pijem par dana, ali padne mi pritisak, vrtoglavica i to.. Pa sam prestao sa tim. Ne pijem alkohol duze vreme, nisam u hladnom, uvek utopljen, ljuto ne, kiselo minimalno.

Na antibioticima sam bio raznim, najvise mi pomogli doksicilin i hemomicin kao prva terapija. A relativno skoro sam pio i ciprocinal, od njega mi takodje bilo bolje.
Medjutim kaze privatni urolog da to moze da mi pomogne ali ne i za izleci.

Nije nista urodjeno, bar ja tako mislim..valjda bi mi bilo ovako od pocetka zivota a ne od skoro.

Inace slucajno sam sinoc procitao da u Q urolu ima polena, na koji sam ja msm alergican..moracu nesto drugo najvrv.
 
Sta moras da izbacis:

- smanji sedenje
- smanji kafu
- izbaci alkohol
- izbaci ljuto
- smanji kiselo
- budi u toplom i oblaci se toplo
- ne sedaj na hladno
- gledaj da imas stolicu redovno i da bude mekana
- topli taj donji deo stomaka
- gledaj da se ne prehladjujes previse jer ce ti svaki put biti gore
- neka te boli ***** sto to imas, to ce dolaziti i odlaziti, nema leka za to.
- sve umereno

- - - - - - - - - -

Uvek mozes da budes siguran 100% da odes u privatnu kliniku i da odradis urinokulturu, spermokulturu, bris uretre, ultrazvuk testisa i prostate i rektalni pregled.
Ako analize ne pokazu bakterije, jbga imas nebakterijski prostatitis za koji nema leka, a ako ima bakterija onda moras piti lekove. Kod nebakterijskog hronicnog, pijes samo lekove koji ce da ti olaksaju simptome i boles se povuce pa se vrati.
Za sada nema leka.

Odradio sam sve osim rektalnog i sve sterilno, dakle taj nebakterijski je. ****** mater bas me zanima kako sam ga dobio..

I sta da radim za erekciju, imas li savet neki? Slabija je nego pre, evo vec dan dva ujutru nista.. :/
 
Da nemaš kilu u tom predelu? Da li su proveravali?
A možda je samo neki virus ili bakterija na koje si neotporan.

Pa nisu, vidis.. kazu otecena ti prostata.. ne znam kakve simptome ima kila?

- - - - - - - - - -

Jap, ti strucnjaci su losi tezgari, jer su ih naucili da sljiva sama pada s drveta kada sazri,
a posto su i losi strucnjaci oni ne znaju da sljiva kada padne od nje nema vajde.

Dakle, poenta je naci strucnjaka koji ne zavisi od pljacke nego od imena.
Predlazem ti da se javis privatnom urologu kome je vaznije ime, cuo sam za jednu tetu
koja je mom kolegi izlecila otecenu prostatu. Ordinacija joj je na Zvezdari i koliko znam
i privatni lekari se kunu u nju.

Imas li ime te klinike? Ili doktorke?
 
Koliko vidim ne netu, to ti je izgleda neki normalan lek na prirodnoj bazi, ne znam cega si se prestravio. Opasni lekovi su tipa proscar i sl sto uticu na hormone.
Msm nisam urolog, ali moglo bi da ti pomogne da pijes flosin ili tamsol, to piju ljudi koji imaju problem sa pritiskom, ali ti lekovi moraju da se piju mesec dana da bi dali efekat i opustaju te misice oko prostate i lakse ces da se ispisas. Trebace ti minimum 5 dana da bi primetio da se nesto pozitivno dogadja.
U pocetku ce sperma da ti ide u besiku i ispisavaces je, ali kako ti bude bilo bolje, tako ce ti se i to vratiti u normalu. Nikako da budes i sedis u hladnom, da pijes alkohol, jedes ljuto i smanji kiselo i bice ti ok. Seks umereno dok traje terapija.
Sve ovo ce ti pomoci, ako imas nebakterijski prostatitis, ali ako imas bakterije, moras piti neke atibiotike tipa ciprocinal jedno 7 dana. Cink ti je prepisao, a imas ga i u smenkama bundeve.

Sve ce ovo pasti u vodu ako imas neku urodjenu problematiku da ti taj dole trakt nije normalan.

Nisam prestravljen, od lekova ako i crknes manje je bolno nego ona cistoskopija... Tamo oci ispadaju...

Nego me zanima cisto da l je pomogao nekom taj lek. Medjutim, po svemu sudeci necu ga piti jer sam alergican na polen, koga ima u tom leku.

Dalje, Tamsol sam pokusao da pijem par dana i od njega mi padao pritisak, pa sam prestao. Alkohol ne pijem vec neko vreme, ljuto ne, kiselo minimalno bas.. Odnose zbog ovoga sam izbegavao dugo jer su mi doktori branili, pa reko da ne zarazim neku devojku bezveze.

Pio sam razne antibiotike, prvobitno Doksicilin i Hemomicin nekih 20 dana i os toga mi bilo super, medjutim nije me izlecilo.
Kasnije kad se pogorsalo, pio sam Ciprocinal pa mi bilo bolje od njega.

Mislim da nije urodjeno, jer u tom slucaju bih od pocetka zivota imao ove probleme, a ne od relativno skoro.

- - - - - - - - - -

Sta moras da izbacis:

- smanji sedenje
- smanji kafu
- izbaci alkohol
- izbaci ljuto
- smanji kiselo
- budi u toplom i oblaci se toplo
- ne sedaj na hladno
- gledaj da imas stolicu redovno i da bude mekana
- topli taj donji deo stomaka
- gledaj da se ne prehladjujes previse jer ce ti svaki put biti gore
- neka te boli ***** sto to imas, to ce dolaziti i odlaziti, nema leka za to.
- sve umereno

- - - - - - - - - -

Uvek mozes da budes siguran 100% da odes u privatnu kliniku i da odradis urinokulturu, spermokulturu, bris uretre, ultrazvuk testisa i prostate i rektalni pregled.
Ako analize ne pokazu bakterije, jbga imas nebakterijski prostatitis za koji nema leka, a ako ima bakterija onda moras piti lekove. Kod nebakterijskog hronicnog, pijes samo lekove koji ce da ti olaksaju simptome i boles se povuce pa se vrati.
Za sada nema leka.

Odradjen i urin i uk i spermokul i bris i uretrociskopija, i sta god oces vec.. imam papirologiju kao da sam po sudovima isao..

Sve sterilo. Jedino mi cistoskop nije jasno, ne pise konkretno de problem. Uglavnom prepisase mi antibiotike, valjda sumnjali na upalu... Koja izgleda ne mora biti izazvana bakterijom.

Ali kako je doslo do tog prostatitisa, ne kapiram? Nije od odnosa, nije od bakterija....pa nije valjda od dobrote ****** zivot...
 
Imas brt nebakterijski prostatitis koji od pocetka moze da ima hronican oblik. Nema realnog uzrocnika bolesti, ali je jednostavno imas i zbog toga nema ni nekog leka jar ispada da nisi ni bolestan, vec imas samo te tegobe kao npr da se teze izmokravas i da moras da cekas na mlaz, nekad te mozda pecka kad mokris iako nemas nikakvu bakteriju.
Onda ti prepisu nesto tipa tamsola za lakse ispisavanje i kad se prostata smiri, ti onda nastavis normalno da zivis i ne pijes lekove. Cim se opet malo prehladis, ono ti se opet vrati. Mozda ti je posao problem, mozda radis negde u hladnom ili radis neki posao gde se premnogo sedi.
Sedenje ne prija prostati jer je prokrvljuje previse i onda se upali.
 
Imas brt nebakterijski prostatitis koji od pocetka moze da ima hronican oblik. Nema realnog uzrocnika bolesti, ali je jednostavno imas i zbog toga nema ni nekog leka jar ispada da nisi ni bolestan, vec imas samo te tegobe kao npr da se teze izmokravas i da moras da cekas na mlaz, nekad te mozda pecka kad mokris iako nemas nikakvu bakteriju.
Onda ti prepisu nesto tipa tamsola za lakse ispisavanje i kad se prostata smiri, ti onda nastavis normalno da zivis i ne pijes lekove. Cim se opet malo prehladis, ono ti se opet vrati. Mozda ti je posao problem, mozda radis negde u hladnom ili radis neki posao gde se premnogo sedi.
Sedenje ne prija prostati jer je prokrvljuje previse i onda se upali.

Znas kako, ja imam 20 godina.. posao mi jeste takav da sedim ceo dan u jednom mestu, ali su tegobe krenule jos pre posla.
Ali ono sto me je ubilo je vrv sto sam pajsad
Zavrsavao dve srednje skole paralelno, sto znaci sedeo sam ceo dan

Je l moguce to tako da mi obrazovanje unistilo zivot ????????????
 
Odradio sam sve osim rektalnog i sve sterilno, dakle taj nebakterijski je. ****** mater bas me zanima kako sam ga dobio..

I sta da radim za erekciju, imas li savet neki? Slabija je nego pre, evo vec dan dva ujutru nista.. :/

Dobio si ga zahvaljujući hiljadama orgazama...zloupotrebio si prostatu....:)
Terapija : minimum godinu dana stroge seksualne apstinencije i zlostavljanja endokrinih organa...i mozda vidis mali pomak...

- - - - - - - - - -

: dr Shime :
 
Dijagnoza: NESPECIFIČNI PROSTATITIS.

Autoimuno obolenje, koje nastaje redukcijom Testosterona u DHT.

DHT generiše enzim alfa 5 reduktaza, koje najviše ima u žlezdanom tkivu prostate.

Inflamacija se javlja u najnedostupnijem delu , u sred KAPSULE, u koju ne mogu prodreti antibiotici ?

Treći, peti, desti urolog, svi vas gledaju belo i rutinski vas obrađuju.

A vas hvata panika, beznađe i verovatno depresija.

Sve sam to već prošao, pre 30 godina ?

- Nisi prostatitis dobio zbog preteranog sexa ili masturbacije.
- Lekovi koji opuštaju glatku muskulaturu ti neće rešiti prostatitis, samo ga maskiraju.
- Kada ti raznorazni "savetnici" nude raznorazne suplemente, proveri imaju li antiinflamatorno i antiandrogeno dejstvo ?
- Šećerne vodice , vitaminčići, polen, cink i td i td, teško da će ti pomoći.
 
Poslednja izmena:

Back
Top