На данашњи дан је убијен Слободан Милошевић! Ко га је убио и ЗАШТО?

Да ли је бивши председник Србије Слободан Милошевић убијен у Хагу?

  • Јесте

  • Није


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
20.103
Из књиге Холанђанина Робина де Рајтера: "КО је убио Слободана Милошевића и зашто?"



Милошевић је прво успаван па убијен смртоносном дозом анестетика


_104512216_gettyimages-57059502.jpg

Званична верзија коју заговара Трибунал гласи: Слободан Милошевић умро је услед престанка рада срца у ноћи између 10. и 11. марта у својој ћелији. Према наводима истраге, Милошевићево срце стало је зато што се он није придржавао прописане лекарске терапије, него је прибегавао самоиницијативном узимању лекова. Према тврдњама затворских власти, Милошевић је дуже времена узимао „рифампицин“, антибиотик који се користи при лечењу лепре. „Рифампицин“ у потпуности неутралише дејство лекова за регулацију крвног притиска, па би то значило да је Милошевић сам себе дуго и систематски убијао.

Међутим, оно што је истрага пропустила да објави јесте да су у фебруару 2006. године, када је узорак Милошевићеве крви послат на анализу, токсиколози утврдили присуство „рифампицина“ и да су надлежни у Трибуналу читавих петнаест дана пре смрти Слободана Милошевића знали да му је здравље озбиљно угрожено. Холандски токсиколог Доналд Угес тада је изјавио:

- Тачно је да сам две недеље пре смрти Милошевића добио његову крв на анализу и утврдио присуство „рифампицина“ (петак 24. фебруара 2006. године). Три дана касније (понедељак 27. фебруар 2006. године), значи две недеље пре смрти Милошевића, обавестио сам затворске власти о чињеницама које сам утврдио – тврди Угес, што потврђује сумњу дела јавности у званичну верзију Милошевићеве смрти.

Више од недељу дана пре Милошевићеве смрти затворске власти су знале да се Милошевић или сам трује, или га неко трује. У оба случаја њихова је дужност била да га заштите. Зашто то није урађено у случају Милошевића?

Ствар се за Хашки трибунал компликује још више ако се погледа токсиколошко супервештачење Института за судску медицину Универзитета у Бону.
Ово вештачење је у Милошевићевом урину открило присуство још једног лека, „дроперидола“. ( )

Овај лек је јако средство за смирење, а америчка Федерална агенција за лекове и храну (ФДА) издала је најоштрије упозорење о штетности његове примене код срчаних болесника. У документу ове агенције пише да доза „дроперидола“ већа од 25 милиграма код срчаних болесника врло често изазива тзв. фаталну срчану аритмију, односно престанак рада срца.

Милошевић је дуги низ година боловао баш од хипертрофије леве срчане коморе, повишеног крвног притиска и срчане аритмије. Дакле, да је он којим случајем попио више од 25 милиграма „дроперидола“, исход би био фаталан. Ипак, остаје питање откуд трагови овог лека у његовој крви?

На питање да ли је Милошевић могао самоиницијативно да узме овај лек, Угес категорично тврди:

- То је немогуће. Начин примене тог лека знају само изузетно стручне особе, лекари или фармацеути, а Милошевић није био ни једно ни друго – објаснио је холандски токсиколог.

*************************​


Да се подсетимо, ово су неке од последњих Милошевићевих речи, које је он изговорио пред светском јавношђу и скренуо пажњу да се нешто опасно, у вези са његовим здрављем, спрема:

"За пет година у затору нисам узео ни један антибиотик, нисам имао ни једну инфекцију осим једног грипа, па ипак у лекарском извештају од 12. Јануара 2006. (који је добио два месеца касније) стоји да су ми у крви пронађени лекови који се користе против туберкулозе и лепре – рифампицин."

*************************​


Испред су цитати из књиге Холанђанина Робина де Рајтер: "КО је убио Слободана Милошевића и зашто?

https://www.vesti.rs/Vesti/Ko-je-ubio-Slobodana-Milosevica-i-zasto.html


Раније сам о тој књизи имала тему ОВДЕ. Али сада не бих о тој књизи, него о годишњици УБИСТВА у Хагу бившег председника Србије, Слободана Милошевића. Да ли ће напокон неко одговарати (и у Хагу и у Србији) за овај монструозни злочин:?:


МНОГИ нису били ни свесни (а НЕКИ још увек нису) каквог је Србија имала председника. Као такав, СМЕТАО је највише глобалистима! Морали су га "склонити", али НАЖАЛОСТ помогли су им и неки Срби.:(

ДА ли сада сви због тога испаштамо:?:
 
Наравно да су убили покојног председника , они ће одговарати пред судом истине и историје и већ је записано ..тачно , убили га јесу али он их је и мртав победио
 
Наравно да су убили покојног председника , они ће одговарати пред судом истине и историје и већ је записано ..тачно , убили га јесу али он их је и мртав победио

Bukvalno ništa od toga nije tačno.

On je pravnosnažno okrivljen, i tamo je podigao ruku na sebe.
 
Наравно да су убили покојног председника , они ће одговарати пред судом истине и историје и већ је записано ..тачно , убили га јесу али он их је и мртав победио

On ih jeste razbio...
attachment.php


Ali mu je kolateralna steta bila cela Srbija i srpski narod. Ako je to zasto treba ja da mu se :worth: , radje cu da se :bum: :bum: :bum:

Tu njegovu "pobedu" u Hagu ce placati znojem, krvlju i mesom generacije i generacije Srba, kako u Srbiji, tako van Srbije (dijaseri). Balkanski kasapini ("decko koji obecava", Tudzman i IzmeT-Begovic) su odneli nacionalne pobede, po krvavu cenu unistenih privreda, ojadjenih, pretvorenih u stado goveda, razbijenih naroda i narodnosti...

Ja bih se pre zapitao: koliko je ljudi ubio i ojadio Slobodan Milosevic, i zasto (za koje i kakve ciljeve)? :dash:

_nobody_
 
Убијен је .али је победио , победио је самим тим што је пробудио и сазидао темеље за нову Русију .Покојни председник је уистину човек који је имао кључну улогу и у обликовању председника Путина ... Историја ће га памтити као савременог Цара Лазара против новог светског поретка и империјализма ..Хвала му што нас није оставио саме , хвала му што је сазидао Путина
 
Део текста који је аутор књиге навео, а тиче се догађаја који су претходили изручењу Милошевића хашком Трибуналу:

"Милошевић је у интервјуу за Београдски форум, који је одржан марта 2001, рекао следеће
- “Ја сам се повукао после државног удара 5. октобра. То нисам морао да урадим, али смо ми, чланови владе, размотрили ситуацију и дошли до закључка да су иностране силе припремиле акције којима ће испровоцирати и заплашити народ. Желели су да изазову грађански рат који би послужио као оправдање за интервенвију. Сматрали смо да је најбоље да се повучемо и предамо власт петој колони. Планирали смо политички противнапад. Зато сам дао оставку. То је Американце много изненадило. Рекли су ми да је Мадлен Олбрајт 6. октобра телефонирала Стиву Ерленгеру из Њујорк тајмса да провери да ли је истина да сам дао оставку. Једноставно није могла да верује. Пореметили смо им планове.”

За ово испред, многи грађани из Србије нису сигурно знали. Говорило се за Милошевића да је он ХТЕО да изведе тенкове на народ, па како су га сви издали, али нема логике да је тако, (увек сам то на нашим дискусијама тврдила) па ваљда је постојао један човек (ако не и више) који је могао да са сасвим пристојне даљине побије пола оног народа који се налазио испред Скупштине, да је то Милошевић хтео, али МИЛОШЕВИЋ НИЈЕ ЖЕЛЕО ДА ПАДНЕ КРВ НАРОДА, НИ ПОЛИЦИЈЕ, НИ ВОЈСКЕ!!!

Ето и ово је један, поред многих других, разлога, због чега Мадлен Олбрајт МРЗИ Србе. Она се нама све време свети, јер је неколико пута изиграна!
 
On ih jeste razbio...
attachment.php


Ali mu je kolateralna steta bila cela Srbija i srpski narod. Ako je to zasto treba ja da mu se :worth: , radje cu da se :bum: :bum: :bum:

Tu njegovu "pobedu" u Hagu ce placati znojem, krvlju i mesom generacije i generacije Srba, kako u Srbiji, tako van Srbije (dijaseri). Balkanski kasapini ("decko koji obecava", Tudzman i IzmeT-Begovic) su odneli nacionalne pobede, po krvavu cenu unistenih privreda, ojadjenih, pretvorenih u stado goveda, razbijenih naroda i narodnosti...

Ja bih se pre zapitao: koliko je ljudi ubio i ojadio Slobodan Milosevic, i zasto (za koje i kakve ciljeve)? :dash:

_nobody_

100 godina se necemo oporaviti

da je srece da smo mogli da mu sudimo ovde

ali ni sudstvo nece jos dugo suditi kako treba politicarima
 
Христос са Балкана , праведник продан и издан од стране Јуде за ко зна колико милиона ..Покојни председник је победио , то морате да знате ..Он је убијен али је васкрсао Путин и Русија и они наставаљу да се обре са истим оним олошима са којима се борио покојни председник .

- - - - - - - - - -

100 godina se necemo oporaviti da je srece da smo mogli da mu sudimo ovde ali ni sudstvo nece jos dugo suditi kako treba politicarima
мртав човек вас је победио ..коме да ви судуте , историја ће судити вама и свим оним који су рушили државу и вршили државни удар 5 октобра ..у ствари , већ је пресуђено ..изгубили сте .
 
Bukvalno ništa od toga nije tačno.

On je pravnosnažno okrivljen, i tamo je podigao ruku na sebe.




"pravnosnažno".... :hehe::zcepanje:


"podigao ruku na sebe" .....Ма јес` како да не и то у тренутку када је требао пред светску јавност (путем преноса из хашког Трибунала) да изведе најбоље своје сведоке, КОЈИ БИ покопали све тачке оптужнице! УБИСТВОМ су га спречили у томе!!!
 
Слобохудин је, у духу Абу Хамзе ал-Исламија, потчињен Алаховој вољи извршио самоубиство одбијајући да узме прописане лекове.

Србски Муџахиди настављају са отпором против надирућег Крсташког Зулума са Запада.

Алаху екбер, браћо Срботурци!
 
  • Podržavam
Reactions: o.O
Naravno da je ubijen. Da je umesto njega na čelu Srbije bio Vuk Drašković, Đinđić ili neki drugi srpski najamnik ubica iz tog vremena Srbija bi bila po volji kauboja i europskih satelita - krug dvojke.

Zato, slava gospodinu ili drugu Miloševiću.

Da, ne bi uopšte bilo ratova '90-ih, da je taj osnivač SNS Milošević bio u opoziciji.

Ali to ne znači da njegovo samoubistvo ima opravdanje
 
Вечна слава председнику Милошевићу, а домаћи олош који га је изручио хашком трибуналу, на челу са неопеваним ђубретом ђинђићем, гореће у паклу.
 
Вечна слава председнику Милошевићу, а домаћи олош који га је изручио хашком трибуналу, на челу са неопеваним ђубретом ђинђићем, гореће у паклу.
Ne.

Otac Joilo je bio jasan, kad je rekao da samoubistvo predstavlja greh.

Zato je Vaš neuvaženi lider Cobe pogrešio u podizanju ruke na sebe.
 
Крајем августа 2004 у затвору у Схејвенингу, за време вечере, догодило се нешто веома необично: наиме, затворско особље јако се узнемирило када је Милошевићев оброк добио неко други. На суђењу, 1.септембра 2004, Милошевић је споменуо овај инцидент.

....имајте на уму да користим лекове које су ми ваши доктори, ваши сарадници, преписали. Ја нисам сасвим сигуран шта се овде дешава, али могу да позовем комплетно затворско особље да посведочи шта се десило када ми је донет оброк намењен особи која седи на супротној страни пролаза. Дигла се права узбуна да добијем храну која је баш мени намењена иако су сви оброци, наизглед, исти. Нисам око тога правио проблем. Нисам знао шта се дешава. Међутим, будите тако љубазни и запишите да су доктори три године за редом изјављивали да сам здрав, а да сада - после овог инцидента - ти исти доктори одједном изјављују да више нисам здрав. Ја имам одређене претпоставке, те претпоставке могу бити оправдане или не, али за њих постоје јаки докази.


Затим су судије ућуткале Слободана Милошевића тако што су му искључили микрофон. Никада се није повела истрага поводом овог алармирајућег случаја!
 
Ne verujem da je ubijen ali i da jeste bas me briga to je najmanje sto je zasluzio. Covek koji je napakostio Srbiji vise nego Hitler. Ne samo sto je navukao bombardovanje i radijaciju nego je i politicki trajno smestio Srbiju u anti-americki tabor sto nas i danas kosta.

Olos!

Da se razumemo, ne verujem da je bio CIA placenik, ali je kao i vecina nasih debila radio srcem, dakle nije namerno to uradio nego zato sto je glup kao krac. Tako i ovi nasi forunski heroji, sve heroj do heroja a u stvari necivilizovane samoubice.
 
Модерна инквизиција, а данас сасвим сигурно можемо рећи и цивилизацијско ругло са почетка овог вијека, МКСЈ у Ден Хагу, а како је и обавезно код таквих скарадних институција, основан је са једином сврхом моделирања "зваичне" интерпретације те ближе прошлости по једној жељеној матрици. Ту је мантра како је циљ правда и кажњавање криваца, прича за наивне.

Колико су били успјешни у том свом задатку, они најбоље знају, но чињеница је да процес против Милошевића није ишао по жељама. Дефинитивно. Прије се може рећи да се претворио (за њих) у катастрофу.
Опет, када је Милошевић у питању, лично сам јако критичан према многим стварима које је чинио, и о томе су написани томови књига, и текстова, нема ко се није бавио Слобом, углавном наручена мишљења уз понеки покушај бољег сагледавања тог времена. Но његова прича како је 28.06.2001. изручен хашком казамату је без мрље, и ту у том рату против те инквизиције дошао је на своје, не само што је разголио бројне лажи, матрицу поимања силника, него је и обесмислио оптужницу и све више су се разотркивале "нептијатне" чињенице по саме послодавце тог суда у Ден Хагу. То се ипак није смјело дозволити.

Догодило се доста чудних ствари тих дана. Милан Бабић (важан јер је 02.08.1995.потписао фамозни план З-4 и који и данас не баш интелигентни људи протурају као изговпр злочиначкој акцији "Олуја") је 2004-е у Хагу "изрецитовао" благо речено чудно покајничко признање. Није никад саопштено у коју земљу је упућен на издржавање казне ('??'), у Шевенинген се враћа 2006. да би свједочио на суђењу Милану Мартићу.
05.03.2006. нађен је мртав у својој ћелији (значи у вријеме када је доведен да би свједочио на суђењу Милану Мартићу). Наводно самоубиство. Но православни свештеник је ипак обавио счужбу. Како ако је суицид?
Само шест дана након тога, 11.03.2006. у ћелији хашког казамата је нађен мртав Слободан Милошевић. Имамо званичну верзију смрти, која наравно нема везе са правом истином.

Неки ће рећи, све је то коинциденција. Када су играчи тог калибра у питању, само наиван човјек вјерује у коинциденције.

Да, Слободан Милошевић је убијен, из више него очигледних разлога.
 
Можда ово нисте знали. :think:

Трибунал је био у великој неприлици, а ситуација се само још погоршала када је Милошевић, најзад, стигао на ред да почне са својом одбраном.Намеравао је да позове важне сведоке који би Карли дел Понте могли да задају и те какве бриге; поготову ако се узме у обзир чињеница да су њени сведоци давали већином лажне изјаве. Хашки Трибунал гледао је са зебњом како се тај тренутак приближава.

Ситуација је постала заиста изузетно напета када је крајем фебруара 2006 Слободан Милошевић најавио да ће за сведока позвати Била Клинтона. На тај начин намеравао је да коначно јасно и дефинитивно докаже да су Сједињене Државе водиле илегални рат против Југославије и свесно бомбардовале цивилне циљеве. То су злочини против човечанства! Та намера није само за НАТО била неприхватљива, већ и за Трибунал: потпуно би га разорила!
 

Back
Top