На данашњи дан је убијен Слободан Милошевић! Ко га је убио и ЗАШТО?

Да ли је бивши председник Србије Слободан Милошевић убијен у Хагу?

  • Јесте

  • Није


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Boli vas prekoDrince uvo sto je Milosevic sahranjen ko pseto u dvoristu ...

- - - - - - - - - -

Da je Miloševic bio kasapin, pobio bi ovde malignu polovinu ( čitaj, libtardi). Meni bi bila čast da se odazovem takvom zadatku. Posle toga bi mi bilo žao.
Šalim se, ne bi. Otišao bi na burek kod Petrovica.
Pozdrav za jaguara.

Pogledajte prilog 537433

Uf odraz krize ...

Tito pusio one debele a Milosevic ove tanke sa filterom :lol:
 
Boli vas prekoDrince uvo sto je Milosevic sahranjen ko pseto u dvoristu ...

Па ко га је сахранио, јесам ја прекодринац или његова секташка породица?
Твој жал за Слобом је патетичан...
 
:lol: Dosta vise sa tim glupostima. tj. glupim poredjenjima i "skandaloznim".

Osim ove prve recenice naravno.

- - - - - - - - - -



Da, zacudjujuce lako se predao.

- - - - - - - - - -



Ma da svi mi imamo iluziju, samo ti "znas znanje".

Auuu, sve sami "elitisti" na ovom forumu, nisam znala da vas ima toliko. :lol:
Gde li nicete, sta li mislite cemu li se nadate...:lol::mazipsa:

Kaд оснатеш без аргумената тему сведеш на лични ниво.
Битно да теби није досадно,...
 

Al bio je drzavnik i govornik...

A lepo je ovo izjavio!

Чуј о "ИЗДАЈИ" Крајине прича Слобо...*ебо ме свако ако ви Слобини пиЈонири немате неки тешки неизлечиви еррор у глави.
 
Не знаш ти ништа.

- - - - - - - - - -


Покушао је исто, што је покушао и Путин.
Он није успео, Путин јесте.
Русија је мало већа и мало јача...:lol:
Поражавајуће мало људи увиђа ту чињеницу.

ne precenjuj se druze roki, znas da to nikad ne izadje na dobro...
 
Чуј о "ИЗДАЈИ" Крајине прича Слобо...*ебо ме свако ако ви Слобини пиЈонири немате неки тешки неизлечиви еррор у глави.

Ako ces o gresci u glavi onda pogledaj ko to od vas tamo podrzava MIle ronhila ... lik je sljam na kvadrat.

Kako je pevao onda a kako sada i koliki je licemer to ..

Ko ga doveo itd ... oh
 
.

Горива је било колико хоћеш, а као и данас, возио је ко има лову.

Печати и бонови за гориво су били за фирме.


.

bilo je, cena od 3 do 5 maraka...plata od 2 do 5 maraka..ako ti zakasni plata....jedan dan...onda ništa od plate....a vozili su drugovi, na položajima
 
Ako ces o gresci u glavi onda pogledaj ko to od vas tamo podrzava MIle ronhila ... lik je sljam na kvadrat.

Kako je pevao onda a kako sada i koliki je licemer to ..

Ko ga doveo itd ... oh

Какве то сад везе има?Имали смо ми и Караџу, Плавшићку и Поплашеног и свашта нешто.То и даље не правда чињеницу да је Слобо уклети комуниста југословен.Такве треба одстранити из ткива здраве Србије што пре.
Док је Вулина и Дачића није се ништа промјенило после Слобе вјеруј ми, само ти то не видиш јер си слијеп код очију.
 
Poslednja izmena:
Какве то сад везе има?Имали смо ми и Караџу, Плавшићку и Поплашеног и свашта нешто.То и даље не правда чињеницу да је Слобо уклети комуниста југословен.Такве треба одстранити из ткива здраве Србије што пре.
Док је Вилина и Дачића није се ништа промјенило после Слобе вјеруј ми, само ти то не видиш јер си слијеп код очију.

:lol: suludo je porediti Milosevica sa Vulinom i Daicem ... pa oni su barem 3x liberalniji od pokojnog Milosevica , pogledaj njihovo "levo" delovanje .. ili bolje receno kako to i nisu levicari niti imaju veze sa levicom.

I nemoj misliti da da sam ja neki fan Milosevica ...

Bolje nismo dobili ... niti videli , to je problem.
 
Poslednja izmena:
:lol: suludo je porediti Milosevica sa Vulinom i Daicem ... pa oni su barem 3x liberalniji od pokojnog Milosevica , pogledaj njihovo "levo" delovanje .. ili bolje receno kako to i nisu levicari niti imaju veze sa levicom.

I nemoj misliti da da sam ja neki fan Milosevica ...

Bolje nismo dobili ... niti videli , to je problem.

Вулин и Дачић су пандам Додика, иста прича.Прилагодили се ситуацији а у глави комуњаре и даље...
 
54800232_2325291317482476_7567334360932679680_n.jpg
 
Kaд оснатеш без аргумената тему сведеш на лични ниво.
Битно да теби није досадно,...

Pa nije ni bio argument s tvoje strane vec samo misljenje i to prilicno neutemeljeno.

Odgovorila sam na to da je ipak izuzetak a ne pravilo, nisi prihvatio.

Ne mozete da svoja licna misljenja i fantazije provlacite kao neke argumente, jer nije tako, nije pravilo. Temu ste na "licni nivo" sveli vi, zbog vaseg mislejnja koje zelite da bude opste prihvaceno, a ne ja.

Uostalom, sama ova tvoja sujeta i gde nema uvrede niti takve namere govori o tvojoj tendenciji ka nametanju misljenja i tamo gde ono ne prolazi, uvredis se.

E pa, necemo tako, bez argumenata, a posle kad nam se ne svidja odgovor da kukamo "svodis temu na licno".
 
Kad masa dovede drugove na vlast, onda se "dogodio narod".
Kad masa zbaci drugove s vlasti, to je "rulja".
Samoupravna dijalektika, dosledno kao i uvek

+

Какве то сад везе има?Имали смо ми и Караџу, Плавшићку и Поплашеног и свашта нешто.То и даље не правда чињеницу да је Слобо уклети комуниста југословен.Такве треба одстранити из ткива здраве Србије што пре.
Док је Вулина и Дачића није се ништа промјенило после Слобе вјеруј ми, само ти то не видиш јер си слијеп код очију.


.....................................................................​

Лепо, лепо, нема шта, када модератори воде коло у троловању теме. Уместо да усмеравају дискусију, а тема се зове:

"На данашњи дан је убијен Слободан Милошевић! Ко га је убио и ЗАШТО?"
,

чини ми се да неки модератори (попут вас двојице) намерно ово раде...ИЛИ не знају како се уређује форум:think:. Хајд` да погодим шта је у питању:mrgreen:
 

Back
Top