5.1 Sistem do 60-tak Eur-a

Gryphon:
Za te pare ja bih ti preporuci neku srednju marku u toj oblasti. Imas u Computer dreamu Genius 5.1 u drvetu za 5400din. To ti je super opcija po meni. Nemoj da kupujes Altec, Logitech ili Creativ.
Pazi svi zvucnici su ti u drvetu ;)
Jedino sto neki imaju spoljasnje maske od plastike.
Ljudi obicno ne znaju da je bitna i tezina satelita. Uzimao sam neke stelite u ruku ko perce . Zato sam mu i preporucio one koje sam i sam kupio jer su bas teski.
Inaceslzem se sa tobom ali od geniusa po mom misljenju najbolji je SW 5.1 home theateher ili home theather deluxe ali oni su preko 100€ ali po mom misljenju najbolje resenje (imao sam prilike i licno da ih vidim) i kadskupim lovi jednog dana njih uzimam 100%
http://www.itsvet.com/Genius/pr-comp_tehn_speakers-producer-41
 
Ma koga zanima komp. zvucnici...
Udji u prodavnicu bele tehnike i vidi najvece koje mozes platiti, zvuk ce ti biti malko losiji od komp. zvucnika, ali u novu zvucnu nece, a sto se tice buke... NE UZIMAJ KOMPJUTERSKE ZVUCNIKE !!!
 
За 60€ ти је боље да узмеш неки одличан 2.1 систем, али како хоћеш....
Иначе ја од маја користим Altec Lansing vs3151r и не да сам задовољан него сам презадовољан. Јесте да су негде око 95€ (иначе им је цена пала за 1€ од када сам их узео :) ), али су стварно одлични. Не знам због чега су људи толико против звучника а комп, али мени ови лепо ферцерају, а ја још и немам неста у доби да стрпам неку огромну линију! Наравно уз ове звучнике мора ићи и звучна од минимум 30€, што далеко премашује твој буџет.... Ма најбоље ти је да узмеш неки 2.1 kao ATP 3 за које сам чуо смао речи хвале (мада их нисам лично тестирао.
 

Back
Top