Zasto Srbi ne vole Vucica?

какви црни закони и вучић...не спроводи он никакве законе.

Sprovodi zakon dzungle,ko otme-oteo je...

Zasto su Srbi (bolje reci Srbijanci), od nekada hrabrog i slobodarskog naroda, postali patoloski perverzni mazohisti
koji uzivaju da im neprijatelji i izdajnici vladaju?


A mozda je sve to zbog sendvica.

SRBI!!!
Srbijanci postoje samo u glavama preko Drine.
U Srbiji zive SRBI.I ostale nacije naravno.
 
Vucic sprovodi zakon jaceg.

Slutim da se ovo sa njim nece dobro zavrsiti. Na primer kad ga poredim sa Zlobicom i on je bio dodijao masi, ali ipak nije bio tako odvratan ljudima. Ma koliko to smesno zvucalo Zlobica je imao nekog stila i sarma i neko drzavnicko drzanje, sad kakav je bio drzavnik znamo. Nije se taudio da iritira masu.

Sa druge strane Vucic je kao neki psiho troll koji, ja ne znam, uziva vlada kad mu j. kevu ili kad vidi kako masa pizdi na njega. Zato mislim da ga treba ismevati, jer ti kad njega kritikujes on uziva. Da sad izadje nas milion on bi uzivao u nasem besu i ogorcenosti jer covek je prosto bolestan. Zato sta god on kaze to treba samo ismevati jer ce ga to mentalno rasturiti, zato sto kad ga ismevas on vise ne moze da se svadja i nastavlja sa tobom, a demoliran je i lisen naslade da uziva u nasem besu.
 
Vucic sprovodi zakon jaceg.

Slutim da se ovo sa njim nece dobro zavrsiti. Na primer kad ga poredim sa Zlobicom i on je bio dodijao masi, ali ipak nije bio tako odvratan ljudima. Ma koliko to smesno zvucalo Zlobica je imao nekog stila i sarma i neko drzavnicko drzanje, sad kakav je bio drzavnik znamo. Nije se taudio da iritira masu.

Sa druge strane Vucic je kao neki psiho troll koji, ja ne znam, uziva vlada kad mu j. kevu ili kad vidi kako masa pizdi na njega. Zato mislim da ga treba ismevati, jer ti kad njega kritikujes on uziva. Da sad izadje nas milion on bi uzivao u nasem besu i ogorcenosti jer covek je prosto bolestan. Zato sta god on kaze to treba samo ismevati jer ce ga to mentalno rasturiti, zato sto kad ga ismevas on vise ne moze da se svadja i nastavlja sa tobom, a demoliran je i lisen naslade da uziva u nasem besu.

Problem je u kolicini sendvicara koji ga podrzavaju,pa vidis i ovde na forumu kako zdusno rade i napadaju sve koji misle drugacije...
NJega treba ignorisati,takve psihopate kad vide da nemaju nikakvu paznju polude.
Ali Srbija nema vise vremena da ignorise i ceka da ovaj obuce kosulju sa vezivanjem na ledjima,dovedeni smo na ivicu ponora.
 
Brka je legenda ja ga cesto slusam u pozadini dok perem sudove i zabavljam se. Bolji je od Kesica.
Treba da si nabaviš Makinu za suđe

To je samo 500 ekija



Što se tiče poglavnika SRS, problem je što društvo bolesno.

Znači imate osobu koja je pravnosnažno optužena Krivim za zločine protiv čovečanstva, i onda milioni glasaju za njegovu stranku bez bedža.

Bolesno? Ou jea.
 
Да, ми му дођосмо као црна рупа на тепиху, што рече бивши председник Тома. Дефинитивно овде никада неће бити боље, а Додик, Вучић и њему слични ће да наставе да тамбурају на причу о угрожености и вечно ће владати.
 
Koliko smo do sada magnetnih rezonanci mogli da kupimo? Ministar Lončar i RTS Teleton
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar juče je, gostujući na RTS-u, pozvao građane da učestvuju u RTS Teletonu i da pomognu da se prikupi novac za kupovinu novog aparata za magnetnu rezonancu u Kliničkom centru Srbije.:dash:
Zlatibor-loncar-560x416.jpg

Što se tiče samog aparata za magnetnu rezonancu, još uvek nije poznato koliko će koštati budući da cena zavisi od modela i performansi – cene se kreću u širokom rasponu, to može biti 300-400 hiljada evra, ali neki skuplji modeli koštaju i do 2-3 miliona evra.
......................................

Veštačke stene na Košutnjaku – 1,2 miliona evra
Zavod za sport i medicinu sporta Republike Srbije izdvojio je skoro 1,2 miliona evra ili 140 miliona dinara za dve veštačke stene za penjanje na Košutnjaku. Više o tom poduhvatu čitajte ovde.

„Da su ovakvu ili sličnu veštačku stenu pokušali da kupe online preko Alibabe, mogli su znatno da uštede, jer tamo najskuplja veštačka stena košta 200 dolara po kvadratnom metru, odnosno 10.000 dolara ukoliko se kupuje u paketu“, pisao je tada BIRN.

Dakle, veštačke stene su debelo preplaćene, po BIRN-ovoj računici čak 130 puta, tako da smo za ovaj novac mogli da kupimo i te dve veštačke stene, i da nam ostane za čitav jedan aparat za magnetnu rezonancu. Super.

Subvencije za Air Serbia – 14 miliona evra
Iz budžeta Republike Srbije 2017. godine isplaćeno je 14 miliona evra aviokompaniji Air Serbia, otkrio je KRIK – čitav iznos je planiran za pokrivanje gubitaka usled troškova letova na relaciji Beograd-Njujork, s tim što je na kraju u ovu svrhu potrošeno 11,7 miliona, a još 2,3 miliona evra za troškove goriva na drugim linijama.

Ukratko – svi mi, građani Srbije, platili smo deo nečijeg leta za Njujork. A većina nas nikada nije, i verovatno neće, imati priliku da leti u Njujork.

Za ovaj novac, mogli smo da kupimo 14 aparata za magnetnu rezonancu.

Dotacija SPC za Hram Svetog Save – 10 miliona evra
Vlada Srbije je u martu odobila dotaciju Srpskoj pravoslavnoj crkvi u iznosu od 10 miliona evra za nastavak radova na uređenju Hrama Svetog Save.

Ovaj iznos dolazi nakon redovnog izdvajanja za SPC i druge crkve iz budžeta Srbije, a prethodno je krajem 2018. država dala donaciju SPC od milion evra „zbog teške situacije“.

Ne ulazeći u opravdanost ovih donacija, dotacija i redovnih uplata na račun Srpske pravoslavne crkve, reći ćemo samo da je za ovaj poslednji iznos moglo da bude kupljeno bar 10 aparata za magnetnu rezonancu, a mogli smo i da kupimo samo jednu, pa bi „preteklo“ prilično novca za Hram Svetog Save.
Novogodišnja rasveta u Beogradu 2018 – 2,5 miliona evra
Novogodišnja rasveta je jedna od najsumanutijih cirkuskih predstava ove gradske vlasti (setimo se samo čuvene jelke od 83 hiljade evra).

Troškovi za novogodišnju rasvetu u Beogradu su, kako piše u zaključenom ugovoru na portalu javnih nabavki, u 2018. iznosili oko 300 miliona dinara ili 2,5 miliona evra. Reč je o već poznatoj kompaniji Keep Light.

Novac za rasvetu u Beogradu izdvaja se iz budžeta JKP Javno osvetljenje, a posredno troškove pokrivamo svi mi, poreski obveznici (uglavnom Grada Beograda). Za ovu sumu, da nas je neko pitao, mogli smo da kupimo i jedan od najskupljih aparata za magnetnu rezonancu. Ali, kako bismo to objasnili bugarskim turistima?
Država da rasipa milione, građani da kupuju magnetnu rezonancu
https://talas.rs/2019/04/02/nova-magnetna-rezonanca/
 
Nije mi jasno zbog cega ga ne vole ? Juce u Zrenjaninu postavio kamen temeljac za fabriku guma,danas u Loznici postavio kamen temeljac za fabriku dijelova.Pratim ekonomska desavanja u zemljama regiona zaista ne vidim nekih novih fabrika u Crnoj Gori ili Hrvatskoj.Kakvo je stanje u Makedoniji ne pratim zaista.
 
Nije mi jasno zbog cega ga ne vole ? Juce u Zrenjaninu postavio kamen temeljac za fabriku guma,danas u Loznici postavio kamen temeljac za fabriku dijelova.Pratim ekonomska desavanja u zemljama regiona zaista ne vidim nekih novih fabrika u Crnoj Gori ili Hrvatskoj.Kakvo je stanje u Makedoniji ne pratim zaista.

Najviše zbog njegovih medijskih nastupa kao i generalno zbog delovanja svih njegovih medija. Takođe i zbog ljudi koji ga okružuju i lokalnih šerifa koje postavlja a koji su očigledni ološi. Mislim da i kada bi doveo do najvećeg ekonomskog blagostanja da bi i dalje iritirao određeni deo populacije i da bi imao proteste.
 
Poslednja izmena:
Najviše zbog njegovih medijskih nastupa kao i generalno zbog delovanja svih njegovih medija. Takođe i zbog ljudi koji ga okružuju i lokalnih šerifa koje postavlja a koji su očigledni ološi. Mislim da i kada bi doveo do najvećeg ekonomskog blagostanja da bi i dalje iritirao određeni deo populacije i da bi imao proteste.

Sta bi tek rekao da Vucic iskopira Erdoganove nastupe ? Da mu na glavni miting u Beograd dolaze kruzerima i brodovima SNS glasaci iz Sapca i Rume,jer auto putevi su zakrceni autobusima,da mu jos naprave pjesmu ko Erdogan song koja bi bila Aleksandar song?? Sto se tice olosa koji je okupljen oko njega ne moze on tek tako reci ajde bjezi iz stranke ne trebas mi.Bitno je ko ce donijeti glasove na izborima.
Ja sam pratio izbore u Turskoj ,pa mi smo mala maca kakvi su oni tamo i kakvi su njihovi nastupi.
Sto se tice medijskih i politickih sloboda,ja mislim da je Srbija ispred mnogih zemalja na Balkanu.
 
Sta bi tek rekao da Vucic iskopira Erdoganove nastupe ? Da mu na glavni miting u Beograd dolaze kruzerima i brodovima SNS glasaci iz Sapca i Rume,jer auto putevi su zakrceni autobusima,da mu jos naprave pjesmu ko Erdogan song koja bi bila Aleksandar song?? Sto se tice olosa koji je okupljen oko njega ne moze on tek tako reci ajde bjezi iz stranke ne trebas mi.Bitno je ko ce donijeti glasove na izborima.
Ja sam pratio izbore u Turskoj ,pa mi smo mala maca kakvi su oni tamo i kakvi su njihovi nastupi.
Sto se tice medijskih i politickih sloboda,ja mislim da je Srbija ispred mnogih zemalja na Balkanu.

Mislim da ovo ni Erdogan nema. Originalno, bravo Vučiću. :hahaha:

 
03.04.2019. •

Albanci dali supruzi Tonija Blera POLA MILIONA EVRA! Otkrili STROGO ČUVANU TAJNU, a cilj je UDARITI NA SRBIJU

Potvrđeno!

Tzv. Vlada Kosova platila je kompaniji Šeri Bler, supruge bivšeg premijera Velike Britanije Tonija Blera, 500.000 evra za pravno savetovanje o Specijalnom sudu, prenela je "Gazeta express" pozivajući se na prištinsku televiziju T7.

Kako piše portal Kossev, iako su svi ugovori tzv. Vlade Kosova sa međunarodnim kompanijama poverljivi, tzv. kosovski ministar pravde Abeljard Tahiri potvrdio je za T7 da tzv. Vlada Kosova dobija savetodavne usluge o tome kako da se ponaša prema Srbiji u ovom procesu.

Portal je naveo da samoproglašeno Kosovo ima i savetnike u vezi sa dokumentima i pravilima rada Specijalnog suda. Televizija T7 javila je i da je Šeri Bler na čelu jedne od dve kompanije koje savetuju samoproglašenu kosovsku vladu o pitanjima vezanim za Specijalni sud.

Radi se o kompaniji "Omnia Strategy" koja već, kako tvrde, devet meseci savetuje tzv. Vladu Kosova, a čiji je ugovor na pola miliona evra nedavno istekao.
*************
Е, Вучићу, Вучићу........... *ебо ли те Тони Блер....... добро тебе - али ЗАШТО НАС???


Čiji je Toni: Bler pored Vučića savetuje i Edija Ramu


7. feb. 2015

Bivši britanski premijer Toni Bler, čija kompanija je angažovana na savetničkim poslovima u Vladi Srbije, savetuje i albanskog premijera Edija Ramu.

Da situacija u ovim odnosima bude još malo čudnija, Toni Bler je, tvrdili su albanski mediji, bio među predstavnicima Albanije pred UEFA-om a u vezi sa prekidom fudbalske utakmice između reprezentacija Srbije i Albanije u Beogradu.


Kako u našem, tako i u albanskom slučaju – plata Tonija Blera nije poznata. Za razliku od posla u kabinetu Aleksandra Vučića, gde je prema navodima beogradskih medija zadužen za „formiranje stručnih timova“, u kabinetu Edija Rame Bler je angažovan na poslovima evrointegracija.
 

Back
Top