Zasto Srbi ne vole Vucica?

Pa ima i onih koji ga vole...
1-2.jpg
 
Слушам јуче интервју са уредником Таблоида Милованом Бркићем. Опет прича о Вучићевој тешкој болести и како неће дуго. Исто каже и да му је брат тешко болестан. А ја размишљам - ко ли те из Службе ложи, има овај психо да влада још десет година.
 
Слушам јуче интервју са уредником Таблоида Милованом Бркићем. Опет прича о Вучићевој тешкој болести и како неће дуго. Исто каже и да му је брат тешко болестан. А ја размишљам - ко ли те из Службе ложи, има овај психо да влада још десет година.

Bio kolega u redakciji sa Vucicevom prvom zenom Ksenijom, Odatle ga licno poznaje, Za Kseniju kaze da je skroz ok covek,a ovoga nikako ne voli,
 
Bio kolega u redakciji sa Vucicevom prvom zenom Ksenijom, Odatle ga licno poznaje, Za Kseniju kaze da je skroz ok covek,a ovoga nikako ne voli,

То је било пре двадесет година, нема никакве везе с тачношћу информације о садашњем здравственом стању нашег драгог председника.
 
Ima čovek preko 50% na svim nivoima od mesnih zajednica do parlamenta, mislim jbt šta bi tek bilo da ga vole :confused:

A ja kao pojedinac ne volim ga jer je bahati narcisoid koji ima opsesivnu potrebu da sve kontroliše, a stranka mu je kadrovski pretežno ljudski i moralni talog. I ne bih ga voleo zbog toga pa ni da u Prizren uđe na tenku, podigne standard na nivo austrijskog i uvede Srbiju u EU pride. Ideološki hoću Srbiju u kojoj ne znam ni kako se zove predsednik, toliko smatram da treba da bude bitna ta funkcija. San je normalna parlamentarna demokratija, a ne diktatorska vukojebina pa sve bio taj diktator ekonomski mag, najveći vojskovođa,proruski ili prozapadni...meni je sve to nebitno( daleko je ovaj naravno od svega toga ali čisto da ukažem na princip).
Znači ti hićeš Srbiju gde će i bukvalno Soroš da ti vlada [emoji849]
Pošti to što ti zamišljaš sa pijunima, tu se obično nametne neko sa parama.
Možda to ne važi za Švajcarsku, al za boraniju svakako da da
 
Soroš je jedno teško spekulantsko đubre i ništa više, tako da može da se zalaže za šta 'oće!
Ja sve mogu da razumem, al da neko takvog jednog čoveka uzima pod dobrotvora, e to baš i ne mogu [emoji849]

Pa ceo je svet danas berza, spekulacija, zasto bi neki berzanski div, as, car, kralj bio djubre iz razloga
sto se razume u berzu? a jeste dobrotvor, svaki je covek dobrotvor ( doduse to u Srbiji nije poznata kategorija)
kad ima puno love pa daje tamo gde misli i oseca da je potrebno da daje.
 

Back
Top