Desetogodišnjaka ujeo pas na času fizičkog! - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 73 od 73

Tema: Desetogodišnjaka ujeo pas na času fizičkog!

Buduća legenda
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    833

Podrazumevano Re: Desetogodišnjaka ujeo pas na času fizičkog!

Ево једне дивне приче, додуше конфузне и највероватније измишљене, али са јасном поруком, за вашу бебу ништа није тако добро као да расте уз пит була, од рођења:

https://www.srbijadanas.com/zena/porodica/dobio-cerku-i-odlucio-da-se-resi-pitbula-pas-je-sve-zadivio-i-naterao-ga-da-se-stidi-odluke-2019-03-03

И после се чудимо кад се нађе неко ко поверује у ово, па онда читамо о хорору као овај од пре 2 године:

https://www.kurir.rs/crna-hronika/2263369/strasan-napad-psa-na-devojcicu-10-staford-astor-iz-cista-mira-skocio-i-zgrabio-je-za-vrat
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

Veoma poznat Фабрика (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    327

Данас сам морала да изађем на балкон и да се продерем из свег гласа.

Дебили, морони и не знам који гадан израз да употребим извели су своја три иста псета и уживали у громогласном лајању које су те три наказе производиле. Нешто црно-бело, ушато, са кратким ногама. Фуј!

Ливада (тј травњак) између зграда је таква да се све чује као у амфитеатру те је то заурлавање разбудило и мртве а камоли живе. Било је око осам ујутро.

Баш онако леп поклон радном народу који је можда хтео да мало дуже спава у јебену недељу.

Углавном, све мора силом. Моја акција је уродила плодом те се хордерски брачни пар са своја три 'детета' лаганим кораком удаљио, на општу радост свих који са те стране зграде живе.

Buduća legenda
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    833

Сад би ти стручњаци из те области објаснили да пси не умеју да говоре али зато лају, и да то не може бити лоше сем ако ниси мрзитељ животиња.

Učlanjen
    25.02.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    327

Citat Original postavio ccaterpillar Pogledaj poruku
    Сад би ти стручњаци из те области објаснили да пси не умеју да говоре али зато лају, и да то не може бити лоше сем ако ниси мрзитељ животиња.
    Идући пут ћу их гађати камењем.

Poznat Moljac64 (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    131

Ime:  28fj3w.jpg
Pregleda: 91
Veličina:  135,6 KB
    JAR JAN TO SUNA LUNA LA PICO NERA LA PICO NERA MARE

Buduća legenda Kerkyra (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    799

Тако је, ти наравно тачно знаш који пас је агресиван а који није.
    Pa naravno da znam i lako je znati, zato sto agresivan pas ne bi ni dozvolio da mu se priblizim niti bi mi se priblizio na umiljat nacin, dok ovi koje tako povremeno nahranim su izrazito mirni, umiljati, daju da ih pomilujes i cesto te prate do kuce...pa kako da im ne das nesto da jedu a vidis da su mrsavi i namuceni od raznih idiota na ulici, skoro pa plasljivo se priblizavaju?

Gre'ota, ako neko moze da zlostavlja neduznu zivotinju taj ce i ljude.

Citat Original postavio Фабрика Pogledaj poruku
    Данас сам морала да изађем на балкон и да се продерем из свег гласа.

Дебили, морони и не знам који гадан израз да употребим извели су своја три иста псета и уживали у громогласном лајању које су те три наказе производиле. Нешто црно-бело, ушато, са кратким ногама. Фуј!

Ливада (тј травњак) између зграда је таква да се све чује као у амфитеатру те је то заурлавање разбудило и мртве а камоли живе. Било је око осам ујутро.

Баш онако леп поклон радном народу који је можда хтео да мало дуже спава у јебену недељу.

Углавном, све мора силом. Моја акција је уродила плодом те се хордерски брачни пар са своја три 'детета' лаганим кораком удаљио, на општу радост свих који са те стране зграде живе.
    Imam i ja takve debile u komsiluku i jos gore, i jos jednom se prica svodi na to da (ako je rasa pasa miroljubiva), kriv je covek za pogresnu dresuru i sta im dozvoljava.
    "Svi smo mi u istoj provaliji, samo neki gledaju u pravcu zvezda"

Buduća legenda
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    833

Citat Original postavio Kerkyra Pogledaj poruku
    Pa naravno da znam i lako je znati, zato sto agresivan pas ne bi ni dozvolio da mu se priblizim niti bi mi se priblizio na umiljat nacin, dok ovi koje tako povremeno nahranim su izrazito mirni, umiljati, daju da ih pomilujes i cesto te prate do kuce...pa kako da im ne das nesto da jedu a vidis da su mrsavi i namuceni od raznih idiota na ulici, skoro pa plasljivo se priblizavaju?
    Баш си страва, нахраниш их, подгојиш, они се стационирају ту, тебе сматрају пријатељем или шта већ, формирају чопор и онда крећу да нападају друге људе јер штите оно што су прогласили својом територијом. Генијално с твоје стране.

Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    799

Баш си страва, нахраниш их, подгојиш, они се стационирају ту, тебе сматрају пријатељем или шта већ, формирају чопор и онда крећу да нападају друге људе јер штите оно што су прогласили својом територијом. Генијално с твоје стране.
    Naprotiv, nikad nisam hranila dugo jednu zivotinju tj. psa niti bih dozvolila stvaranje copora. Niti se to desilo.

Uglavnom su to vec bili stari psi, upalseni i izmuceni od svega i svecega i to je jednokratna radnja s moje strane bila.

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Идући пут ћу их гађати камењем.
    Ja jednom nisam imao kamenje u kuci, ali sam iskoritio krompir
    "There are three signs of senility. The first sign is that a man forgets his theorems. The second sign is that he forgets to zip up. The third sign is that he forgets to zip down. "

Buduća legenda
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    833

Naprotiv, nikad nisam hranila dugo jednu zivotinju tj. psa niti bih dozvolila stvaranje copora. Niti se to desilo.

Uglavnom su to vec bili stari psi, upalseni i izmuceni od svega i svecega i to je jednokratna radnja s moje strane bila.
    Па добро, мало ти, мало комшија горе лево, мало она бака из друге зграде, добротовора те врсте никад није недостајало у Београду и шире...

Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    799

Па добро, мало ти, мало комшија горе лево, мало она бака из друге зграде, добротовора те врсте никад није недостајало у Београду и шире...
    Pa evo kazem ti da nije bilo tako, i da uglavnom tacnije nikad te pse opet nisam vidjala ni ni izbliza ni izdaleka. Nije rec o takvoj vrsti brige da kolektivno nekog hranimo.

Tek sada ima u komsiluku jedna macka (1000 macaka od nje) koju hrane ali da se ja pitam to bih eliminisala iz sredine.

Učlanjen
    25.02.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    327

Citat Original postavio pivosok Pogledaj poruku
    Ja jednom nisam imao kamenje u kuci, ali sam iskoritio krompir
    Нису они вредни кромпира.

Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    799

Нису они вредни кромпира.
    Macka je vredna krompira.

Učlanjen
    25.02.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    327

Macka je vredna krompira.
    Мачка ћути и гледа своја посла.

Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    799

Мачка ћути и гледа своја посла.
    Aha.

A sto se dave i mjaucu nocu kad su u teranju? To te ne zanima?

Učlanjen
    25.02.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    327

Aha.

A sto se dave i mjaucu nocu kad su u teranju? To te ne zanima?
    Пар дана годишње. Пси лају 365 дана.

Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    799

Пар дана годишње. Пси лају 365 дана.
    Zivotinje nisu za urbane sredine, to je poenta.

I ako jesu, to zaista treba da bude pod nadzorom i uz odgovorne vlasnike.

Zalosno je samo sto mnogi neduzni ljudi pa i same zivotinje ispastaju upravo zbog tih (neodgovornih) ljudi, ne svojom voljom.

Učlanjen
    25.02.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    327

Zivotinje nisu za urbane sredine, to je poenta.

I ako jesu, to zaista treba da bude pod nadzorom i uz odgovorne vlasnike.

Zalosno je samo sto mnogi neduzni ljudi pa i same zivotinje ispastaju upravo zbog tih (neodgovornih) ljudi, ne svojom voljom.
    Животиња је за кућу са двориштем што не значи да и онда може да лаје до бесвести. Зна се шта је ред.

И за мачке и за псе то важи. Не разумем оне који их држе у стану.

Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    799

Животиња је за кућу са двориштем што не значи да и онда може да лаје до бесвести. Зна се шта је ред.

И за мачке и за псе то важи. Не разумем оне који их држе у стану.
    Slazem se, konacno.

Buduća legenda
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    833

Пси растргли човека, суђење још траје

У Петроварадину, у свом дворишту смртно је страдао Ђуро Марчетић у јулу 2016, а годину дана није заказано ниједно рочиште

Суђење због напада два пса у Петроварадину у јулу 2016. године, када је у свом дворишту смртно страдао Ђуро Марчетић, још није завршено. Наредни главни претрес заказан је за 4. април 2019, речено је за „Политику” у Основном суду у Новом Саду.

Суди се Игори Максимовић, која је у време напада живела на суседном плацу, где су ови пси држани. Према незваничним информацијама, ниједна од ових животиња није успавана у прихватилишту где су однете после језивог догађаја. „Затекао сам језиву ситуацију. Призор ме је веома шокирао”, рекао је тада за наш лист ветеринарски инспектор.

Спекулисало се да су то расе амерички стафорд или питбул, а Основно јавно тужилаштво у Новом Саду је тражило кинолошко вештачење. Један пас је у међувремену угинуо, како смо незванично сазнали, од срчаног црва.

У протеклих годину дана није одржан ниједан од заказаних главних претреса. О таквом застоју сведочи податак са Портала судова да је последњи пут рочиште одржано још 12. фебруара 2018. На питање о разлозима за такав ток, у суду кажу да се чекало на то да тужилаштво прецизира оптужни предлог.

Суђење је раније обележило и то што су са једног рочишта новинари искључени из суднице. На питање да ли је суђење и даље затворено за јавност, у суду су навели да је јавност била искључена само за део главног претреса и да је он сада отворен.

Трагични догађај се десио када су пси наводно прескочили ограду, јурећи мачку коју је несрећни човек покушао да одбрани. Марчета је тада имао 84 године и живео је сам, пошто му је жена раније преминула. Медији су тада пренели да је у суседној кући била Игора са двоје деце, док је њен супруг био на путу ван земље. По повратку, изјавио је новинарима да је он власник паса, а да се супруга само старала о њима док није присутан.

Према информацијама из новосадског Основног јавног тужилаштва, постоји оправдана сумња да је окривљена извршила тешко дело против опште сигурности, у коме је наступила смрт једног лица, а у вези са изазивањем опште опасности из нехата.

Оптужни предлог достављен је суду убрзо након догађаја, 22. августа 2016, а почетком ове године је прецизиран. Како нам је предочено у тужилаштву, прецизиран је чињенични опис, 28. јануара 2019.

Ветеринар Александар Бурсаћ из Новог Сада верује да се ништа не би решило забранама држања појединих врста опасних паса. Онда би се дошло до тога, додаје у разговору за наш лист, да видимо да проблеме праве и ротвајлери, шарпланинци и други. Држање опасних паса је регулисано, истиче. „Све лепо пише, само треба прочитати и држати се тога. Све је до човека и до тога шта је човек хтео да постигне држањем тих паса”, додаје.

Сваком правилном дресуром може се контролисати агресивност пса. Наводи пример, ако полиција тренира белгијског малиноа за напад на криминалца или терористу, онда ће то пас и чинити, по команди, али ће бити миран и сталожен док шета на паради.

Према његовим речима, у земљама које су успешно решиле проблеме са опасним псима, све се своди на одговорност власника који мора да похађа школу и полаже испит да би добио дозволу за држање таквих животиња, а плаћа и порез, исто као што постоји порез на оружје.

http://www.politika.rs/scc/clanak/424985/Psi-rastrgli-coveka-sudenje-jos-traje#!

Дакле појео вук магарца, ником ништа, тужилаштво није сигурно на основу чега да гања ову, један пас угинуо природном смрћу, други се башкари негде о трошку свих нас, па и породице оног јадника кога више нико и не спомиње и то је то.

Buduća legenda
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    833

А ево и коментара са једне друге вести:

Zlatanпре 12 месеци
    Jednom onomad dok sam trcao u parku u Holandiji zena je setala sa odvezanim psom. Neznam rasu ali je bio ogroman . Potrca o je za mnom I uhvatio me za nogu. U strahu sam ga udario tako snazno nogom da je izgubio vazduh . Vlasnica je pozvala policiju , e tu ispitivanje da li je bas hteo da me ujede, jesam li bas morao da tako reagujem.. Moj odgovor je policiji je bio ako me ikada napdne pas u odbrani cu ga ubiti a vi se bavite time da li sam upotrebio prekomernu silu. Posle toga smo se razisli. Gospodja sa psom se vise nije pojvljivala.. Zato kada ste u parku u sumi nosite sa sobom dobar stap I dobro siprebijajte zivotinju koja vam ugrozava zivot.. A ako ne slomijete batinu , drugim krajem mlatnine valsnika...:

http://www.politika.rs/sr/clanak/399515/Dva-pitbula-izujedala-Novosadanku-na-izletistu

Али пази ти то, жена позвала полицију која испитује зашто је човек ударио пса.

Ово је већ стигло и код нас, чисто да се зна одакле ветар дува.

Učlanjen
    25.02.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    327

У Америци је једна тужила лика који је џукелу која је ишла на њега ишприцао бибер-спрејем.
    Као, живот му је угрозио, има црвене очи, кија и такве глупости.

Buduća legenda
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    833

То су уствари вредности које с унам наметнуте, тј. и даље нам се намећу са Запада, џукела је неприкосновена, човек, поготово дете је неважно, колатерална штета.
    Педери су крем друштва, породични људи су отпад.

Ето то је јасна везе између параде педера и свакодневног парадирања џукелољубаца, све уз подршку ових власти, једних, других, трећих, које су џукеле и педере ставили изнад деце и породичних људи.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Vrh strane

Slične teme

1. Povezanost fizičkog izgleda i psihe pojedinca
    Autor 1DaL u forumu Psihologija
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 21.06.2013., 15:25
  2. Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja - Niš
    Autor Thebojanpetrovic u forumu Fakulteti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08.05.2013., 15:06
  3. Kako se osloboditi dilema oko svog fizičkog izgleda