Rušenje vlasti - domino efekat

svakodnevnica

Aktivan član
Poruka
1.660
Rušenjem predsednika Albanije i Crne Gore da se kod građana Srbije stvori pojačan nagon za smenom vlasti - tkv domino efekat. Ako su susedne zemlje mogle, možemo i mi. Ovo je nova strategija zapada za rušenje vučića. Uspelo im je tako na arapskom proleću kad su dominama pokrenuli Tunis, Libiju, Egipat, siriju i Irak.
 
Rušenjem predsednika Albanije i Crne Gore da se kod građana Srbije stvori pojačan nagon za smenom vlasti - tkv domino efekat. Ako su susedne zemlje mogle, možemo i mi. Ovo je nova strategija zapada za rušenje vučića. Uspelo im je tako na arapskom proleću kad su dominama pokrenuli Tunis, Libiju, Egipat, siriju i Irak.

Oni da hoce srusili bi ga sutra. Nije jos potpisao sta treba.
 
Vučić se okrenuo rusima. Ovi ga pročitali i sad je igranka.
А шта би тачно значило "окретање Русима"? Приче о руској војној бази у Србији спадају у домен фантастике, а што се тиче економије, Вучић не може да да Русима ништа веће од жиле куцавице србијанске привреде НИС-а коју су Русима већ поклонили "западњаци" Коштуница и Тадић.

Као неко ко је доведен на власт пре свега да би признао независност Косова, Вучић је талац западних служби и он не може нигде да се "окрене" већ само да извршава задатке својих западних контролора, иначе...
 
А шта би тачно значило "окретање Русима"? Приче о руској војној бази у Србији спадају у домен фантастике, а што се тиче економије, Вучић не може да да Русима ништа веће од жиле куцавице србијанске привреде НИС-а коју су Русима већ поклонили "западњаци" Коштуница и Тадић. Као неко ко је доведен на власт пре свега да би признао независност Косова, Вучић је талац западних служби и он не може нигде да се "окрене" већ само да извршава задатке својих западних контролора, иначе...
није домен научне фантастике него отворена понуда
 
:ok::ok::ok:...........и ја ИСТО !!!


Divno. Lepo i tebi i Vuletu. Ako vidis Vulina na vezbi za rezerviste, kazi mu da nema pojma! Rekao rechner! A da li je Sorosevac, kazi ne znam, ali sumnjam,

- - - - - - - - - -

није домен научне фантастике него отворена понуда

A politika funkcionise po sistemu otvorene ponude i casti? Blago Vucicu sa vama. Dok je vas, bice i njega.
 
Vučić se okrenuo rusima. Ovi ga pročitali i sad je igranka.

'Ajde...
Sto bi ga sklonili,samo navedi jedan razlog?
RAdi sve sto mu se kaze,seni,laje,cuti...Sve komande ispunjava tacno i precizno.


и треба да се окрене Русима јер само Руси могу данас да спасу Србију

Ne treba.Spasce nas kao i '99...


није домен научне фантастике него отворена понуда

ова понуда се не сме одбити , осим тога понуда Русије је за обе државе корисна

Koja ponuda?Kad i ko je to ponudio?
I kakve bi Rusija imala koristi od toga,;ajde reci mi.Pored Kalinjingrada i mase oruzja koje je tamo postavljeno,njima Srbija ne treba ni za sta.Samo da nervira zapad,kad da ovom *******om orden.
I devojko,moram da ti kazem jednu tuznu vest,ocigledno ne znas.
NEMA VISE SSSR!
I umro je drug Staljin!!
 
Nazalost, Vozda nema ko da nasledi. Da bi, kako to gradjanisti zamisljaju, bili sprovedeni slobodni izbori, to mora neko da organizuje. A da bi to neko organizovao, mora biti postavljen.

Ako se postavi na ulici, nekakvih aklamacijama, znam makar sto ljudi koji bih se odmah popisalo na takav tzv. autoritet. (Prelazna Vlada, Prelazni Predsednik)

Tako da, dok je ove alternative od govornika na protestu, i potpisnika podrske, vladace Vozd jos dugo, cak i iz senke, sa premijerom i predsednikom iz SNS.
 
Rušenjem predsednika Albanije i Crne Gore da se kod građana Srbije stvori pojačan nagon za smenom vlasti - tkv domino efekat. Ako su susedne zemlje mogle, možemo i mi. Ovo je nova strategija zapada za rušenje vučića. Uspelo im je tako na arapskom proleću kad su dominama pokrenuli Tunis, Libiju, Egipat, siriju i Irak.

Све је то напад на председника Александра Вучића!!!

- - - - - - - - - -

ne volim AV, ali kada vidim ko ga od vas napada, nekako mi postane drag.

Хахахаха...ахахахахаххаха.ААХАХАХАХХАХАХАХА....ХАХАХАХХАХАХА....

Драганче, џаволчичу.
 
Rušenjem predsednika Albanije i Crne Gore da se kod građana Srbije stvori pojačan nagon za smenom vlasti - tkv domino efekat. Ako su susedne zemlje mogle, možemo i mi. Ovo je nova strategija zapada za rušenje vučića. Uspelo im je tako na arapskom proleću kad su dominama pokrenuli Tunis, Libiju, Egipat, siriju i Irak.
Pogrešna je pretpostavka da "zapad" ruši Mila i Ramu. Obojica su se toliko uvukli "zapadu" da im više ni pertle ne vire.
 
Rušenjem predsednika Albanije i Crne Gore da se kod građana Srbije stvori pojačan nagon za smenom vlasti - tkv domino efekat. Ako su susedne zemlje mogle, možemo i mi. Ovo je nova strategija zapada za rušenje vučića. Uspelo im je tako na arapskom proleću kad su dominama pokrenuli Tunis, Libiju, Egipat, siriju i Irak.

cekaj, pa zar VUCIC nije njihov covek?

- - - - - - - - - -

Srbija je bitna Rusiji zbog izlaska na Jadran. Naravno uz crnu goru

RUSKE "SATANE" , NA PUTU ZA AMERIKU , NECE PUTOVATI PRUGOM BEOGRAD-BAR...............postoji kraci put.
 

Back
Top