BRITNEY SPEARS slusati ili ubiti ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pre svega sam naziv teme je imbecilan...Cuj ubiti. Tu se nesto duvate da mrzite Britni...jel vi uopste razumete kontekst te reci?
Ponasate se ko maloumnici....ili mozda ovo kao nije ni potrebno....
Koga jos zabole kako bi vi i na koji nacin ubili Britni....to samo vasi pubertetlijski mozgovi mogu da smisle.....
Otvarajte teme o svojim omiljenim grupama pa lepo da diskutujemo....i za owe tri strane ja nisam videla ni jedan dobar argument protiv Plavuse.....
 
wild_child:
Pre svega sam naziv teme je imbecilan...Cuj ubiti. Tu se nesto duvate da mrzite Britni...jel vi uopste razumete kontekst te reci?
Ponasate se ko maloumnici....ili mozda ovo kao nije ni potrebno....
Koga jos zabole kako bi vi i na koji nacin ubili Britni....to samo vasi pubertetlijski mozgovi mogu da smisle.....
Otvarajte teme o svojim omiljenim grupama pa lepo da diskutujemo....i za owe tri strane ja nisam videla ni jedan dobar argument protiv Plavuse.....

slazem se u potpunosti :)
 
Lucky girl:
pa malo pogledaj odgovore,pre nego sto dajes tako ironicne izjave


Eeeeej,samo sam tebe cekao ...

Sto se tice odgovora na ovoj temi sada,potpuno su mi beznacajni, ja sam jos onda rekao sta sam imao(a i drugi) i to i dalje vazi ... a to sto se par vas "nesvesnih" javilo da je voli i slusa znaci koliko i kad mi na zeleznickoj stanici kazu da ce voz stici na vreme ... a znam da nece ....

Enivej, dugo nisam svracao 'vamo a temu sam otvorio cisto iz zezanja, radi secanja na prethodnu...tako nesto .... boli me i za Britni i za sve vas koji ste svesni kakvo je to zatupljivanje,ali se branite da je sve to stvar ukusa,a nije.To je stvar kvaliteta, ozbiljnosti, posvecenosti radu ... itd,itd.... gomila stvari koje britani i njoj slicne nikada nece imati.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top