Kako skinuti ceo sajt

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

opušteno

Zainteresovan član
Poruka
164
Pitanje je prosto.kako da skinem ceo sajt,a ne samo stranicu na kojoj sam?Cuo sam da postoje neki programi,ali ne znam gde da ih nabavim.Jel moze neko da mi da neki link ili tako nesto?Verovatno je ovo pitanje postavljano sto puta,ali mrzi me da sad trazim.
 
http://download.httrack.com/cserv.php3?File=httrack.exe

A sto se tice koriscenja krajnje je jednostavno da jednostavnije nemoze
biti uneses URL sajta koji ces da kopiras i gde i to je citava nauka.
Naravno postoje sajtovi koji su zasticeni od kopiranja ali njih je malo
I jedan savet skidaj sajtove manje sadrzine jer ja sam jednom poludeo
dok sam skinuo neki sajti citavih 700Mb i to preko Dial-Up
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ukoliko drug koristi čitač Mozilla Firefox,može sa njenog matičnog sajta da skine extenziju "Scrap Book",kojom,takodje, može da downloud-uje kako trenutnu stranicu,tako i ceo sajt,i da je/ga,po želji,uredjuje.Izuzetno korisna alatka.
 
Mozes samo da se zavaravas , ni sa jednim programom, ni sa jednom extanzijom nece skinuti ni petinu nekog ozbiljnijeg sajta
icon_exclaim.gif
 
loop:
Mozes samo da se zavaravas , ni sa jednim programom, ni sa jednom extanzijom nece skinuti ni petinu nekog ozbiljnijeg sajta
icon_exclaim.gif
Ako se ovo odnosilo na moj odgovor,mogu ti reći da sam skidao i te kako ozbiljne sajtove,a u kom obimu,to svakako neznam,niti me je posebno interesovalo,jer sam skidao upravo ono što sam prethodno pregledao i što mi je trebalo.
 
Pa uglavnom samo to i mozes da skines jednu stranicu ili eventualno par njih, ali ja pravim sajtove pa znam kako to funkcionise.
Naime nijednu PHP sa PHP kodom ne mozes da preuzmes sa servera, on uvek ostaje zasticen, a to je upravo ono sto cini sajt funkcionalnim.
Ti mozes da preuzmes samo slike i HTML a to mozes i preko browsera sa save as.

I nije se odnosilo na tvoj post, nego na svijuh vas jer niko ne kaze kakve su mogucnosti tih programa (extanzija)

pozz

zakljucak: ceo sajt se nikako ne moze preuzeti, osim ako nije nekog pocetnika, uradjen samo od HTML i slika.
pozz
 
loop:
Pa uglavnom samo to i mozes da skines jednu stranicu ili eventualno par njih, ali ja pravim sajtove pa znam kako to funkcionise.
Naime nijednu PHP sa PHP kodom ne mozes da preuzmes sa servera, on uvek ostaje zasticen, a to je upravo ono sto cini sajt funkcionalnim.
Ti mozes da preuzmes samo slike i HTML a to mozes i preko browsera sa save as.

I nije se odnosilo na tvoj post, nego na svijuh vas jer niko ne kaze kakve su mogucnosti tih programa (extanzija)

pozz

zakljucak: ceo sajt se nikako ne moze preuzeti, osim ako nije nekog pocetnika, uradjen samo od HTML i slika.
pozz
Mislim da nisi u pravu. Skidao sam neke sajtove i upoređivao. Bili su kompletni. Naravno, ne mogu se svi skinuti. Ako nisi probao ne znam otkud ti takve informacije.
I nije isto sačuvati stranice sa Save As... ili preko HTTrack, WebZip ili ekstenzije Scrap Book. Prosto, zbog linkova.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top