Oralac i alan?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.427
Ne znam kako ovo da postavim, jeste, ok, ima gomila tema o alanu koje sam postavljao ali možda je ovo prva ozbiljna. Pitanje je za žene, znamo da većina žena za vaginalni sex, da ne kažem normalac, preferira što veći pjenis. Ili se bar tako izjašnjavaju. Ili sam ja bar to tako shvatio za sve ove godine na forumu i ovo malo godina života. A da li vam je i za oralca bolje da bude enormna pjeniščina ili je bolje kad je manji da ne razvaljuje vilice? A naročito za analca, da li je možda bolje kad je manji? Što jedna reče - svaki je dobar za po nešto.
 
znači svaka žena mora da ima bar 3, po jednog za sve, neko bi reko musketara :malav:
al to je saam minimum. e danas bi malo veći za bulju, bla, bla...burazeru, da se ne lažemo bez 10 ne vredi ni počinjati :deda:
 
Pa bolje neka sredina...i za anal i za oral i za klasican
Jer neke ne mogu ni klasican ako je penis preveliki...a o analu nece ni da pricaju
Za oral mi i nije nesto preterano bitno

Znači imaš usta ko da si sestra Stiva Tajlera?
images
 
Teže je i samoj ženi ako nije one size fits all, onda mora favorizuje samo jednu ili dve regije neke mora da zapostavi.

- - - - - - - - - -

MOžda je ok kad je poludignut analac, kad je u fulu da ide u pićku a kad je mlohav samo da ga žvaće.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top