"Bila su to sretna vremena kad je vazduh bio cist a sex prljav ,a sad je obrnuto"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa secam se , uglavnom mi se promenila navika da duze izdrzim. A mislim i da mi se produzio malo.
c013.gif
 
...баш смо у том Сутомору, овог лета, покушали нешто лепо на ноћном...кад се појави неки чувар...напустите плажу господо (ово последње наглашено саркастично)...

Па јбт...после 7, 8 година им дођеш на летовање...:-x

...па никад више е...

...ма нек иду већ једном...само им поручити...напустите Србију господо...
 
Pa ja od tad i ne idem dole. Sedim ja ujutro u kaficu oko 8 i cekam konobara da dodje, a on muva neku za sankom. Kuliram ja aj necu da ga ometam. Prodje 40 min kad meni do*izdi, dodjem i pitam ga " dobro bre cekam 40 min za jednu kafu" a on ce meni "pa ja te cekam celu godinu pa nikom nista". Mozes da zamislis, ja sokiran. Ma mogu da mi pop**e.
Izvini na sjretanju sa teme, al jace je od mene.
 
Gryphon:
Pa ja od tad i ne idem dole. Sedim ja ujutro u kaficu oko 8 i cekam konobara da dodje, a on muva neku za sankom. Kuliram ja aj necu da ga ometam. Prodje 40 min kad meni do*izdi, dodjem i pitam ga " dobro bre cekam 40 min za jednu kafu" a on ce meni "pa ja te cekam celu godinu pa nikom nista". Mozes da zamislis, ja sokiran. Ma mogu da mi pop**e.
Izvini na sjretanju sa teme, al jace je od mene.


Da dam doprinos Griphonu pa i ja da vrcnem sa teme...Pre nekoliko godina i ja sam se
proveo isto kao ti...Samo shto sam se ja sam posluzio,kako nije hteo pritji,revoltiran sam
upao u frizider i lepo ze napio piva i otisho..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top