159. Veciti derbi / Crvena zvezda - Partizan (Subota 18:00)

Ocekivanja od 159-og Derbija

  • Pobeda Crvene zvezde

  • Nereseno

  • Pobeda Partizana


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

DjomlaSPLAT

Ističe se
Poruka
2.037
Koliko god nam se fudbal u zemlji smucio, koliko god puta smo sebi rekli da nisu vredni nerviranja, da nam je nekad sve jedno, sigurno ne mozemo ostati ravnodusni prema derbiju. Devedeset minuta derbija, su devedeset minuta kada crveno ili crno u nama kljuca jace nego ikad, kada zelimo samo jedno.. A to je, pobeda naseg tima.

Dakle, Zvezda je favorit, to je cinjenica. Ali derbi je ipak derbi. Glavni sudija bice Danilo Grujic. Svi uslovi ispunjeni, da se o ovom derbiju prica danima posle utakmice. :D


Vasa ocekivanja?
 
Poslednja izmena:
Игра се на Маракани, значи нема неких смицалица са тереном или зајебанције са навијачима, Звезда није фаворит, него апсолутни фаворит.

Узећи у обзир у каквом стању је тренутно Партизан и какву тимчину Звезда има, све сем победе црвено-белих би било равно чуду.
 
Sve zavisi kako se ko otvori i kome bolje krene. Ako Zvezda povede relativno rano, nece se Partizan oporaviti. Cini mi se da ovaj tim Partizana ima kapacitet da gura dok dobro ide, ali kad zapne, zapeli su. A prednost Zvezde je veci izbor igraca, domaci teren (i daj boze da ne bude sudija, kao ni obratno, samo da o tome ne pricamo posle) A mana Zvezde moze biti kao i u prethodnom derbiju, potcenjivanje protivnika. Sa druge strane, prednost Partizana je, zelja da sruse kulu od karata i pokazu se po sistemu sad ili nikad. Obicno se od ovakvih utakmica ocekuje puno, a na kraju bude nereseno. No videcemo. Sve opcije su na stolu kada je derbi u pitanju. Ono sto je sigurno, je da ce utakmica trajati 30 minuta duze zbog huligana.
 
U 80% slucajeva je pobedjivao tim koji nije favorit.To je neko nepisano pravilo Derbija,tek se u zadnjih nekoliko godina malo menja.
Secam se da je u jednom momentu Zvezda bila skoro pred ispadanje a ocistila Partizan u derbiju kao metlom.Ili kad je Zvezda harala Evropom i Jugoslavijom,Partizan je par puta dobijao kao da je trening...
Ocekujem pobedu Zvezde,naravno,kao i svaki navijac,ali sve je moguce.Zato je i Derbi (ponekad) zanimljiv...

- - - - - - - - - -

......... Ono sto je sigurno, je da ce utakmica trajati 30 minuta duze zbog huligana.

To je najgora strana Derbija.
 
Ви сте се гадно утриповали да сте Ман Јунајтед, Барса зато што спартак и напредак не смеју да играју против вас? Видећемо се овде у суботу вече да сумирамо утиске.

Nismo se mi utripovali ... statistika i rezultati pokazuju svoje ... a i ne vidim da se nesto Bata javlja povodom ovog derbija ; izgleda i on covek "dig'o ruke"
 
Opet tema koja će trajati 2 dana i pod ključ.Imate izgleda gadan problem u administraciji foruma čim konstantno otvarate nove teme?!
Ви сте се гадно утриповали да сте Ман Јунајтед, Барса зато што спартак и напредак не смеју да играју против вас? Видећемо се овде у суботу вече да сумирамо утиске.
Ma da,toliko smo se utripovali da samo slušamo i čitamo komentare iz vašeg tabora na raznim portalima.
Nađi mi negde komentar bilo kojeg iz našeg tabora da je utripovan?Bulazniš kao i obično.
Imena nikada nisu igrala derbi,već onaj ko ima više koncentracije.Derbi je gotovo uvek rešavao raspoloženi pojedinac.Tabela nikada nije bila merilo osim pre 40-ak godina kada je partizan bio u zoni ispadanja i ladno izgubio 3:0.
 
Sve zavisi kako se ko otvori i kome bolje krene. Ako Zvezda povede relativno rano, nece se Partizan oporaviti. Cini mi se da ovaj tim Partizana ima kapacitet da gura dok dobro ide, ali kad zapne, zapeli su. A prednost Zvezde je veci izbor igraca, domaci teren (i daj boze da ne bude sudija, kao ni obratno, samo da o tome ne pricamo posle) A mana Zvezde moze biti kao i u prethodnom derbiju, potcenjivanje protivnika. Sa druge strane, prednost Partizana je, zelja da sruse kulu od karata i pokazu se po sistemu sad ili nikad. Obicno se od ovakvih utakmica ocekuje puno, a na kraju bude nereseno. No videcemo. Sve opcije su na stolu kada je derbi u pitanju. Ono sto je sigurno, je da ce utakmica trajati 30 minuta duze zbog huligana.
1.Nije Zvezda potcenila već je bila sva izmrcvarena od igrannja u LŠ (seti se da ste i vi to pisali da može da vam bude ogromna prenost pred taj derbi).Ali ostaje da je Zvezda tada odigrala katastrofalno.
2.Ako ponovite sr*nja iz prethodnih odigranih na Marakani,možda i duže traje!
 
Opet tema koja će trajati 2 dana i pod ključ.Imate izgleda gadan problem u administraciji foruma čim konstantno otvarate nove teme?!

Ma da,toliko smo se utripovali da samo slušamo i čitamo komentare iz vašeg tabora na raznim portalima.
Nađi mi negde komentar bilo kojeg iz našeg tabora da je utripovan?Bulazniš kao i obično.
Imena nikada nisu igrala derbi,već onaj ko ima više koncentracije.Derbi je gotovo uvek rešavao raspoloženi pojedinac.Tabela nikada nije bila merilo osim pre 40-ak godina kada je partizan bio u zoni ispadanja i ladno izgubio 3:0.

Nisi razumeo, to sam i ja rekao. Odgovorio sam na poruku da nada umire poslednja. Gubili smo mi oba derbija kada je titula bila obezbedjena par meseci pre kraja.
 
1.Nije Zvezda potcenila već je bila sva izmrcvarena od igrannja u LŠ (seti se da ste i vi to pisali da može da vam bude ogromna prenost pred taj derbi).Ali ostaje da je Zvezda tada odigrala katastrofalno.
2.Ako ponovite sr*nja iz prethodnih odigranih na Marakani,možda i duže traje!

Nemoj sad, seti se naslova 5-0 po novinama. A da li je samo severna tribina uvek nevina? Sr.nja iz prethodnih odigranih u vekikoj meri se mogu zahvaliti preletacima upravo sa severa, Rada, i ostalih sljamova beogradskih. Za takva sr.nja uvek je potrebno dve strane. Osim ako se izuzmu obostrana paljenja stadiona, koje rade totalni imbecili na obe strane.

- - - - - - - - - -

U 80% slucajeva je pobedjivao tim koji nije favorit.To je neko nepisano pravilo Derbija,tek se u zadnjih nekoliko godina malo menja.
Secam se da je u jednom momentu Zvezda bila skoro pred ispadanje a ocistila Partizan u derbiju kao metlom.Ili kad je Zvezda harala Evropom i Jugoslavijom,Partizan je par puta dobijao kao da je trening...
Ocekujem pobedu Zvezde,naravno,kao i svaki navijac,ali sve je moguce.Zato je i Derbi (ponekad) zanimljiv...

- - - - - - - - - -



To je najgora strana Derbija.

Mogao bih se sloziti sa napisanim uz dodatak da ocekujem slicno za Partizan, ali takodje sa dodatkom, da ce ovog puta biti dosta teze nego inace.
 

Back
Top