ASUSA8N-E ploca

dmilan

Početnik
Poruka
5
Imam gore navedenu plocu. Smeta mi sto Caps i Scroll lock indikatori na tastaturi ostaju da sijaju i posle gasenja racunara. Interesuje me da li jos neko ima ovu plocu i da li mu se desava isto sa tastaturom. U servisu su mi rekli da tako mora i da je to do ploce. Molim vas za odgovore. Imam AMD Athlon 64 3000+, giga rama, MSI NX6600GT.
 
I sa tasteturom i sa optickim misem. I sta je problem sto svetli. Ako te nervira iskljuci napajanje (valjda imas prekidac na kucistu) Ja to ne radim jer mi onda ne radi telefon (Dial-up :( )
 
Ma daj! Zasto bi menjao ista? To se i meni desava, imam Logitech tastaturu i isto mi svetli nakon gasenja i bas me briga. Ako se bojis da ce lampice "pregoreti", nemas se zasto brinuti.
LED diode imaju radni vek preko 15 000 sati....to je 652 dana konstatnog rada. Pre ce ti tastaura riknuti nego dioda. Ako ti kojim slucajem pregori...odes u prodavnicu el.opreme, kupis diodu za 5 din i zalemis je na mesto stare :)
 
Pa i ja imam istu konfiguraciju ali te probleme nemam sa tim ja mislim da isprobas sa drugom tastaturom tj. posudi za probu i videćeš a mislim da je mozda ploca problem pa reklamiraj ane da pronalazis druge nacine ispravke.
 
Znam ja to za USB tastaturu.
Imam Logitech i nalazi se u nekoj visoj srednjoj klasi.
Sumnjam na plocu, probao sam sa raznim tastaturama, doduse ne sa USB, i na svima je isto.
Imam 3 godine garanciju i bas me briga sta ce da crkne u tom roku, ali mora da radi korektno.
Zamislite da kupim bezicnu tastaturu, koliko bi mi trajale baterije? Izracunajte.
Voleo bih da mi jos neko ko ima istu plocu kaze da li mu se desava isto.
 

Back
Top