Sterilizacija mačke u Novom Sadu

Old

Početnik
Poruka
40
Majka ima dve ženke i mizernu penziju. Ne uspevamo da nađemo sterilizaciju ispod 3500 din. po jednoj maci. Pomagao sam oko odgajanja i udomljavanja više generacija mačića. Totalno smo iscrpljeni. Priča se da postoje besplatne opcije. Ako neko ima informacije koje bi pomogle molim da podeli. Hvala.
 
Poslednja izmena:
Sve zivotinje na planeti "zapisavaju gde stignu" i kazes da ih sve treba kastrirati? psiho ybt

Maleni nisu tebi bas sve na broju. Psihi samo kada mi padne mrak na oci, ne desava se cesto al tada je bolje da nema ljudi pored mene jer nisam u stanju da se kontrolisem.

Inace da ljudi sterilisu svoje zivotinje ne bi bilo toliko lutalica po gradovima, pogotovo i selima gde ljudi cesto pustaju svoje ljubimce da setaju. Inace malo se infirmisi, sterilisane macke i psi zive u proseku i do 30% duze od ne sterilisanih, macke i preko 50%, rizik od raka se smanjuje drastično, manje su agresivni ( psi recimo)...
 
Poslednja izmena:
Hvala za konstruktivan odgovor. Šta tačno znači "državnu"? Šta da kucam u Google?

Ne znam globalno kako stoje stvari po pitanju zašto. Meni lično je neprihvatljivo da se mačići smrzavaju u gradu punom automobila i pasa umirući od gladi. Naročito kad su naši. (A kao podstanare neće nas večno trpeti sa gomilom mačaka u zajedničkom dvorištu).
 
Hvala za konstruktivan odgovor. Šta tačno znači "državnu"? Šta da kucam u Google?

Ne znam globalno kako stoje stvari po pitanju zašto. Meni lično je neprihvatljivo da se mačići smrzavaju u gradu punom automobila i pasa umirući od gladi. Naročito kad su naši. (A kao podstanare neće nas večno trpeti sa gomilom mačaka u zajedničkom dvorištu).

Mislim da je na Futoskom putu


https://www.planplus.rs/veterinarska-stanica-novi-sad/14908
 

Back
Top