Мајку шесторо деце у Лозници осудили на затвор због невакцинације детета!

Zakon mora da se menja a majka na slobodu!
закон апсолутно мора да се мења али не може сам од себе ..треба га променити на начин на који то закон налаже .имамо толико младих стручњака зар не могу да се окупе и рационално одаберу вакцине које јесу потребне а ове од пре Хирста одбаце јер немају никакву функцију више .

- - - - - - - - - -

Не лупетај, идиоте.
вакцина је жив вирус
 
закон апсолутно мора да се мења али не може сам од себе ..треба га променити на начин на који то закон налаже .имамо толико младих стручњака зар не могу да се окупе и рационално одаберу вакцине које јесу потребне а ове од пре Хирста одбаце јер немају никакву функцију више .

- - - - - - - - - -

вакцина је жив вирус

Ne mogu se donositi zakoni u ime demokratije a protiv narodne volje!
 
сасвим је нормално да организам постане имун , то је природни процес и то је пожељно а болест да се лечи када се јави .не можеш здравог човека да лечиш

- - - - - - - - - -

Ne mogu se donositi zakoni u ime demokratije a protiv narodne volje!
апсолутно али исто тако добри стручњаци могу да изнесу своје мишљење у вези неке вакцине
 
Ja mislim da je u Austriji i Njemačkoj obavezno, u stilu da ako ne vakcinišeš ne daju mu u školu i roditelji ne dobijaju doplatak. Nek se javi neko ko se bolje razumije, opet botovi šire neistine.

Паметном довољно само што тај није. Зашто га дакле цитираш?


.

То је и био разлог што сам објавио упис, очекујем да неко потврди или оповргне наведене податке.

Ове недоумице о вакцинама нису потекле из неких папазјаније трећег света већ је најјачи покрет против вакцинације у САД.

Чак су судови у САД у неким случајевима доделили астрономске цифре одштете због последица примљене вакцине.

Потпуни сам лаик у овој области и нисам се раније укључивао на ову тему.

Пратио сам неке написе о томе и доведен сам у ситуацију да једноставно верујем шта се званично објави.

А како да верујеш нпр. телевизији која фалсификује директан пренос, о штампи и порталима не вредни...


.
 
Poslednja izmena:
.

То је и био разлог што сам објавио упис, очекујем да неко потврди или оповргне наведене податке.

Ове недоумице о вакцинама нису потекле из неких папазјаније трећег света већ је најјачи покрет против вакцинације у САД.

Чак су судови у САД у неким случајевима доделили астрономске цифре одштете због последица примљене вакцине.

Потпуни сам лаик у овој области и нисам се раније укључивао на ову тему.

Пратио сам неке написе о томе и доведен сам у ситуацију да једноставно верујем шта се званично објави.

А како да верујеш нпр. телевизији која фалсификује директан пренос, о штампи и порталима не вредни...


.

Pa sjedeš i istražiš za svaku tu zemlju, nađeš nekog ko govori jezik i guglaj ministarstvo zdravlja i traži, to sve sigurno ima na netu, i onda postavljaš linkove i onda te ne za.j.ebaju ovakvi kao ja da širiš neistine... tako se to radi...
 
Odlična vest, tako treba sa svakom budalom koja svoju, ali i tuđu, decu dovodi u opasnost. I još odbije da plati kaznu? Neka sad malo razmišlja o tome, ima mesec dana za to.
Da se podsetimo, koliko je samo ove godine ljudi umrlo od gripa zato što nisu hteli da se vakcinišu (dobro, neki od njih nisu smeli/mogli, ali to je minimalno) u našem okruženju? Preko 200 mrtvih zbog gluposti i internet ložača.
 
Odlična vest, tako treba sa svakom budalom koja svoju, ali i tuđu, decu dovodi u opasnost. I još odbije da plati kaznu? Neka sad malo razmišlja o tome, ima mesec dana za to.
Da se podsetimo, koliko je samo ove godine ljudi umrlo od gripa zato što nisu hteli da se vakcinišu (dobro, neki od njih nisu smeli/mogli, ali to je minimalno) u našem okruženju? Preko 200 mrtvih zbog gluposti i internet ložača.

Evo ga jos jedan strucnjak!
 
Свеједно то је чиста глупост и ако постоји такав закон то је јакоо жалосно.

Najbolje je da pustimo da se vrate sve bolesti i da deca umiru svakodnevno. Ne brini, i ti ćeš svoje dete vakcinisati, kao što smo svi mi normanli uradili.
 
Ја сам рекао на једној теми да је веома необично да будемо мирни 2год и да се опет појави Х1Н1.

- - - - - - - - - -

Ojha remonter, ti si mlad otac.
Oli vakcinisati djete ili ne?




Нећу.
 
Nije te sramota!

Mene nije, ja sam dovoljno pametan da sam vakcinisao svoju decu i da se vakcinišemo svake godine protiv onoga što je opasno. Ko neće, ne mora, ali onda krši zakon i ugrožava sve oko sebe. Ja nisam za plaćanje kazni i zatvore, ali jesam za obavezu vakcinisanja ukoliko želiš da upišeš dete u vrtić i školu, Ko neće, privatni vrtići i škole. ili nek sam uči svoju decu u kući. Ali takve treba odstaniti iz zajednice, gde su ostala deca. I trewab ih skinuti sa zdravstvenog, kad odbijaju zdravlje za decu.

- - - - - - - - - -

Ne znas sta zagovaras;

Nisi svestan da ce sutra mecka zaigrati i pred tvojim vratima.

Evo je igra svaki dan, ali sam vakcinisan, pa se malo manje plašim.
 
Ја сам рекао на једној теми да је веома необично да будемо мирни 2год и да се опет појави Х1Н1.

- - - - - - - - - -






Нећу.

Hoćeš, videćeš kad ti žena vikne. A možeš i da odeš na pusto ostrvo i tamo da gajite dete.
 
Mene nije, ja sam dovoljno pametan da sam vakcinisao svoju decu i da se vakcinišemo svake godine protiv onoga što je opasno. Ko neće, ne mora, ali onda krši zakon i ugrožava sve oko sebe. Ja nisam za plaćanje kazni i zatvore, ali jesam za obavezu vakcinisanja ukoliko želiš da upišeš dete u vrtić i školu, Ko neće, privatni vrtići i škole. ili nek sam uči svoju decu u kući. Ali takve treba odstaniti iz zajednice, gde su ostala deca. I trewab ih skinuti sa zdravstvenog, kad odbijaju zdravlje za decu.

- - - - - - - - - -





Evo je igra svaki dan, ali sam vakcinisan, pa se malo manje plašim.

Eto sam priznajes da nisi zasticen kao vakcinisan.
 
Mene nije, ja sam dovoljno pametan da sam vakcinisao svoju decu i da se vakcinišemo svake godine protiv onoga što je opasno. Ko neće, ne mora, ali onda krši zakon i ugrožava sve oko sebe. Ja nisam za plaćanje kazni i zatvore, ali jesam za obavezu vakcinisanja ukoliko želiš da upišeš dete u vrtić i školu, Ko neće, privatni vrtići i škole. ili nek sam uči svoju decu u kući. Ali takve treba odstaniti iz zajednice, gde su ostala deca. I trewab ih skinuti sa zdravstvenog, kad odbijaju zdravlje za decu.

- - - - - - - - - -



Evo je igra svaki dan, ali sam vakcinisan, pa se malo manje plašim.

Trebao bi sebe da vakcinises u Torlaku sa svime sto imaju , obzirom da nonstop trazis svaleraciju na forumu, mozes da navuces neke gore bolestine nego da radis u epicentru epidemije ebole , u Sijera Leoneu.
 

Back
Top