Spomenici NOB-a i zrtava drugog svetskog rata na teritoriji Jugoslavije.

crni bane, te jedne subote, okotobra 2018 godine, kad ti nisi bio u školi, ceo beograd je bio u školi, radile su sve osnovne i srednje škole na teritoriji grada beograda sa samo jednim predmetom, OSLOBODJENJE GRADA BEOGRADA

da znaju deca od malena šta je istina a šta je gubitničko četinčka izmišljotina u režoji diplomiranog ekonomiste samardžića

- - - - - - - - - -

800px-Spomenik_palim_borcima_NOB%2C_Ada%C5%A1evci.JPG


- - - - - - - - - -

i krst i petokraka u Adaševcima, vojvodina

- - - - - - - - - -

sad sam malo guglovao, u srbiji ima tačno 18.241 spomenik narodnooslobodilačke borbe , NOVJ :ok:

- - - - - - - - - -

malo li je bane??
 
crni bane, te jedne subote, okotobra 2018 godine, kad ti nisi bio u školi, ceo beograd je bio u školi, radile su sve osnovne i srednje škole na teritoriji grada beograda sa samo jednim predmetom, OSLOBODJENJE GRADA BEOGRADA
:rotf::rotf: u pravu si , TE JEDNE SUBOTE u proslih 75 godina se to desilo ...i nikad vise :rotf:

sad sam malo guglovao, u srbiji ima tačno 18.241 spomenik narodnooslobodilačke borbe , NOVJ :ok:
malo li je bane??
a tih 18241 spomenika u srbiji mora da su podigli onih istih tvojih 50000 iskrcanih saveznika na jadranskoj obali

pod hitno da prestanes sa alternativnim metodama lecenja biljkama van evropskog porekla,
vidis da ti se od njih multipliciraju i google brojke

18241 SPOMENIK NOB NOVJ U SRBIJI :dash: priznaj da kad si ovo sabirao racunao si da je srbija do tokija preko milvokija :rotf:
 
Nije bas. Prokina se bavi spomenicima u Srbiji, moja u preostalim republikama.

Па Мстиславе ваљда сте ви бранитељи " Југославенства" ?
Ваши су споменци зато подизани и они су вам заједнички .
Али је крајње непримерено инсистирати и даље после одлке модератоа о спајању тих тема.
Да не говоимо колико је бесмислено говрити о " преосталим републикама" Тако нешто не постоји данас, то су друге државе Мстиславе и а споменици у њима сведоће о заједничкој прошлости под вашим режимом.
 
Poslednja izmena:
Nije bas. Prokina se bavi spomenicima u Srbiji, moja u preostalim republikama.
prokini spomenici u srbiji :rotf:
jedan u skoplju
https://forum.krstarica.com/showthr...ugoslavije?p=34755592&viewfull=1#post34755592
i jedan isti takav u valjevu
https://forum.krstarica.com/showthr...ugoslavije?p=35271802&viewfull=1#post35271802
i jos jedan prokin spomenik u srbiji :mrgreen: na sutjesci tj tjentistu
https://forum.krstarica.com/showthr...ugoslavije?p=34961064&viewfull=1#post34961064

sad mi je jasno kako je uspeo da sabere onih njegovih 18356485 spomenika u srbiji posvecenih partizanima :rotf::rotf::rotf:
 
Nije bas. Prokina se bavi spomenicima u Srbiji, moja u preostalim republikama.

Нема неке битне разлике. Док је трајао НОБ/НОР и док су људи гинули није се баш водило рачуна о тим будућим републичким границама.
Зашто мислиш да то сада треба раздвајати?
 
Е ово за жртве је одлично...само треба да стоји да нема револуције без жртава...стара комунистичка доктрина

комунистички терористи су се увек водили тиме...никада их није било брига за жртве и животе, осим наравно за њихове...свесно и намерно су изазивали немачке репресалије над становништвом и навијали за усташке злочине над Србима...наравно, када и сами нису чинили масовне злочине...

то ти је оно "чија кућа изгори, у војника га претвори"...на ту карту су играли и зато се комунизам без поговора мора сматрати истим злом као и нацизам
 

Back
Top