HOT ili NOT?

Zamislite da možete da birate da oženite smernu devojku iz komšiluka, vrednu, koja nije imala više od par momaka (a možda i nijednog). Pitanje je i da li je intacta još uvek, ali po izgledu je osrednje osrednja.
Ili... bombu za kojom se svi okrecu, od koje ne možete da odvojite pogled, ali je imala bar tuce frajera od kojih je možda i neki vaš poznanik sa kojima se nije štedela.

Isto pitanje za dame sa foruma: Lokalni romantični štreber koji bi vam pisao pesme, ali izgledom ne impresionira... ili sin mesara kome je tata kupio auto, hranio crvenim mesom dok ovaj vesla u teretani, ali i redovno teslačio bar pola Vaših drugarica, između ostalih.

Zadnji put sam o ovome pričao sa drugarima pre mnogo godina, pa da vidim kakvo je danas stanje...
iskljucivo samo nevine
 
htela sam da mi pišu pesme kao al realno kad bi došla mislim da mi se ne bi to dopalo... a de nađe mesara, jel te matijević inspirisao
ili da naručim, al kao neko mi napiše pesmu i sad ... hm možda ako bih morala
 
Bilo bi krasno da žena može da bira muškarca iz kataloga.
Kažeš hoću ovog pod rednim brojem E476B35, za njega piše da ne razbacuje svuda svoje stvari.

to da li je lep ili sposoban su relativne stvari....posle mnogo zajedničkih godina
 
Zamislite da možete da birate da oženite smernu devojku iz komšiluka, vrednu, koja nije imala više od par momaka (a možda i nijednog). Pitanje je i da li je intacta još uvek, ali po izgledu je osrednje osrednja.
Ili... bombu za kojom se svi okrecu, od koje ne možete da odvojite pogled, ali je imala bar tuce frajera od kojih je možda i neki vaš poznanik sa kojima se nije štedela.

Isto pitanje za dame sa foruma: Lokalni romantični štreber koji bi vam pisao pesme, ali izgledom ne impresionira... ili sin mesara kome je tata kupio auto, hranio crvenim mesom dok ovaj vesla u teretani, ali i redovno teslačio bar pola Vaših drugarica, između ostalih.

Zadnji put sam o ovome pričao sa drugarima pre mnogo godina, pa da vidim kakvo je danas stanje...

ovu prvu
e sad možda je za nekog bolja druga verzija, ono tipa ispucala se, prošla sve i sad će da se skrasi...da, al tu je muka što će svi da nasrću na lepoticu i pitanje je trenutka kad će da popusti...misim to može da snađe i onu prvu, al nekako bi ja bio mirniji sa sobom s onom prvom
 
Jos jedan sablon pogresno izgradjen od strane malogradjanske mediokritetske sredine i naravno, drustvenih mreza.

Zivot je dinamican (osim za one kojima je vreme u jednoj tacki) pa su i ljudi promenjljivi, a narocito izgled zena,

koji iskljucivo zavisi od unutrasnjeg osecanja bila ona normalna ili nenormalna. Bitno je da je tebi lepa ili ako su zene u pitanju da je on sexy,

posto je posle sexa svaki lep.:) Kalkulacije dodju kasnije.
 

Back
Top