Zli Microsoft

Meklaud

Iskusan
Poruka
5.258
Imam nov laptop, HP marka, u nizem cenovnom rangu,znaci nesto slabiji, prosecan, sa Win10. Iskljucio sam MS Defender i instalirao bolji free antivirus.Radio je normalno nekih nedelju dve.Isao sam samo krstaricu,kurir,mejl,to je sve, da bi poceo on vec malo da usporava.Instaliram ti ja drugi av, istog ranga, jos i bolji i prva 2 dana je radio normalno, posle je radio dobrom brzinom, ali cujem da HDD stalno obradjuje nesto i to je pocelo da mi ide na zivce.Nije proslo nedelju dana, vec je poceo da usporava.Instaliram treci av istog ranga, brzina se nije popravila, CPU je urlao, pa spadne CPU,skoci ram, a gledam u sve zive fajlove koji su ukljuceni u sistem, sve su legalni fajlovi, tj. sistemski, sistemski procesi.Obrisem ja i taj av i enablujem MS Defender i sad radi kao pesma.Naravno, nemam ni jedan virus.
E tako MS izgleda eliminise konkurenciju na ovom polju.Tuzno
 
Ja na svoj komp tako namerno i radim,ostavim firewall ukljucen sa autoupdate...
Ali i pored toga sam drzao jedno vreme eset endpint,i nikad nisam imao problema.
Moj je isto HP,vec pomalo star, 4540s probook
 
Ljudi jos jedna cudna stvar mi se desava sa ovim kompom! Kad na fejsu hocu u privatnoj poruci da stavim onaj plavi lajk, ne mogu i kad pritisnem na to dugme za lajk samo cujes kako se ukljucuje ventilator na par sekundi, a lajk ne moze da se stavi...Jako jako cudno
 
Sve mislim da sam mozda prilikom instalacije nekog starijeg programa instalirao i neki stariji drajver.Program je obrisan, drajver je ocigledno ostao.Pretrazio sam i sa malwarebytesom, sve cisto
 

Slične teme


Back
Top