HAPY NEW YEAR

i da su im mame mlade, mobilni lako provaljivi, svastike sa butom, najbolja drugarica pamela, najbolji drug nezainteresovan, a same vase devojcice da su vam mlade, meke, prsate i benevolentne...
 
O netje, Tune, netje...

Samo da im svima poželimo da im popucaju kondomi. Ne mora cele godine, dovoljno je i samo jednom. Ali da to bude ono baš u nezgodan čas :mrgreen:

De se dedoše moderatori?
 
Evo jedne čestitke i od mene :wink:

Dragi dečaci,
svi vi večiti dečaci i vi ozbiljni muškarci: i nasmejani i mrgudni i promišljeni i spontani i sigurni i smotani i...
Nek ide život i u ovoj Novoj... Baš onakav kakav vam odgovara da bude - sa svega onoliko koliko vam je potrebno da biste u njemu uživali.
Ajd u'zdravlje :lol:
 
Hvala, hvala
haha.gif
 
Sto se tiche sexa neka sledeca bude kao i ova necu da se zalim.
Sto se tice svega ostalog ova godina bila i ne ponovila se vishe. UZAS! Za mene ubedljivo najgora godina koju sam proziveo.Jedva cekam da ode u pizzdu lepu materinu,***** joj mater!

SRECNA VAM SVIMA NOVA 2006. ZELIM VAM SVE STO SAMI SEBI ZELITE!!!
 
Zilot cacanski:
Ja htedoh da se zahvalim,otvorih crkveni kalendar kad ono sutra post do 7.januara,pa onda Bozic,pa 14.januara Nova Godina.............gledajuci forum bas vas je mnogo hrvata u Srbiji...........
a i ti si mi jak srbin u pizdu materinu kada koristi$ neznabozhachki kalendar koji je uveo Gej Julije Cezar.. xexe
 

Back
Top