Zasto

Muškarci koji cene nevine, čiste, ispravne žene, koje visoko cene sebe, redovno se zaljube u neke neispravne, pa bi da ih ispravljaju? Jel to kompleks Boga?

pa zato što hoće ispravnu i nevinu i čistu, ali koja je ujedno i iskusna i zanimljiva, pa računaju da im je lakše da poprave lošu, nego da pokvare dobru i onda jbbg.. ni muškarci danas više ne znaju šta hoće..
 
Muškarci koji cene nevine, čiste, ispravne žene, koje visoko cene sebe, redovno se zaljube u neke neispravne, pa bi da ih ispravljaju? Jel to kompleks Boga?

prvo sta je ispravno a sta nije?
i kako moze neko da kaze sta je ispravno a sta nije
da, imas muskarce koji bi nevine fine a opet dobre u sexu ili kako vec sto je po meni samo njihov trip jer nemaju iskustva ili su uceni i vaspitani na tu foru
a imas i one koji jednostavno cekaju izazov, iz nekog razloga, da bude domacica u kuci dama na ulici i ostalo
u principu muskarci vole kad je zena malo kuckasta, da bi imali nesto sto ih uzbudjuje
u principu, njima treba samo da ih neko vizuelno uzbudi a sve ostalo je manje vise usput, i vrlo jednostavno, kod muskaraca
 
Muškarci koji cene nevine, čiste, ispravne žene, koje visoko cene sebe, redovno se zaljube u neke neispravne, pa bi da ih ispravljaju? Jel to kompleks Boga?

Па то му дође исто као кад се жене залепе за неке пробисвете, шљам, олош и покушавају од њих да направе мушкарце по свом укусу.
Стара отрцана прича или сценарио који никад не успе.
 
Muškarci koji cene nevine, čiste, ispravne žene, koje visoko cene sebe, redovno se zaljube u neke neispravne, pa bi da ih ispravljaju? Jel to kompleks Boga?

Covek moze samo samog sebe da ispravlja ,da menja ,svoje lose navike ,mane ...da radi na sebi ...drugoj osobi moze da ukaze na lep nacin gde gresi ali ne i da menja ,forsira ili sta vec ...ja prihvatam kritike koje su dobronamerne od bilo koga...covek i treba da bude ostar prema sebi ,samokritican
 
ne, mislim da je u pitanju nedostatak onih prvih

Nije istina, poznajem ih dosta, a same.

- - - - - - - - - -

Ma sve su zene ispravne osim mene. Samo ja ne peglam posteljinu.

Joj ni ja :prstic:

- - - - - - - - - -

Covek moze samo samog sebe da ispravlja ,da menja ,svoje lose navike ,mane ...da radi na sebi ...drugoj osobi moze da ukaze na lep nacin gde gresi ali ne i da menja ,forsira ili sta vec ...ja prihvatam kritike koje su dobronamerne od bilo koga...covek i treba da bude ostar prema sebi ,samokritican

Čovek sam, da
 

Back
Top