kg, dijete, bla bla.....

C

Cica03

Gost
E pa ovako....ajde da mi pomognete.... Koja je najbolja, efikasna, brza dijeta? Dok sam ucila, malo sam dobila kilograme, tako da bi zelela da se sto pre njih ratosiljam, pa bih zelela da mi pomognete.

Sve vas pozdravljam!!!! I unapred hvala na pomoci.
 
Cica03:
E pa ovako....ajde da mi pomognete.... Koja je najbolja, efikasna, brza dijeta? Dok sam ucila, malo sam dobila kilograme, tako da bi zelela da se sto pre njih ratosiljam, pa bih zelela da mi pomognete.

Sve vas pozdravljam!!!! I unapred hvala na pomoci.

kretanje :)

jedi ananase i papaje ujutro na prazan stomak ;)
 
Anonymous:
Cica03:
E pa ovako....ajde da mi pomognete.... Koja je najbolja, efikasna, brza dijeta? Dok sam ucila, malo sam dobila kilograme, tako da bi zelela da se sto pre njih ratosiljam, pa bih zelela da mi pomognete.

Sve vas pozdravljam!!!! I unapred hvala na pomoci.

kretanje :)

jedi ananase i papaje ujutro na prazan stomak ;)

Ovo za ananase, ima jedna knjiga koja je mislim polutacna, pisala ju je americka glumica Dz. Mejzel.
Ona ima teoriju da varenje razlicitih vrsta hrane u isto vreeme izaziva gojaznost. (MAlo cudno i verujem d anije skroz tacno ali ima i istine) Vrste hrane su: Voce, uglj hidrati (zitarice, povrce), proteini (meso, kostunjavi plodovi). Svaku grupu treba jesti posebno i to prvo voce, pa u.h. pa proteine. izmedju svake vrste trba da prodje bar 2h da bi se prethodna svarila, posto nesvareni ostaci izazivaju gojenje. Neko voce ima sposobnost da pomaze varenju i kao pomaze pri mrsavljenju i odrzavanju tezine, ili olaksava unos neke hrane tako da se manje goji. To su npr ananas, papaja, mango, jabuke, sljive, grozdje, lubenice, urme.... Ananas je najjaci a jake su i papaje.. npr, kada se jedan dan najedes kolaca, a sledeci dan jedes grozdje, kilaza se regulise (po teoriji) i tako.. Ima citavu dijetu na ovome nisam je isprobavala a i ne bih garantovala da je bas zdrava.


Iz iskustva mislim da je tacno da se lakse svari ako se jede posebno npr uglj. hidrati a posebno proteini - meni je tesko u stomaku kad npr jedem meso i krompir a lakse kad jedem samo meso. Ali da se covek ne goji ako zivi ovako ne verujem. I ako pojedes npr. ananas ujutro bude ti posle lakse da jedes drugu hranu, brze se svari, pisao je neko vec o tome

Inace ima i neka knjiga pisali je neki nasi o dijetama, ovaj Pfaf.. ima tu nekih dijeta 3 kg za pet dana i sl.
 

Back
Top