Udarna vest Lukasenko i Putin spremni za ujedinjenje Rusije i Belorusije

PUNA PODRSKA

ZAJEDNO SMO NAJJACI

DA SE PRIDRUZIMO I MI SRBI STO PRE!

SRBIJA RUSIJA NE TREBA NAM UNIJA

https://www.gazeta.ru/business/2019/02/15/12187021.shtml

Evo vam originalna vest)))
Kakvo ujedinjenje,covek se izrazio figurativno,i na kraju podvukao-Sada smo dve NEZAVISNE zemlje,i tako ce i ostati.

Но в октябре белорусский лидер полностью исключил возможность включения Белоруссии в состав России. По его словам, суверенность республики незыблема и ставить это под сомнение «просто смешно».

Evo deo iz teksta.Tiksi,ti se ovde predstavljas kao Rus,procitaj i prevedi narodu...
 
Jelda je lepo danas biti novinar? Izmislis neku pricu , opicis BRUTALAN naslov, neki fotosopic i prikladnu sliku, slova obojis u drecavo i evo vesti!

Naravno ne odgovaras za laznu vest ili klevetu.

Nije izmisljena skroz,zaista je to i rekao,dao sam link.Ali je rekao u smislu,mozemo mi i da se ujedinimo sutra,a da li ste vi,Rusi i Belorusi spremni na to?
Znas,u fazonu sta je babi milo....
A ovi odmah izvuku is konteksta i prave bombe :rtfm:
 
https://www.gazeta.ru/business/2019/02/15/12187021.shtml

Evo vam originalna vest)))
Kakvo ujedinjenje,covek se izrazio figurativno,i na kraju podvukao-Sada smo dve NEZAVISNE zemlje,i tako ce i ostati.

Но в октябре белорусский лидер полностью исключил возможность включения Белоруссии в состав России. По его словам, суверенность республики незыблема и ставить это под сомнение «просто смешно».

Evo deo iz teksta.Tiksi,ti se ovde predstavljas kao Rus,procitaj i prevedi narodu...

Ne seri vec je prevedeno nauci srpski majmune. To je tvoja pogresna inerpretacija. Bilo bi bolje da razumes o cemu se radi nego da pricas bezveze.
https://www.srbijadanas.com/vesti/svet/konacno-ujedinjenje-rusije-i-belorusije-moze-i-sutra-da-se-desi-da-li-ste-spremni-za-video-2019-02-16

Belorusija i Rusija su spremne da idu putem ujedinjenja u istoj meri u kojoj su narodi obe zemlje spremni za to, rekao je predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko tokom svoje posete Sočiju.

putisenko.jpg




Sta ti ovde nije jasno?
 
Poslednja izmena:
To je tvoja pogresna inerpretacija. Bilo bi bolje da razumes o cemu se radi nego da pricas bezveze.

Prevedi tekst.

Ili bar ovaj deo:

По его словам, лидеры двух стран готовы настолько «идти по пути объединения», насколько к этому готовы жители государств.

«Мы готовы настолько идти далеко в единении, объединении наших усилий, государств и народов, насколько вы готовы. Слушайте, мы завтра можем объединиться, у нас проблем нет, но готовы ли вы, россияне и белорусы, на это?» — спросил президент Белоруссии на пресс-конференции.

Говоря об интеграционных процессах, Лукашенко заявил, что вопрос суверенитета на российско-белорусских переговорах даже не обсуждается.

«Зачем нам поднимать вопросы суверенитета России и Белоруссии? Это икона, это святое… Мы исходим из того, что сегодня есть два государства», — сказал он.
 
Poslednja izmena:
Prevedi tekst.

Ili bar ovaj deo:

По его словам, лидеры двух стран готовы настолько «идти по пути объединения», насколько к этому готовы жители государств.

«Мы готовы настолько идти далеко в единении, объединении наших усилий, государств и народов, насколько вы готовы. Слушайте, мы завтра можем объединиться, у нас проблем нет, но готовы ли вы, россияне и белорусы, на это?» — спросил президент Белоруссии на пресс-конференции.

Говоря об интеграционных процессах, Лукашенко заявил, что вопрос суверенитета на российско-белорусских переговорах даже не обсуждается.

«Зачем нам поднимать вопросы суверенитета России и Белоруссии? Это икона, это святое… Мы исходим из того, что сегодня есть два государства», — сказал он.

Prevedeno je i na srpski i na engleski to sto ti neznas ni jedan jezik da citas to je tvoj problem.

Prevod na Engleskom
 
Prevedeno je i na srpski i na engleski to sto ti neznas ni jedan jezik da citas to je tvoj problem.

Ja sam tebi bs zato dao da prevedes originalnu izjavu,koja je pustena u Ruskim medijima,akreditovanim a ne neki nas shit-medij.
Pravis se pametan,nisi Rusiju video ocima.
Evo sad,pokazi koliko si pametan,prevedi nekoliko recenica na voljeni ti jezik.

________________

I da,za tvoju informaciju,tecno govorim i pisem i engleski i ruski)))
 

биће да ћете уместо плена по Белорусији да га мало цуцлате :hahaha:

А нисте приметили оне широке аутопутеве по Белорусији по којима се у трен ока стушти пар хиљада тенкова према штатијазнам коме :cool:
 
Ja sam tebi bs zato dao da prevedes originalnu izjavu,koja je pustena u Ruskim medijima,akreditovanim a ne neki nas shit-medij.
Pravis se pametan,nisi Rusiju video ocima.
Evo sad,pokazi koliko si pametan,prevedi nekoliko recenica na voljeni ti jezik.

________________

I da,za tvoju informaciju,tecno govorim i pisem i engleski i ruski)))


Ja ruski ne znam, ali svi mediji ( svajcarski i nemacki) prenose vest da je iz godine u godinu jaz izmedju dve bratske drzave
sve dublji i dublji jer s jedne strane Lukasenko zeli od Rusa naftu i gas za dzabe, ali zeli kad mu tako nadodje da ima i jako dobre odnose
sa ruskim neprijateljima, a onda Rusima pocinje da puca i film i strpljenje , Belorusi su se osilili , ne zele da budu vazali Rusiji,
i tako cirkus ide dalje, ali nikako prema ujedinjavanju.
 
биће да ћете уместо плена по Белорусији да га мало цуцлате :hahaha:

А нисте приметили оне широке аутопутеве по Белорусији по којима се у трен ока стушти пар хиљада тенкова према штатијазнам коме :cool:

Koji prostak, ovamo kao neki Sirmijum... dno.
 
Ja ruski ne znam, ali svi mediji ( svajcarski i nemacki) prenose vest da je iz godine u godinu jaz izmedju dve bratske drzave
sve dublji i dublji jer s jedne strane Lukasenko zeli od Rusa naftu i gas za dzabe, ali zeli kad mu tako nadodje da ima i jako dobre odnose
sa ruskim neprijateljima, a onda Rusima pocinje da puca i film i strpljenje , Belorusi su se osilili , ne zele da budu vazali Rusiji,
i tako cirkus ide dalje, ali nikako prema ujedinjavanju.

zavadi pa vladaj
 
Ja ruski ne znam, ali svi mediji ( svajcarski i nemacki) prenose vest da je iz godine u godinu jaz izmedju dve bratske drzave
sve dublji i dublji jer s jedne strane Lukasenko zeli od Rusa naftu i gas za dzabe, ali zeli kad mu tako nadodje da ima i jako dobre odnose
sa ruskim neprijateljima, a onda Rusima pocinje da puca i film i strpljenje , Belorusi su se osilili , ne zele da budu vazali Rusiji,
i tako cirkus ide dalje, ali nikako prema ujedinjavanju.

Da,njih vezuje Evroazijska trgovinska unija,putuju bez pasosa iz zemlje u zemlju (zasad),ali Lukasenko (kao i ovaj nas) ima maniju velicine,covek je klasican diktator u rukavicama,pa mu dodju tako nekad bube.Buni se zasto placaju gas po trzisnoj ceni (zamisli!),naftu takodje...
Pa kad vidi da ovima dolazi do tacke pucanja,umiri loptu,i tako sve u krug.A da nije Rusije,bili bi zaista livada,zato sto osim Belaza i krompira nemaju nista.
 

Back
Top